Skocz do zawartości

NURBURGRING 2012


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym proponowal jechac na Berlin, nastepnie A9 do Halle na A38 do Goettingen, pozniej Kassel i A7 w dol. Bedzie maly ruch, A38 jest malo uczeszczana i nowa, poznie na A7 zaczyna sie kreto. A38 prawie nie ma zakazow i mozna grzac non toper 200 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja bym proponowal jechac na Berlin, nastepnie A9 do Halle na A38 do Goettingen, pozniej Kassel i A7 w dol. Bedzie maly ruch, A38 jest malo uczeszczana i nowa, poznie na A7 zaczyna sie kreto. A38 prawie nie ma zakazow i mozna grzac non toper 200 :)

 

 

Dzięki no i tak pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki wysłane do druku :D

Dostaniecie je w prezencie ode mnie i kumpla który zajmuję się takimi rzeczmi :wink:

 

Robisz zwykłą przezroczystą czy w jakimś kształcie z obrysem ?

Bo jak przezroczysta to musiałbym Ci inny plik wysłać bo ten jest tylko do podglądu i jest z białym tłem.

Naklejka w końcu będzie normalna bo przeźroczysta na szybko klejona pewno na przykurzone szyby wyszłaby nie fajnie.

Ale dzięki wielkie za pomoc :cool2: :cool2: :cool2:

 

Panowie, ajfon mówi że na Nurburgringu w niedziele słoneczko i 17 stopni - idealne warunki :) oby nic sie nie zmieniło :)

No to pogoda idealna :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujekwadus był i dobrze wszystko zaplanowal :cool2:

 

dlatego jedziemy nad ranem w sobotę i na wieczór okolo 18 myślimy byc juz w hotelu także raczej każdy będzie wypoczęty chyba, że...

trafimy na impreze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze oficjalnie sprzedaje się smakołyki w Holandii obcokrajowcom - od maja br. miał wejść zakaz ale nie na cały kraj.

Niemcy nie pochwalają posiadania ale w sumie nie karcą, no może poza Bawarią gdzie dają podobno prace społeczne za to ale spoko, w razie W to pewnie będziesz zamiatać ulice wokół BMW Welt :twisted:

 

W każdym razie - zazdroszczę Wam :oops: i życzę udanego wypadu :cool2: . Ech....

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają normalnie obcokrajowca te smakołyki, ale policja niemiecka bardzo nie lubi tych smakołyków jak złapią kogoś na granicy. (mieszkam przy holenderskiej granicy). Co najmniej raz na 2-3 tygodnie mam postój na granicy i trzepanie bo jeździć do pracy muszę granice przekroczyć (czarne BMW z Czarnymi szybkami i na Polskich blachach)

 

ps. Ładny trip się wam szykuje. Zazdrosze :P hee

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie , pewnie byś nie chciał tego przetestować na swojej skórze :P (wydaje mi się ze w kajdanki , i brak prawka i niezła lipę byś miał) ale to byś musiał na necie zobaczyć bo nie jestem pewien

 

:)) ja mam na tor jakieś 212 KM . Może kiedyś się z wami wybiorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra auto gotowe na wyjazd :8)

 

Nie wiem co jest teraz wymagane w niemczech i na torze więc wziąłem:

- trójkąt

- gaśnice

- 2 kamizelki

- apteczke

 

dodatkowo:

linka, podnośnik, klucz, 1 litr oleju :mrgreen:

 

Tak sie zastanawiam i pytam czy bierze ktoś 5 koło w razie "W" bo ja akurat nie mam nic co mogłbym wziąść :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.