Skocz do zawartości

jakie macie przebiegi w benzyniakach? szukam najwiekszego


joker83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Gdy kupiłem swoja Lalkę, to naprawiałem pixele w liczniku u fachowca, zaproponował mi cofnięcie licznika, gdy ją kupowałem miała 230000, powiedziałem, że i tak nikt mi nie uwierzy, że ma stówkę mniej, po chwili rozmowy przyznał, że kiedyś w e39 540 robił przebieg z 920 000 na 220 000.... Jakiś menager BMW jeździł po całej europie po salonach, autko 10-letnie, a podobno chodziła jak marzenie, no ale zawsze serwis w ASO BMW.

Ale mam lepszy numer, kiedyś kupiłem w niemczech audi a4 1.6 benz. od dziadka z wermachtu, miało 8 lat i przebieg 10 500km!!! po przyjechaniu do Polski zrobiłem przebieg 105 000, bo na giełdzie ludzie pukali się w głowę... dziwny ten nasz kraj...

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Regularna wymiana i wszystko powinno latać jak trzeba. Pojawia się pytanie, po jakim czasie, czy po jakim przebiegu wymieni się tyle części, że będzie się miało nowy samochód :mrgreen: .

Wujek kupił sharana 1,9 td z 98 r. Przy zakupie samochód miał coś ok. 300 tys. Po dwóch latach użytkowania miał już 700... Sharanik bardzo dużo latał po Europie, nawet 1500 km dziennie... Co prawda nie jeździł tylko jeden kierowca, lecz pracownicy na zmianę... I do dnia dzisiejszego samochodzik chodzi bez zarzutu. Wiadomo, że niektóre części trzeba było wymienić ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brat w focusie 2008 tdci 701000km jak ktos nie wierzy to wysyłam zdjecie.Nie temat BMW ale tez ciekawy

 

:shock: :shock: :shock: Wstaw fotki licznika i książki serwisowej. W szoku jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
700000 podzielić na 4 lata o jest 175000 tys rocznie.podzielić na 12 mies to daje ponad 14tys miesięcznie czyli w tygodniu około 3500 tys km

NIEMOŻLIWE TO JEST!!! Chyba że jeździ NON STOP

Rocznikowo policzyłeś dobrze,ale w 2012 mamy maj.Przyjmijmy, że auto zaczęło jeździć od stycznia 2008 r,to do maja br. daje nam 53 miesiące.Daje nam to 13226km miesięcznie,w miesiącu liczmy 22 dni robocze (chyba że soboty i niedziele też jeździło) daje nam to 601km dziennie.Czyli trzeba liczyć przynajmniej 10 godzin nie przerwanej jazdy.

Ja kiedyś zrobiłem tyle przejechałem prawie pół Polski i z przerwami na załatwianie spraw firmowych w kilku miejscach(bo po coś tam jechałem) oraz na palenie,jedzenie i pie******nie :mrgreen: od wyjazdu z domu do powrotu do domu wyszło mi 22 godziny pracy.

Nie twierdzę że to nie możliwe,ale to baaaaaaardzo dużo.

Szczególnie z tą ostatnią opcją przerwy :mrgreen: nie dałbym rady tak cały rok,nie mówiąc już o czterech.

PS.Musicie pisać takie rzeczy?Nie stosowałem tak wysokiej matematyki od ukończenia szkoły(aż się zmęczyłem) :mrgreen: .

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu sie wrzuca zdjecia?Bo nigdy tego nie robilem

 

Wejdź np. na fotosik.pl, dodaj zdjęcie, niżej będą linki to wybierz największy rozmiar i skopiuj link i wklej na forum. Prościzna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Przebieg można regulować zarówno w dół jak i w górę.

Zapewne twoje BMW ma 160 000km i to jest według ciebie realne.

A dlaczego ma takiego nie mieć? Różnie bywa.Znajomy ostatnio nabył 325e na wąskiej lampie z 86 roku z przebiegiem nieco ponad 70 tk(przez ostatnie 6 lat zrobiła 12tk).

Dlatego różnie bywa,różnie bywa.

Proponował bym skończyć juz dyskusję na temat tego Forda bo to forum BMW i skasztaniliśmy tylko koledze temat.

W ogóle to poczytałem posty i chyba mamy następnego pokroju adadus-a :mad2: Chyba wszyscy go pamiętamy :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg można regulować zarówno w dół jak i w górę.
Zapewne twoje BMW ma 160 000km i to jest według ciebie realne.

A dlaczego ma takiego nie mieć? Różnie bywa.Znajomy ostatnio nabył 325e na wąskiej lampie z 86 roku z przebiegiem nieco ponad 70 tk(przez ostatnie 6 lat zrobiła 12tk).

Dlatego różnie bywa,różnie bywa.

Proponował bym skończyć juz dyskusję na temat tego Forda bo to forum BMW i skasztaniliśmy tylko koledze temat.

W ogóle to poczytałem posty i chyba mamy następnego pokroju adadus-a :mad2: Chyba wszyscy go pamiętamy :mrgreen:

 

 

a tam Cichy lepsze jest spalanie 7l na 100km :) Ostatnio można się pośmiać na forum :) Co wy bierzecie ja też tak chce :D

 

Moje autko 231tyś :) (ale czy jest tyle naprawdę :roll: ) i od wymiany do wymiany nic nie bierze oleju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki "polonista" ktoś mu coś tłumaczył on nawet nie zwracał na to uwagi. Jak się o coś prosiło on tego nie robił. Zresztą... kto bywa na forum to wie.

Wklej to zdjęcie bo to jest forum. Bez sensu jest by każdemu na priv wysyłać to zdjęcie bo każdy kto wchodzi na ten temat to jest zainteresowany. Więc wklej albo pomyślimy, że to kolejny adadus ;) bez urazy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie kocioł tu zrobił.dawaj tą fote gościu. załaduj na imageshack us i podaj linka chociaż.

temat zacząłem bo myślałem żę ja mam duży przebieg zresztą miałem pare aut(mondeo,vectra,transit) i wszystkie miały dużo mniej niż moja buńka.

ale widziałem na sprzedaż z grubo ponad dwa razy wiekszym 523i se-481tys km. i to mi wystarczy.vectra czy mondeo z takim przebiegiem to cienko widze..wszystko zależy od tego--JAK DBASZ TAK MASZ!(CZYLI JAK KTOS DBAŁ TAK BEDZIESZ MIAŁ HEHEH

noga w chłodnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.