Skocz do zawartości

E46 320d webasto w moim BMW


andrew09

Rekomendowane odpowiedzi

też miałem małe usterki w działaniu piecyka spowodowane czujnikiem temperatury, tym razem tym w prawym narożniku zderzaka, kabelek sie przetarł i piecyk załączał się co chwilę na 30s, naprawa instalacji usunęła tą nadaktywność. andrew; rozcieńczanie płynu wodą to błąd, co mu niby nadaje tej "mocy"? skłonności do rdzewienia? aczkolwiek nie powinno mieć to wpływu na pracę termostatu, co najwyżej jest uszkodzony i tyle, może i termostat egr, plus el. zawór ogrzewania i ewentualnie jeż.... TC o co chodzi dokładnie z tym TheremoCall, mogę to dołożyć do tego co mam i aktywować pilotem lub komórką czy albo - albo? btw; widziałem filmik biturbo, szacun, chciałbym coś takiego :-)

tu na allegro jest gotowy zestaw :

http://allegro.pl/webasto-sterownik-pilot-gsm-thermocall-tc1-sprawdz-i2799329621.html

nie wiem czy mozna mieć dwa jednoczesnie ale pewnie się da ... tak samo jak można mieć i zegar i pilota albo i jedno i drugie...

 

co do biturbo to Marcin kończy jeszcze kolektor , wszystko musi byc ładnie i mądrze rozmieszczone ponieważ dwie turbiny zajmują bardzo dużo miejsca... strojenie później , ale wszystko co potrzebne już jest na pokładzie i działa , dwa zaworki jeden do sterowania klapą rozdzielającą a drugi zmienną geometrią dużej turbiny oraz większy czujnik ciśnienia doładowania ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

popatrzyłem trochę dziś i taki thermo call to ori doposażenie z instrukcją w eba itp. można wszystko zamówić w aso - chyba na razie jednak spasuję, cena tej aukcji choć na pewno super promocyjna w porównaniu do ceny aso to i tak lekko duża, wolę odłożyć na twin turbo :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem małe usterki w działaniu piecyka spowodowane czujnikiem temperatury, tym razem tym w prawym narożniku zderzaka

Dobrze rozumiem że świrowało webasto przez czujnik podgrzewania spryskiwaczy? Ja tego czujnika w ogóle nie mam bo pożegnał się z autem razem z dolną częścią nadkola i od roku nie mogę się zebrać żeby kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to mi wyszło, bo po naprawie kabelka ucichło, może korzysta z tego czujnika w jakiś sposób? nie jestem w sumie pewien ale to by mi wszystko pasowało, wiem kiedy dokładnie kabelek się przetarł i pokryło się to z nagłą aktywnością piecyka, teraz sobie przypominam, że jakieś 6 lat temu też był taki nadaktywny aż mu wtyczkę zasilającą kiedyś wyciągnąłem bo mnie to lekko irytowało a po podłączeniu jej z powrotem po paru latach wszystko było ok- no ale wtedy nie miałem przetartego kabelka... sam już nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.