Skocz do zawartości

Przyciemnienie szyb E34 sedan


tacha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Planuje przyciemnić szyby w mojej beemce, chciałem się dowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas odbierania auta od gościa który to będzie robił. Będę przyciemniał tylną, tylne boczne i przednie boczne żeby zrobić lekkie przejście, za to wszystko gość mi powiedział 450zł jak bym chciał jeszcze okleić tylne lampy na ciemniejsze dokładam 50zł i robi mi wszystko za 500zł czy to jest dobra cena? Proszę o opinie kogoś kto już przyciemniał szyby i wie czym to pachnie:)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest zła, a jeżeli chodzi na co zwrócić uwagę...

-czy nie ma żadnych pęcherzów powietrza -bo nawet najmniejsze z czasem zaczną rosnąć

-czy nie ma żadnych rysek

-czy dobrze panowie złożyli tapicerkę-często jest tak że łamią się zaczepy i później tapicerka lata

-opuszczając wszystkie szyby posłuchaj czy nic nie haczy -mi w poprzednim aucie jedna szyba po oklejeniu lekko tarła później całkiem spadła z zaczepu...

-no i trzeba się przygotować na częste kontrole policji więc nie radzę przesadzać zbytnio z przednimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi bocznymi z przodu może byc lekki problem.. pamiętajcie że sama szyba nie ma 100% przepuszczalności światła + folia takie przepisy.. producenci foli czesto się tak reklamuja ze ich folia przepuszcza 80% swiatla... + przepuszczalnosc
ludzką rzeczą jest błądzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-czy dobrze panowie złożyli tapicerkę-często jest tak że łamią się zaczepy i później tapicerka lata

-no i trzeba się przygotować na częste kontrole policji więc nie radzę przesadzać zbytnio z przednimi

 

Szyby będą klejone od środka bez wyciągania i ściągania tapicerki a przednie mają służyć jako zgubienie tej bariery tylnych ciemnych szyb bo jak czasem widzę auto gdzie przód zero a tył na ful przyciemnienia to wygląda fatalnie takie jest moje zdanie : D a psami nie ma się co przejmować bo jak znajdą przetwornice to i tak będzie lipa : ) dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale chciałoby ci się przy nich odklejać przyciemnianie szyby przedniej (bocznej) bo kumpel w swojej 320i tak robił żeby nie musiał oddawać dowodu... a ja nie piszę tego na "złość" tylko ku przestrodze... a to że polskie prawo jest chore nic nie poradzę... czytałem o wielu absurdach szczególnie dotyczących motocyklistów
ludzką rzeczą jest błądzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.