Skocz do zawartości

F30 wady i zalety


swde

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
O Tadziu myśli że to nam mózgi przestały pracować :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tadeusz- kupuj, niech młody ma coś z życia i Twojego majątku. Nikt na forum BMW nie powie Ci że to słabe auto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie nie nie Wojtku- po co młodziaka wrzucać do statecznej limuzyny z dużą mocą :?: :?: :?: :?: Nie postarzaj go :mrgreen: :mrgreen: Niech bierze 650i :8)

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Młody kierowca beż doświadczenia, nowy samochód co przez rok straci 20 procent wartości u ewentalne kolizje syna. Raczej kup mu jakieś e46, by się chłopak nauczył jeździć. Kupisz za 20-25tyś dobrą wersję, a nawet jak rozbije to nie będzie szkoda. A po zimię jak bedzie wiedział czym się je tylny napęd to mu kup nawet i M3, bo pewnie na wiosnę już będzie.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj zauważyłem dziwną rzecz: wskaźnik cofania już pokazywał czerwone pole (przeszkodę za zderzakiem) ale ja chciałem jeszcze je cofnąć (na styk). Uruchomiłem silnik, wrzuciłem wsteczny i... auto nie cofnęło - skrzynia sama wskakiwała na P a ja miałem ostrzeżenie, że samochód w celu ochrony już więcej nie cofnie (komunikat po angielsku, nie pamiętam go dosłownie). Nie wiedziałem o istnieniu takiego zabezpieczenia. Z jednej strony dobrze że jest a z drugiej... chciałem je parkować tuż przed motocyklem, na styk z nim. Cóż, chyba będę musiał wrzucać na N i je dopychać, tylko, że wówczas się lekko stacza :) i trzeba szybko wskoczyć do kabiny i zaciągnąć ręczny :)

 

Póki co motocykl zaparkowałem na innym miejscu.

17201351_1531754336834932_3241894237246117208_n.jpg?oh=52637f578bbb6c04fb758f53a709581c&oe=5928CFCF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.