Skocz do zawartości

Problem Że Mocą 335i e92


Marcel_005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dawno już mnie nie było na forum jak przesiadłem się mojej 320d , mam delikatny problem że e92 335i przy przyspieszaniu mocnym auto zachowuje się jak by gasło i odpalało się ponownie miał ktoś że tym problem ? byłem w servisie bo auto jest nowe i powiedzieli że wszytko jest ok , a ta przypadłość trafia się jej raz na jakiś czas , maja może koledzy jakieś sugestie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Pompa paliwa nie widzisz kontrolki od check engine ??

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa paliwa wysokiego ciśnienia, cewki lub wtryski - u mnie padało to wszystko regularnie, ale zwykle wywalał kontrolkę... na tego typu usterki musieliby w serwisie przeprowadzić interaktywne szukanie błędów, często nie wystarcza tak po prostu zczytać, każ im się tam przyłożyć do diagnozy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając brukselę i tamtejszy poziom usług to pewnie ta sama lipa co reszta :) nie cierpię tego miasta i jestem chory jak mam tam po coś jechać... jakbyś miał ochotę na małą przejażdżkę to zapraszam do dordrecht w nl, nie tak znów daleko a na pewno ogarniemy wszystko należycie, jak co to pisz na pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , odebrałem właśnie dziś auto że serviv przyczyno była pompa paliwa wysokiego ciśnienia , więc tak jak koledzy pisaliście , według mnie okropnie dziwna sprawa auto ma dopiero 16.000km i taka usterka . Czego można się jeszcze w tym silniku spodziewać ? . Dziękuje i pozdrawiam :) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie poza ową pompą padł dwa razy sensor acc, tzn wymagał na szczęście "tylko" kalibracji, podajnik pasa, raz haczyk przestał łapać pas, a po tygodniu od wymiany musieli jeszcze raz to zrobić, tym razem porządnie :D pare razy zgłaszałem jeszcze hałasy związane z dachem ale to było nic takiego, generalnie poza cewkami/wtryskami/pompą nie miałem naprawdę wielkich problemów a zacząłem po kupnie od power boxa, wydechów performance i cotygodniowych wizyt na torze, ceny opon też dołujące :) reszta to sama przyjemność, naprawde fajna wersja, masz dkg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.