Skocz do zawartości

E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590


Rekomendowane odpowiedzi

Sąsiedzi już jedną sprzedali, a tu widzę zastój .... coś mi się wydaje że zmieniły się upodobania Polaków. E46 to już prehistoria.

 

Przypomnij co oni tam mieli. Pamiętam, że pisałeś ale nie pamiętam w którym wątku :)

 

 

Goły 320d za 25 tys chyba 2002 albo03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi sie wydaje ze rynek jes dobrze nasycony szpargolami z niemic i ciezko sprzedac takie zycie .

 

jak ktos juz wyzej powiedzial polska mentalnosc jest taka ze ludzie wola kupic za 40tys walone lub nie nie wnikam e 90 318 czy 320 niz starszy model e 46 .

ty jako handlarz powinienes o tym wiedziec i przewidywac ze takie auto to sie kupuje dla siebie :>

 

ciezko w polsce sprzedac drogie auto [nie w sensie utrzymania] tylko cena do rocznika i modelu , wez pod uwage ze jest to jesdna z najdrozszych e 46 na polskim rynku a przykladowy typek ktory jest na kupnie e 46 szuka zazwyczaj do 20 maks 25 tys takie sa realia niestety..jestem ciekaw do ilu jestes w sytanie zejsc i za ile w koncu pojdzie .......bo chyba nie zostawiasz jej dla siebie :>.........a czas kleci i ludzie coraz mniej beda chcieli dac za to auto :) :D

takie sa realia przykre ale prawdziwe

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi już jedną sprzedali, a tu widzę zastój .... coś mi się wydaje że zmieniły się upodobania Polaków. E46 to już prehistoria.

 

Przypomnij co oni tam mieli. Pamiętam, że pisałeś ale nie pamiętam w którym wątku :)

 

 

O ile dobrze pamietam to niezle wyglądające poliftowe 320d z 2002 czy 2003 roku za 22-23 tys zł. Oczywiscie srebrne. Takie najszybciej się sprzedają. Na e46 za 15-25 tys zł jest jeszcze szeroki rynek. Na drozsze - jak widać nie.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E46 nie ma co się czepiać :nienie: :cool2: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się znajdzie klient to się na pewno dogadamy. Chcę sprzedać chociaż czerwoną bardziej niż kombi. Cóż, ja jako nie handlarz nie wybierałem co kupi klient. Kombi kupiłem pod siebie a czerwoną na handelek bo wydawała się być dobrym tematem...
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
ludzie się chyba boją tych 3 litrowych i pewnie myślą że skoro silnik większy to spalanie też...

 

mam w swojej buni 3.0d, przyjemny motorek, ale jak go pogonisz to i swoje spali, miasto 10 L :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=15&t=115421 człowiek popchnął 330cd "ciut" drożej od ciebie"

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a daj spokój, wg mnie to jakis "wałek"...ten "człowiek" jak wspominasz kupił auto też od forumowego kolegi Mreniasa ( w okolicach luty/marzec nie chce mi się sprawdzać dokładnie) kilka pierdól zrobił (jak dla mnie nieudolnych) i niby to te "przygotowanie do sezonu"... i o dziwo i on jak i Mrenias sprzedawali auto bo zmieniali z "prostych powodów" na E92...

Mi tam coś w tym śmierdzi, ale ja zawsze mam taki "czarny tok myślenia" choć sam też swojego czasu się tym autem interesowałem

wwo_j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co piszecie po raz kolejny utwierdza mnie w przekonaniu, że każde auto musi w końcu trafić na kupca, który po prostu chce je kupić a nie kombinować i wymyślać powody typu: za duże koła, nie ten kolor, nie ten silnik itp.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co widzę to moim największym błędem było to że nie zrobiłem korekty licznika. Wszystkie tu wklejane auta mają poniżej 200 tys...
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań tak gadać bo zniżasz się do poziomu marnych handlarzy, oszustów i krętaczy.

Nie uchodzi, oj nie uchodzi.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie obiecywał, że będzie miło, łatwo i przyjemnie.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co widzę to moim największym błędem było to że nie zrobiłem korekty licznika. Wszystkie tu wklejane auta mają poniżej 200 tys...

 

Wg mnie nie. Głównym bledem (wg mnie) przy sprzedazy czerwonej bylo to, ze nie zarejestrowałes auta na siebie w Polsce i wyraznie tego nie napisałes. Ludzie boja sie auta od handlarza, boja sie niezarejestrowanego w Polsce, boja sie duzych opłat, boja sie umowy na Niemca. Nie przy tej cenie te chwyty.

Sprzedajac e46 za 10-14 tys zł mozna sobie pozwolic na sprzedaz auta nieopłaconego, czy na umowe na Niemca.

 

Nie mówie ze Ty oferowales umowe na Niemca, ale wiele osob widzac nie zarejestrowane auto, boi sie ze beda mieli ofeorwana umowe na Niemca, do tego dojda oplaty. Wolą auto zarejestrowane w Polsce.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wiele osób dzwoniących chciało być 1 właścicielem w kraju i niby im ta opcja pasowała, zresztą nie ukrywałem że jak się znajdzie chętny to opłacę samochód. Nie dogodzisz...
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJ Naprawdę piękna sztuka :cool2: , szukałem takiego auta ze 3 lata i nie znalazłem (w takim stanie i wyposażeniem) :(

Teraz jestem na etapie poszukiwań E90. Ale też słabo idzie same trupy. :mad2:

Chociaż jeśli ten kolor jeśli był by niebieski, czarny czy srebrny (wiem kolorem się nie jeździ, ale JA jeżdżę :lol:) to na pewno bym się skusił. Naprawdę super Beta.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie przytargałeś jakiegoś fajnego E46 cabrio przedlift na handel. Pewnie by się już sprzedało dawno.

Samochód fajny aczkolwiek właśnie ten kolor. Jakoś nigdy w BMW nie podobał mi się. (To jest kolor Ferrari :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie nie mają pojęcia jak fatalny w utrzymaniu jest flagowy kolor BMW czyli czarny, czy ciemny granatowy. :mad2: Sam się kiedyś napaliłem i teraz żałuję, a mogłem kupić czerwoną touring, przynajmniej samochód odróżniałby się od innych i nie kusił złodziei.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zent" Może i kolor czarny czy ciemny granatowy BMW jest fatalny w utrzymaniu, ale Ja miałem czerwone i czarne auto. I czerwieni już dziękuję. :8)

A ta ładna czerwień właśnie kusił.

Więc nie ma co tu deliberować bo o gustach się nie dyskutuje :cool2:

 

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.