Skocz do zawartości

E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

dokładnie o Czecha Czesława mi chodziło :mrgreen:

tak jak pisałem chyba od razu w tych krajach Ci wystawia.

 

tu masz strony:

Au-Au.ru

Aukro.cz

TeszVesz.hu

http://www.firmy.cz/detail/737573-aukro-cz-zlin.html

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo :), niestety pewnie mój mail w sprawie autka również został by zignorowany.

 

Wolę na spokojnie konkretnego maila wyskrobać :wink: z mniej lub bardziej pokręconymi pytaniami, doczekać się fotek o jakie prosiłem :norty: i ewentualnie kontaktować się telefonicznie ze sprzedającym.

 

PJ co do sprzedaży w CZ to życzę powodzenia (nie z przekorą itd.) tylko pod czas minionej majówki z Lepszą Połówką na Starym i Nowym Mieście w Pradze naoglądałem się głównie samych E9x/E6x i nowych wozidełek marki Skoda oczywiście :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, nie wiem jak ty, ale ja z praktycznych zajęć w tych tematach, potrafię wyłowić nieczyste intencje sprzedawcy. Bardzo często się to sprawdzało. Pierwsza rozmowa telefoniczna, pozwalała oszczędzić czas na układanie pytań, i przelewanie ich na maila. Jeżeli podchodzi się do takiej rozmowy chłodno i z pełnym wyrachowaniem, a nie jak napalony ogier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega kakson ogranicza się wyłącznie do pytań forumowych...

 

Z tego co pamiętam, te były oryginalne. Drugi komplet który sprzedałem też był. Nie pamietam, musiałbym je zdjąć tylko po to aby sprawdzić oznaczenia. Koła są jakie są, zawsze można zmienić tym bardziej ze tam są 4 prawie nowe opony.

PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi już jedną sprzedali, a tu widzę zastój .... coś mi się wydaje że zmieniły się upodobania Polaków. E46 to już prehistoria.

 

Przypomnij co oni tam mieli. Pamiętam, że pisałeś ale nie pamiętam w którym wątku :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ale wg mnie e46 jest dużo lepsze i ładniejsze od e90

 

Kazdy chwali co jego, ale jak tu porównywać e46 330d z 2000 roku 184KM, z e90 (której gabaryty są większe od e39) z 2008 330d 245KM ? nawet chyba nie ma czego porównywać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi już jedną sprzedali, a tu widzę zastój .... coś mi się wydaje że zmieniły się upodobania Polaków. E46 to już prehistoria.

Ja tam się dziwie, że ludzie jeszcze rozpoznają model e46, w końcu ponad 50% rejestrowanych aut w Polsce ma więcej niż 12 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wg mnie e46 jest dużo lepsze i ładniejsze od e90

 

no nie bardzo chyba tylko ze wzgledu na cene ...tylko ze ja wziolem pod uwage cupe ....jak e 90 to tylko qp

..... :shock: :duh:

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.