Skocz do zawartości

E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

to ogłoszenie z Norymbergi nie Twoje.

TU jest skradzione :nienie:

ktoś Ci zakosił foty zgłoś to do mobile.

a Twoje jest TUTAJ

 

nawet nie patrzyłeś pewnie :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
"Drobne" różnice w przebiegu, mocy auta, no i cenie :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus zaliczam kolor ( znienawidziłem wszelkie czarne przez trudną pielęgnację), manualną skrzynię biegów, choć automatyczna byłaby lepsza tylko nie made in GM, sprzedający jest znanym osobnikiem na forum :D . Na minus, że do opłat, tzn. umowa pewnie na Niemca, którego kupujący nie widział, nie wylegitymował, felgi nieadekwatne do nadkoli (możliwe obtarcia na rantach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziwi mnie to, że jeszcze nikt z Was nie poruszył kwestii opłat, które przecież nie będą na poziomie 1,5k PLN a znacznie więcej.

Ja osobiście uważam, że cena za to autko jest dobra jeśli oczywiście wszystko z nim OK. Ja się już nauczyłem by nie oceniać po zdjęciach bo rzeczywistość często odbiega od oferty.

PS.

Felgi 19 wcale nie oznaczają, że muszą trzeć - ja (a raczej kolega od którego kupiłem swoją) spędził wiele czasu i przestudiował wiele by tak dopasować 19'tke, że NIC nie ociera a jazda na tych kołach jest do zniesienia (jak dla mnie :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Na minus, że do opłat, tzn. umowa pewnie na Niemca, którego kupujący nie widział, nie wylegitymował....

 

To auto faktycznie jest do kupna "na Niemca"? Niczego nie ujmując sprzedającemu, który może być najuczciwszym człowiekiem pod słońcem, również na tym forum było wspominane, że podpisywanie umowy "na Niemca" to wystawianie się na strzał. Obojętnie ile aut jest sprzedawanych w ten sposób to z tego co rozumiem jest to niezgodne z prawem ("poświadczenie nieprawdy" czy jakoś tak). Jakby mniej mnie już dziwi że auto nie chce (nie chciało?) się sprzedać.

Pozdrawiam

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie sprzedana, trzeba zapłacić za allegro a jakoś kwota mi nie odpowiada :P

 

Umowa może być i na niemca i na mnie. Nie ma problemu. Mogą być nawet dwie na raz. Zarejestrowanej też nikt nie chciał. Na samym początku cena zawierała opłaty i wszędzie było napisane że jest zarejestrowana. W związku z ciszą wróciłem do rzeczywistości...

PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że aby zarejestrować auto w kraju (nie zarejestrowane) musisz mieć umowę z Niemcem. Możesz wybrać albo przepisaną na Niemca, albo moją z Niemcem, i Twoją ze mną. Logiczne?
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jazda? Jak wyobrażasz sobie zarejestrowanie auta bez załączonej umowy od Niemca?? Ja sprzedaję więc ze mną podpisujesz umowę, ale WK zarząda umowy z poprzednim właścicielem Tak czy nie?

 

Potencjalny kupujący może jednak tego nie chcieć i być jedynym więc nie widzę problemu.

PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to spore zamieszanie lub zwyczajnie nie nadążam. Jeśli samochód jest w Polsce zarejestrowany na ciebie, to umowa tylko z tobą, jeśli nie jest zarejestrowany, to tylko umowa z "Niemcem", innej drogi nie ma. Jaki sens spisywanie umowy kupna/sprzedaży na dwie osoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie napisałem że na dwie. Jeszcze raz:

 

Jedna umowa ze mną bo ode mnie kupujesz a druga z Niemcem musi być do wglądu dla Wydziału Komunikacji.

PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie napisałem że na dwie. Jeszcze raz:

 

Jedna umowa ze mną bo ode mnie kupujesz a druga z Niemcem musi być do wglądu dla Wydziału Komunikacji.

 

nic nie musi być do wglądu, ty nie musisz nikomu pokazywać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ważna jest tylko ostatnia umowa.

historii nie musisz mieć.

jak kupuję w komisie to na siebie mam umowę a później kupuję niby od kuzyna z Bonn żeby cena nie była za dużą.

z tą umową płacę akcyzę i rejestruje później.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.