Skocz do zawartości

E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W trakcie Moich poszukiwań rzuciło Mi się w oko te auto lub bardzo podobne.

Zapamiętałem je bo oprócz koloru wszystko Mi pasowało.

Przekopałem ciut archiwum i proszę --> http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C21078722&t=bmw_330_mpakiet_sedan_manual_231_km

 

PJ Patrząc jak pikuje w dół cena to musiałeś mieć wyjątkową OKAZJE kupując ten samochód od właściciela :think:

Edytowane przez aditonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak okazja była zaj...a bo kosztowała 9000 eur, biorąć pod uwagę cenę rzędu 11 tys w tamtym czasie. Do auta były 3 komplety kół, z czego 2 pogoniłem ale musiałem zrobić dwumasę... Sprzedaję z duża stratą, ale cóż nie na wszystkim można zarobić. Poza tym, cena 44 obejmowała początkowo auto zarejestrowane.
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PJ" Powiem że i 11K euro to też okazja.

Jak chciałem zamówić podobne auto na indywidualne zamówienie to kwota zaczynała się od 15K euro. :mad2:

Ale życze Ci byś sprzedał te BMW bo naprawde jest super. :cool2:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos czerwonego.... przejeżdżając codziennie do domku widuję zaparkowane czerwone Z3. Muszę przyznać, że wygląda naprawdę godnie.

Dlatego też w dobie czarnych, srebrnych i granatowych BMW kolor czerwony robi wrażenie i nadaje autu niepowtarzalność.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się też w tym kolorze zakochałem i mimo, że mam piękne granatowe to mogąc wybierać celowałbym w czerwień. Nie dziękuję, mam nadzieję że auto wkrótce przejdzie we właściwe ręce.
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

powoli robi się towarzystwo wzajemnej adoracji i dobrych chęci, a kupca ni ma.

może pół roku po euro jak ludzie odkują się z kasy to sprzedasz.

albo pod stadionem w Wawie wystaw dla zagranicy.

przepustkę załatwię :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciul z tym, zostawię dzieciom będą miały pamiątke po tacie, mimo że już nie będzie paliwa to sobie chociaż w niej kwiatki zasadzą, może jakieś dzieci spłodzą, ot taki stalowy namiot na podwórku :)
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciul z tym, zostawię dzieciom będą miały pamiątke po tacie, mimo że już nie będzie paliwa to sobie chociaż w niej kwiatki zasadzą, może jakieś dzieci spłodzą, ot taki stalowy namiot na podwórku :)

 

 

Jakie auto byłbys w stanie wziąść w rozliczeniu za czerwoną? Jest ktos ewentualnie zainteresowany 330d (choc bardziej nastawial sie na 320d), ale ma podobny problem jak Ty - ciezko mu pozbyc sie dotychczasowego auta...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ciul z tym, zostawię dzieciom będą miały pamiątke po tacie, mimo że już nie będzie paliwa to sobie chociaż w niej kwiatki zasadzą, może jakieś dzieci spłodzą, ot taki stalowy namiot na podwórku :)

 

 

Z tych dokonanych wymian rozumiem, ze wymieniles dwumas wraz ze sprzęgłem czy sam dwumas, a sprzeglo zostało ori ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do września czerwona się nie sprzeda to chyba sam ją kupie, bo wku%#!ją mnie już te tematy :D

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup kup będziesz zadowolony. Co do rozliczenia, to generalnie auto do 15 tys zł dla mojej żony do śmigania, musiałbym rozważyć propozycję.

 

Wymieniłem dwumasę bo sprzęgło było ok

PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Do wrzesnia raczej nie dostoi :) ale tak za dwa miechy to i ja bym sie zastanowił... tylko pozniej zabawa z szukaniem ori M felg bo te mi sie nie widzą i są za duże zdecydowanie,,, :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje,to ile czekałes?dużo zjechales z ceny?

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję sprzedaży, chociaż miałem trochę "chrapkę" na oględziny czerwonej ze względu na lepszą mapę :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.