Skocz do zawartości

E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja uważam ze automat jest droższy od manuala wiec jednak bez sensu :D

 

ps. TO JA ZECH MYSLAL ZE TO ZAREJESTROWANE JEST :(((( czyli dochodzi 1,5k na duzy przegląd olejowo płynowo filtrowy ...

 

Auto ma wszystkie płyny i oleje świeżutkie, filterki też są nowe taki byłem widzisz naiwny i to porobiłem... :(

PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka,ze wolą kupić swieże auto z Niemiec,tez mam auto do opłat Yarisa do dziś miałem 6 kupców i nie sprzedałem bo szukają gupców a ja do nich nie należę zebym oddał za pół darmo....najlepsze są teksty od kupców..."Panie silnik i zawieszenie super...ale żona twierdzi ze deska ma parę rysków nie bierzemy...a potem gadają ze możemy dać 1000zł mniej...podziękowałem,kazałem szukać tanszego lub nowego yarisa bez rysów

Albo drugi klient był z Piekar Sląśkich taki ze obejrzał,sprawdzał,pojezdził sprawdzali może 20 minut i mówi do mnie panie no zderzak ma parę podrapań,a ze auto nie ma dywaników,a to ze zakurzony myslałem ze jaja robi a tu powaga;)powiedzialem ze to naturalne auto bez podpicowań i używane to odesłałem z powrotem do domu;)więc jednak wolą od handlarzy jako tańsze,podpicowane,polakierowane wszystkie elementy bo ma wyglądac jak nowy?

Także kupujący mają wymagania do aut używanych jakby kupowali nowe w salonach :duh: Brak słów

Edytowane przez radziu77

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oli, ja handlarzy z daleka. Od zawsze.

Ale najpierw źle, że manual, potem, że do opłat, następnie, że olej nie wymieniony...

To ja dopiszę, że za duża felga i lipa, że czerwony i mamy już z głowy?

 

skrzynia to kwestia gustu; za to silnik bajka, natomiast oplaty, duza felga, czerwień - to zdecydowanie na minus :) aczkolwiek ideałów nie ma na świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy Wszyscy "się czepiać" o kolor, felgi itd. .................

 

Kakson jeśli PJ (mam nadzieję że nik się czepiać nie będzie :wink: ) wydał się wiarygodny z ewentualnej rozmowy telefonicznej to Podjedź, Zobacz autko, kupować od razu nie Musisz.

 

Wszelkie kolejne uwagi "monitorowe" to według mnie wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne tak jak szymon-o pisze. Nic na siłę, zapraszam do oględzin a będziesz wiedział czy go chcesz. Mnie na przykład kolor strasznie urzekł, z tymi kołami wygląda obłędnie a jeszcze lepiej jeździ. Poza tym koła zawsze mozna zmienic i cos na chleb zostanie
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nic straconego zbliża się piękna majówka zabieraj kolegów ,koleżanki i ruszaj oglądac brykę

jeżeli szukasz 330 to myslę że ta propozycja jest godna uwagi :cool2:

pamiętaj na kolorach się nie jezdzi ,kupując uzywane auto to najważniejszy stan techniczny a do koloru trzeba sie przyzwyczaić

czerwona bunia wyglada całkiem całkiem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Kakson i Bolo73 jesteście z Wawy, na Ziemi Lubuskiej mam bardzo ładne jezioro Niesłysz ..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli, ja handlarzy z daleka. Od zawsze.

Ale najpierw źle, że manual, potem, że do opłat, następnie, że olej nie wymieniony...

To ja dopiszę, że za duża felga i lipa, że czerwony i mamy już z głowy?

 

skrzynia to kwestia gustu; za to silnik bajka, natomiast oplaty, duza felga, czerwień - to zdecydowanie na minus :) aczkolwiek ideałów nie ma na świecie :)

 

Eh, wedle siebie widzę dużo więcej plusów niż minusów:

kolor - jak najbardziej za;

felgi - za;

manual - za;

silnik - bardziej za - osiągi świetne, (tylko mały uraz do wysokoprężnych - ale to nie do tematu);

sprzedający - za, w końcu auto od użytkownika forum, a do kogoś trzeba mieć zaufanie;

jedyny minus to tapicerka, ale na jednego minusa można przymknąć oko - przecież to nie auto z salonu.

Warto obejrzeć.

Szkoda, że moja poległa bez żadnego ubezpieczenia, bo by była wycieczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja - żeby była jasność - napisałem wyżej w formie ironii. Żeby koledze malkontentowi pomóc wyliczyć na raz wszelkie wydumane wady, co by nie musiał dorzucać po kawałku.

Bo jak tania od dziadka zza Odry to źle, jak z forum i w porządnej cenie to też źle... Jeśli manual, to źle, że nie automat. Jak automat, to lipa, bo lepszy manual. Tak można w nieskończoność ciągnąć swoje żale. Z mojej strony koniec i powodzenia w zakupie/sprzedaży :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironia przeze mnie została zrozumiana, dlatego moja wypowiedź miała charakter pozytywny. Uważam, że taki koncert życzeń: kolor, skrzynia, silnik, felgi, tapicerka - to tylko w salonie. I naprawdę, jeżeli auto jest w dobrym stanie technicznym, a zaczynamy się zastanawiać nad tym, czy warto jechać je oglądać, tylko ze względu na jakieś powiedzmy drobnostki..., to zastanawiam się w jaki sposób niektóre auta znajdują nabywców?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że taki koncert życzeń: kolor, skrzynia, silnik, felgi, tapicerka - to tylko w salonie.

Kiedyś jeszcze można było w Erze :mrgreen:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten samochód to prawdziwy rodzynek :cool2: (nie wnikam w stan techniczny). Bardzo trudno taką wersję znaleźć w Niemczech. Same plusy (felga za duża ale to pikuś). Za takie pieniądze nie widzę dla niego konkurencji na rynku jeśli chodzi o samochód do jazdy na co dzień (wygląd, wnętrze, osiągi, spalanie, itd).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że taki koncert życzeń: kolor, skrzynia, silnik, felgi, tapicerka - to tylko w salonie.

Kiedyś jeszcze można było w Erze :mrgreen:

No można tu pominąć kwestie silnika, bo raczej wyszukiwanie auta zaczyna się od modelu i silnika - a reszta to kwestia zdroworozsądkowego podejścia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do właściciela ''PJ'', a dokładnie czy auto jest wystawione na mobile.de??aczkolwiek sądzę, że na 99.9999% przez Ciebie nie jest wystwaione...http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-330d-m-paket-n%C3%BCrnberg/160293739.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine

 

Teamt tego typu przekrętów kiedyś był poruszany na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.