Skocz do zawartości

Weekend :)


marcin0405

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliza sie weekend majowy,jakie macie plany gdzie lecicie? :)

Moze ktos byl nad morzem w tym okresie i moze cos polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliza sie weekend majowy,jakie macie plany gdzie lecicie? :)

Moze ktos byl nad morzem w tym okresie i moze cos polecic?

 

Tiaaaa... Ja mam - naprawić auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Założyć spryski do xenonów i zajmować się dzieckiem ;)

 

A w odwiedziny polecam swoje rejony : Karpacz i Szklarską Porębę( moje rodzinne miasto) , blisko do Niemiec na zakupy(50km) i do Czech ( około 20km ) po zaopatrzenie http://memeorama.com/wp-content/uploads/2012/02/If-You-Know-What-I-Mean-Mr-Bean-Blank.png

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu robicie smietnik

jest to dzial mechanika elektryka e9x

jesli nie ma dzialu to luznych pogaduch niewiem czemu administracja go do tej pory nie stworzyla kazde forum cos takiego posiada

ja tez chcialem cos zapytac nie na temat bmw i dujpa sie powstrzymalem bo brak dzialu.

Prosze administracje o szybkie stworzenie nowego dzialu nie zajmie to wam 3minut a balaganu nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu robicie smietnik

jest to dzial mechanika elektryka e9x

jesli nie ma dzialu to luznych pogaduch niewiem czemu administracja go do tej pory nie stworzyla kazde forum cos takiego posiada

ja tez chcialem cos zapytac nie na temat bmw i dujpa sie powstrzymalem bo brak dzialu.

Prosze administracje o szybkie stworzenie nowego dzialu nie zajmie to wam 3minut a balaganu nie bedzie

wyluzuj weekend idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziqsek byłem w twoich stronach już kilka razy :D W karpaczu bardzo często, jeździłem tam z moją drużyną na przygotowania przedsezonowe. W szklarskiej byłem raz na nartach :D

A w weekend majowy wybieram się na Ibize :D Wyjazd to naprawde groszowe sprawy, a jak mam chwilę czasu to warto zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
czemu robicie smietnik

jest to dzial mechanika elektryka e9x

 

No właśnie dlatego temat zamykam.

 

 

jesli nie ma dzialu to luznych pogaduch niewiem czemu administracja go do tej pory nie stworzyla kazde forum cos takiego posiada

ja tez chcialem cos zapytac nie na temat bmw i dujpa sie powstrzymalem bo brak dzialu.

Prosze administracje o szybkie stworzenie nowego dzialu nie zajmie to wam 3minut a balaganu nie bedzie

 

Zastanawialiśmy się nad tym i takie działy skończą się jakąś kłotnia, wklejaniem jakiś mniej lub bardziej głupich/śmiesznych/nudnych linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.