Skocz do zawartości

e30 m20b20 lpg??


BoRo1232

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Najlepiej sekwencja, ale jeśli dbasz o silnik i jest w pełni sprawny to zwykły gaz mieszalnikowy na sterowniku np. BINGO, też pojeździ.

Panewki padają debilom. Silnik jest bardzo mocny i trwały jesli jest prawdidłowo serwisowany. M20 bez problemu robi 500tyś. Najważneijszy to płyn chłodniczy sprawna chłodnica i wisko i regularna (na gazie obowiązkowo co 10tyś) regulacja zaworow.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hmmm cosik dużo trochę.....jak na 2.0 może coś nie tak jest....SOnda, świece...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj gazu. Szkoda samochodu.

 

Wiem że wszyscy użytkownicy podtlenku opowiadają różne legendy że ich dziadek to od 50 lat na LPG śmiga i nigdy mu się nic przez to nie zepsuło ale wystarczy wejść w kilka losowych tematów "pomocy X nie działa :(" tutaj na forum i w większości z nich jest samochód z gazownią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie zakładaj gazu. Szkoda samochodu.

 

Wiem że wszyscy użytkownicy podtlenku opowiadają różne legendy że ich dziadek to od 50 lat na LPG śmiga i nigdy mu się nic przez to nie zepsuło ale wystarczy wejść w kilka losowych tematów "pomocy X nie działa :(" tutaj na forum i w większości z nich jest samochód z gazownią.

 

Nie opowiadaj bajek, bo wiesz zapewne ze wszytkie problemu z gazu biorą sie z zadniedbań użytkowników. Bo jeśli widomą rzeczą jest że świece sie wymienia co 10tyś na gazie, to polaczek jest mądrzejszy i zrobi je dopiero jak coś pierdyknie. Taka jest prawda.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

hmmm ciekawe. Ja tam nawet wyrzuciłem zabezpiecznie antywybuchowe....bo mi niepotrzebne. :mrgreen: Jedna zasada przy mieszalniku to: 10 benzyny jak pali to gazu musi ok 12/12,5. I nie ma problemu. No ale jak kto woli. Moje następne BMW też idzie do LPG.

 

Kolego jeśli chodzi o M40 na automacie to bedzie chodzić. Jest duże prawdobodobieństo że silnik bedzi zdrowy. Fakt nie bedzie to mistrz prostej (chodź m40 nidgy nie miało być), ale da sie jechać. W miarę dynamicznie i przyjemnie. Automat, jeśli miał wymienany olej to jest raczej bezproblemowy. Główna bolączką to ten wałek, ale o tym poczytaj na forum....jest tego w od zarąbania.... :mrgreen:

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.