Skocz do zawartości

Eberspacher w mojej E-32... Jak działa i jak włączyć?


Domi 1985 K-ce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tutaj nowy. Niedawno kupilem sobie Beemke 735i z 91 roku :) i mam w niej ogrzewanie EBERSPACHER (obok drążka zmiany biegów) tyle tylko że nie wiem nic za bardzo na temat tego ogrzewania pozniewaz nie mialem nigdy z czymś takim doczynienia... Jesli moglby mi ktos poswiecic troche czasu i napisac jak to dziala itd? Czy to jest coś w stylu Webasto czy jak? I jak mam to uruchomic bo nawet nie wiem czy to dziala :( Tzn tak: ustawiam sobie godzine o ktorej ma sie włączyć, włącza sie (słychac jakies cyknięcie) i podświetla mi sie deska rozdzielcza i zaczyna odliczac czas (30min) ale to by bylo na tyle. Nic nie grzeje, nic nie dmucha i nie wiem co dalej? Jak to powinno dzialać? Z góry dzięki za pomoc... POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... Zapomniałem napisać że jesli juz gdzies coś na ten temat bylo to z góry przepraszam że zacząłem nowy temat i prosze o jakiegoś linka... Szukalem czegos na temat EBERSPACHER ale nic nie znalazłem... :( No chyba że źle szukałem :duh: Jeśli tak to przepraszam. Jeszcze raz z góry dzieki za odpowiedz. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem szukać... i dalej nic... :( Napisałem w wyszukiwarce tak jak mi napisaliście przez "AE" i... znow nic nie znalazłem na ten temat :cry: Na niemieckim forum coś jest ale tez mi to za wiele nie pomaga bo nie znam niemieckiego niestety... :cry2: Pomóżcie mi jeśli możecie... Może jakiś link albo coś? No chyba że będzie ktoś na tyle łaskaw i opisze mi to całe ogrzewanie (jak działa, jak włączyć, jak sprawdzić) Byłbym wdzięczny... :) Z góry dziękuje. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he :) Ano zawsze mażyła mi sie 7-mka :) i jak widac marzenia sie spełniają. P.S. Dzieki za powitanie KANAP :) Bardzo mi miło :oops: :) POZDRAWIAM. Aha... Tak wracając do tematu to jak by ktoś z Twoich znajomych mogl mi pomoc na temat tego mojego ogrzewania to bylbym wdzięczny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.