Skocz do zawartości

Antena... - ktos pomoze?


oxygene113

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mowia ''albo rybki albo akwarium'' albo normalny zasieg i antena na dachu/klapie albo w srodku i gadamy tylko z tymi co ich widzimy , nie ma zlotego srodka w przypadku CB i za cholere nie dam sobie wcisnac KITU ze antena w srodku auta bedzie zadowalajaco odbierac nie mowiac o nadawaniu. ja mam antenke metrowa na dachu i jakos nie przejmuje sie ze cos tam z auta wystaje (ale to kwestia gustu) , gumke w przeciagu 3ch lat wymienilem 2 razy jeszcze od czasow e36 i jakos nie mialem problemow z rysami , ale prawda jest ze nigdy jej nie zdejmowalem z dachu tylko do mycia , jakims cudem zawsze rano jest na tym dachu (jak na razie). Znajomy zas wymienia przezroczyste naklejki na tylnej klapie bo od slonca robia sie zultawe i nie ladnie to wyglada . Powodzenia :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jeszcze dwa rozwiązania nieznane u nas. Ja osobiście stosuje to

 

http://www.conrad.de/ce/de/product/259942/SCHEIBENANTENNE-CB/0705080&ref=list

 

zasięg ok 8 km bez magnesów i wiercenia -kabel kleisz na wewnętrznej- antene na zewn części szyby- kombi bok sedan na tylnej- nawet nie widać,że to cb.

dla klubowiczów mogę ściągnąć bo bywam co tydzien w wiedniu.

Jest jeszcze takie coś-

 

http://www.conrad.de/ce/de/product/930551/CB-FENSTERKLEMMANTENNE-AF-393/0705080&ref=list

 

ale osobiście nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.