Skocz do zawartości

BMW E 46 2.0d touring VIN będzie jutro proszę o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem nowym uczestnikiem i z góry przepraszam jeśli coś źle zrobiłem zakładając ten post nie w tym miejscu w którym trzeba było to uczynić.Otóż noszę się z zamiarem kupna bmw 320 d e46 w kombi. Chciałbym skorzystać z waszych doświadczeń i poradzić się odnośnie kupna takiego samochodu. Przeglądałem mnóstwo ogłoszeń na allegro i np to zwróciło na mnie uwagę :

http://otomoto.pl/bmw-320-jasnaskora-navi-xenon-ideal-C23648994.html

Mieszkam w Kaliszu i do Góry Kalwiaria mam kawałek, jeśli ktoś mógłby rzucić okiem na ten samochód czy wart jest w ogóle jechania i obejrzenia go to będę wdzięczny.

Może ktoś ma taki samochód na sprzedaż uczciwy w bardzo dobrym stanie, którym wiem, że pojeżdżę i będę zadowolony bo podejrzewam, że większość tych aut z allegro ma cofnięte liczniki albo powypadkową historię. Nie miałem nigdy BMW będzie to moja pierwsza ;) i chcę wydać jak to mówią ciężko zarobione pieniążki na ładny uczciwy egzemplarz, który cieszyłby oko i którym mógłbym się "pochwalić" i później wspólnie razem z Wami tworzyć wspierać , uczestniczyć i budować te forum. Jeżdżę obecnie dieslem i jestem raczej jego zwolennikiem dlatego czytając różne forma odnośnie 2- litrowego diesla stawiałbym na niego.

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów

Edytowane przez marianosos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=44&t=183249

 

opis kolegi alexanderM ...

Samochód śliczny, środek, zewnątrz etc... (jedynie malowany fakt - fatalnie tandetnie tylni błotnik), ale:

- reflektory nowe

- pas przedni bez naklejek (żółtych), w sumie jak nowy

- na lewym kielichu tabliczka znamionowa była naklejka dopiero co naklejoną z pęcherzami powietrza...

 

W sumie wystarczyło żeby podziekowac, ale...

Sprzedawca raczej cwaniaczek, chociaż miły, aż do momentu gdy zwróciłem uwagę moją na naklejkę, w sumie wpadł w szał,

zaczął huczeć i grzmieć i mnie wygonił ;]

Lakier na masce i błotnichach oryginalny...

Nie oceniam jednoznacznie bo nie chce go oczernić, może był ucziwy, ale...

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za informację. Dzwoniłem dzisiaj do sprzedawcy żeby podał mi nr VIN to powiedział, że jutro mi poda. Tak się zastanawiam co z tym samochodem czy wart jest uwagi czy dać sobie z nim spokój. To że ma nowe lampy tak jak kolega napisał i też z tą naklejką to świadczy że ma raczej historię powypadkową ???? Jak myślicie koledzy co z tym fantem zrobić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym, żeby to auto obejrzał ktoś kumaty. Ktoś kto potrafi ocenić co tak naprawdę się z tym autem działo. Coś się dziać musiało. Sugeruje to cena.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczęsniejszym opisie kolegi AlexanderM można by podejchać na sprawdzenie geometrii jeszcze, jeśli autko po ponownych wstępnych i dokładnych oględzinach będzie wydawało się interesujące :wink: ( tylko nie można wad mówić wprost Sprzedającemu bo wygoni :mrgreen: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie wygasło,byłes oglądać?

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraziliście pana handlarza, więc zabrał łopatkę i wiaderko z tej piaskownicy :mrgreen: A tak na poważnie. Zachowanie tego gościa, to objaw syndromu handlarza. Na oględziny trzeba jechać przynajmniej w trzy osoby z kastetami i bejsbolami, bo nie wiadomo co mu odbije. A nuż tym razem wyciągnie jakiś sztucer albo granat :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.