Skocz do zawartości

E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23


marcin0405

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będziesz zadowolony z wyboru, po pierwszym sezonie lato/zima już nie będziesz chciał wracać do skóry:)

Fotele mają dodatkowo lepsze trzymanie i człowiek się tak nie ślizga.

Pewnie wyrwałeś jeszcze kierownicę do tego;)

 

Nie wiem nigdy nie miałem skóry :)

Kierownice juz mam :cool2:

Edytowane przez marcin0405
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem skóry jest tylko to ,że jest troche trwalsza,ładniej pachnie - no i łatwiej (czarną) utrzymać w czystości.

A tak to, w lecie parzy, w zimie pi...i. Tyłek się ślizga fakt- ale to nie każdy gatunek jest taki sam, dużo też zależy jakich środków do konserwacji używamy]

 

Sorki za off..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ceny tez jestem zadowolony :) najlepsze bylo to ze odebralem fotele i kiedy wrocilem do domu dopiero robilem przelew, rzadko sie spotyka takich ludzi :mad2: mam nadzieje ze na nikim sie nie przejedzie,bo byloby szkoda faceta ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw , ja polecił bym do tego kompletu jeszcze dywaniki welurowe z tej serii e90 ktora ma niebieską nic przeszywaną w dywanik , super zgrało by się to we wnętrzu

Tylko nie pamiętam w jakich wersjach one były ale napewno w m-pakiecie i ostatnim roczniku e90

Może ten twój " magik sprzedawca " ma na stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem klucz i siedzenia sa juz na swoim miejscu :D

Zupelnie inaczej sie siedzi,lepsze trzymanie boczne, fajna opcja z kolyska :) idealnie mozna dopasowac pozycje kierowcy, no i ledzwie ... :cool2:

 

Zdobędę je i JA! Zobaczycie!! Bartek - dawaj cynki jak zawsze :D Chcę do połowy roku mieć je wewnątrz auta. Gratuluje zakupu za mały pieniądz!
to

 

Napewno znajdziesz :) jak bede cos widzial ciekawego tez ci podesle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem klucz i siedzenia sa juz na swoim miejscu :D

Zupelnie inaczej sie siedzi,lepsze trzymanie boczne, fajna opcja z kolyska :) idealnie mozna dopasowac pozycje kierowcy, no i ledzwie ... :cool2:

 

Zdobędę je i JA! Zobaczycie!! Bartek - dawaj cynki jak zawsze :D Chcę do połowy roku mieć je wewnątrz auta. Gratuluje zakupu za mały pieniądz!
to

 

Napewno znajdziesz :) jak bede cos widzial ciekawego tez ci podesle :)

 

 

Będę wdzięczny! :) Oczywiście akcję robię dopiero po marcu. - brak czasu. Ale jak coś ktoś znajdzie niech daje znać! Grzane, ręczna regulacja, rękaw na narty, e90-sedan. Alcantara :8) :lol: :lol:

 

 

 

DAWAJ FOTY!! :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

Pompowanych nie (nie wiem czy wogole sa takie :roll: ) ale jestem zadowolony ze wogole sa :D fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sporo ludzi szuka foteli :)chyba mialem szczescie :)

 

Twój extra mod,to listwy w czarnym połysku? Byłeś szybszy gratulacje :cry2:

 

Dzwoniles po listwy czy fotele ? :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis doszly do mnie listwy w czarnym polysku i przycisk start stop od lci :) Gosc zapomnial dolozyc kontroler lci tak jak obiecywal,ciekawe czy bedzie u mnie dzialal :roll: . Chcialem dzis zalozyc i d..a :mad2: Musze czekac do piatku na boczki i kontroler.

Przymierzylem jedna listwe i mam dylemat. Moj karbon wcale nie jest gorszy :8) . Czarne listwy ciezko utrzymac w czystosci, znac wszystkie paluchy, ale z drugiej strony nie sa do macania :) Sam juz nie wiem...

 

http://imageshack.us/a/img248/5858/dsc1444q.jpg

http://imageshack.us/a/img818/5937/dsc6359wu.jpg

http://imageshack.us/a/img809/1959/dsc6360l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbonowe bardziej pasują do koloru auta i sportowej stylistyce w która stronę poszedłeś.

Listy czarne pianino ładne, ale na prawdę ciężkie w utrzymaniu. Szukam takich od jakiegoś czasu jakbyś chciał sie ich pozbyć to jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.