Skocz do zawartości

BMW 520D E60


Tadziu5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam M47N 163KM ,auto z maja 2007,też myślałem ,ze juz jest ten mocniejszy silnik 177KM ,ale po sprawdzeniu okazało się ,ze jednak nie ,co szczerze mówiąc dla mnie nie stanowi problemu.Auto jest wystarczająco dynamiczne jak na diesla.zaznacze, że miałem wcześniej 2.0 d e39 136KM i jest niebo a ziemia..Ja przy zakupie kierowałem się tym ,aby moja następna bunia była "swieża" i by nie był to zamuł.Jak sie przejechałem kamień spadł mi z serca ,bo jak na ten stosunek wagi do mocy jej "sprawność" jest wystarczająca(manual).Co do codziennej eksploatacji to na mieście spalanie w okolicy 7,5- 9.0l. Na trasie udało mi się zejśc do 5,3 - tempomat i autostrada. Auto naprawde godne polecenia ,oczywiście jeśli trafimy na bezwypadkowy egzemplarz.. ja miałem to szczęście i sobie chwale,tylko zalewam,picuje i ciesze się jazdą. :D Koledzy wyżej wymieniali bolaczki E 60,61 2.0d i na wymienione rzeczy na pewno należy zwrócic uwagę i pilnować tego rzecz jasna. Warto tez odżałować te pare stów przy zakupie i przejechać się do zaufanego serwisu czy do ASO w celu dokładnego i szczegółowego sprawdzenia auta ,bonaprawde można kupić pięknie wyglądającą bombę zegarową :wink: :nienie: życze powodzenia w zakupie i zakochania sie w tej pięknej,ba!najpiękniejsze marce na świecie! :!: Elo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.