Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sk#%¥n upier#%¥elilbym mu palca jakbym go złapał :evil:

Qwa antena 200zl kosztuje!

Tylko w PL!

PS: 3 lata na swoim aucie nie chowalem i sie mi przydarzyło :/

http://img59.imageshack.us/img59/8119/59900151657960838323721.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: ............... :duh:

 

Galeria zdjęć jest nie aktualna bo nastąpiły modyfikacje :evil: Dobrze że nie zniszczyli lakieru, ani nic przy aucie. Mojemu sąsiadowi w piątek wyrwali zderzak w hondzie (obok stało moje bmw), więc on ma większy kłopot bo jeden czujnik to koszt ok.200zł. Dlatego myślę o kamerce w aucie tak jak w Rosji, niech się nagrywa. Ciesz się że jak wróciłeś to nie zastałeś samej anteny bez samochodu.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerka nic Ci nie da, nawet jak nagra już złodzieja to na YT jest pełno takich filmów. Ja po trzeciej antenie zacząłem kupować w okolicach 100 zł, bo takich jednak mniej szkoda i ostatnia ze mna już 1,5 roku. Jak się dorwie takiego to tylko wp...l spuścić bo inaczej nie zrozumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karać powinno się również tych co potem to kupują. Jakby nie było komu sprzedać to by nie kradli, ale oczywiście to nie usprawiedliwia złodzieja.

Ja tylko raz zostawiłem auto w mniej bezpiecznym miejscu na noc. Oczywiście rano miałem już lusterka poskładane, :evil: :mad2: ale na szczęście nic nie uszkodzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobisz :evil:

Antenkę mam w garażu jeszcze jedna w zapasie tylko że floride także muszę podmienić.

 

Wracając do tematu że 335d nie pojedzie 300km/h

to piszę, że po rozmowie z Michałem z MG dowiedzialem się o filmiku zrobionym podobnie e90 335d na 350KM (trochę mniej koni) no i pojechało 300 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No da się jak widać :)

 

Klaudiusz podesłał mi na FB filmik gotowego prawie nowego LAMBO co widziałem w MG (dokładnie w tym miejscu) w czasie robienia jak odbierałem swoje 335d:

PIĘKNA BESTIA :cool2:

Waldek zbieraj :wink:

 

Swoją drogą te cztery ściany/garaż wPL widziały chyba najwięcej ciekawych aut w PL :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.