Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie jak będzie głośno :cool2: Dawaj znać jak odbierzesz, przyjadę do ciebie :mrgreen:

Wizualnie Paskudnie :cool2: :wink:

Ja ci dam paskudny :twisted: :!:

:mrgreen:

Zapewne będziesz jednym z pierwszych z KoKoSem ;)

Mega sprawa ten wydech :cool2:

 

Chcialbym zobaczyc Twoje BMW na zywo ;d moze zdaze zakupic e92 i skocze z wami na Nurburgring

No problemo jak będziesz w Krk daj znać ;)

Będziesz miał porównanie przed zakupem e92 :)

A co do RINGu dawaj z nami nie będziesz żalowal :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak była w Dynosoft to próbowali już coś podkręcić, czy tylko tam postała? No nic trzeba kolejny tydzień czekać. :( Może żeby umilić życia forumowiczom w końcu ja się zbiorę i zrobię sesję mojej Beatce. :mrgreen: Zamówiłem ostatnio parę rzeczy więc i u mnie zacznie się coś dziać. Może aż tak daleko jak ty z modami nie zajdę, ale myślę że parę ciekawszych i ważniejszych rzeczy uda mi się zrobić. Planuję tak aby było się czym pokazać w Poznaniu na torze. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak była w Dynosoft to próbowali już coś podkręcić, czy tylko tam postała? No nic trzeba kolejny tydzień czekać. :( Może żeby umilić życia forumowiczom w końcu ja się zbiorę i zrobię sesję mojej Beatce. :mrgreen: Zamówiłem ostatnio parę rzeczy więc i u mnie zacznie się coś dziać. Może aż tak daleko jak ty z modami nie zajdę, ale myślę że parę ciekawszych i ważniejszych rzeczy uda mi się zrobić. Planuję tak aby było się czym pokazać w Poznaniu na torze. :twisted:

E92 jest przez najbliższy tydzień w Dynosoft i na razie były sprawdzane parametry i układ doładowania turbo.

Zostały wymontowane turbiny które poszły do regenracji. Jak przyjdą mają być wymienione nowe uszczelki i węże od turbin.

A na końcu indywidualne strojenie :8)

 

Ty to już powinieneś dawno galerie założyć :twisted: :cool2:

Klagosz

 

20-stki w e92 to dla mnie za wiele...

 

ale ten Mod robi na mnie wrażenie... :cool2: :shock:

Ciekawy jestem efektów, więc jeśli coś będziesz wiedział to pisz i nie trzymaj nas w niepewności ;)

pozdr. :)

 

Sam nie wiem jak te 20-stki się spiszą ;)

 

Oczywiście opiszę wszystko po zmianach :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak sie patrze na zdjęcia z 1 strony i te co teraz dodałeś to aż trudno uwierzyć, że to ten sam samochód.

Genialnie go przerobiłeś. Ten szary kolorek co masz teraz robi niezłe wrażenie na zdjęciach. Na żywo pewnie o wiele lepsze.

Gratuluje.

pzdr Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trochę już na forum jestem ale dopiero wczoraj wrzuciłem swoje auto do galerii i od razu rzucił mi sie tamat twojego auta i zaczałem czytac twój wątek od samego początku aż do tej strony i powiem ci że to auto jest mega wypasione i jest po prostu, brak mi słów :duh: :cool2:

Ja akurat miałem w swojej modzonej E46 robiony tylko down pipe i robota zrobiona profesjonalnie w każdym calu a cena oczywiście była przystepna bo końcowy załozyłem eisenmanna, soft robiony u aligatora w Dynosofcie i powiem szczerze prawie cały dzień spędziłem na ten zabieg ale się opłacało bo autem zrobiłem 50 tysiecy i zero problemów. Właśnie ostatnio tzn. w poniedziałek dzwoniłem do aligatora na lekki soft i mówił mi o czwartku że ma jakiegoś Pana z 335d do roboty i jak chcę to moge podjechać i po południu mógłby ogarnąć mój wozik i od razu kazał mi sprawdzić turbiny w jakim są stanie a zwłaszcza mała turbinka bo podobno wytrzymuje 150 tysiecy i dlatego w sobote wymontowałem turbinkę ale okazała sie w porządku i zmontowałem ją ponownie, chyba sie również u niego w tym tygodniu zjawię lekki sofcik, mam pytanko jesli mozesz napisać w wątku lub na priv, jaka cena wydeszki i jaka cena za Icek i gdzie robiony bo Icek to na pewno zrobię a wydeszek na razie mi pasuje, jeszcze jedno DPF został?

Jak się dogadam z aligatorem to w przyszłym tygodniu podjadę i zobacze sobie to twoje cudeńko, jesli stoi na warsztacie u aligatora i oczywiście jeśli pozwolisz.

Po takich modach i regeneracji turbin to w granice 380 kucy możesz smiało liczyć, ja w swoim byłym E46 po modach wymiany na FMIC i wyrzuceniu kata i zrobieniu wydechu osiągnąłem prawie 300 kucy i 618 Nm i prawie bez dymu jakbym dołożył wtryski z 535d to można byłoby sie pokusic o więcej ale auto sprzedane i teraz przyszła kolej na 335d.

Pozdrawiam Mario.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak sie patrze na zdjęcia z 1 strony i te co teraz dodałeś to aż trudno uwierzyć, że to ten sam samochód.

Genialnie go przerobiłeś. Ten szary kolorek co masz teraz robi niezłe wrażenie na zdjęciach. Na żywo pewnie o wiele lepsze.

Gratuluje.

pzdr Michał

Dzięki wielkie ;)

Witam.

Trochę już na forum jestem ale dopiero wczoraj wrzuciłem swoje auto do galerii i od razu rzucił mi sie tamat twojego auta i zaczałem czytac twój wątek od samego początku aż do tej strony i powiem ci że to auto jest mega wypasione i jest po prostu, brak mi słów :duh: :cool2:

...

 

Dzięki,

tak to moja 335d stoi u aligatora w dynofoft, będzie stała cały tydzien bo mała turbinka się pociła i postanowiłem zregenerować obydwie i dopiero zrobić softa.

Jak będziesz u niego to i tak ją zapewne zobaczysz ;)

 

reszta na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MG swoja robotę zrobiło w zesżlym tygodniu ;)

 

Teraz auto stoi w Dynosoft gdzie wymieniam turbiny z podzespołami i na koniec ma być strojenie auta.

Mam nadzieje że odbiorę tak jak się wstepnie umawiałem na piątek wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTYWACJO WROC! To chyba przez ta pogode...

 

http://666kb.com/i/cccg062di6wssspwm.png

JESTEŚ PRZE KOZAK :clap: :modlitwa: :clap:

REWELACJA poprawiłeś mi humor na MAXA :cool2: :mrgreen: :cool2: :mrgreen: :cool2:

 

DZIEKI

 

ps: ale mi będą zadrościć forumowicze że mi się przekozacki grafik zabrał się za moje auto :8)

 

Zygzak McKlagosz ;)

DOBRE :cool2:

HEHE swietne fotki ;P

Klagosz a jesli mozna wiedziec czym sie zajmujesz? (cos zwiazane z grafika ?)

To nie ja :!:

Patrz wyżej to kol. fatgrandma :wink:

Widze mamy dobrego grafika na forum:D fajne :cool2:

Oj mamy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.