Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak pisałem na sporcie, felgi wg mnie dla emeryta i zdecydowany krok w tył. Szerokości i wklęsłości brak, a w Twoim aucie aż się o to prosi. Szkoda, że nie wpadł np. Breyton LS skoro miały być jakieś klasyczne 20.

Ale to tylko moja opinia i nie bierz jej za bardzo do siebie :wink: .

Martwi mnie jak Ty będziesz się poruszał na nich po tym krajobrazie księżycowym w Krakowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak serio to takie felgi uniwersalne za bardzo nie są, w zasadzie służą tylko po to by wyglądały dobrze :D

 

Zresztą sami sobie zaprzeczacie w swojej wypowiedzi:

Fakt, że nie miałem obniżonego auta, całkowita seria i jeździło się bezproblemowo (niektóre ulice wrocławia omijałem z zasady bo było mi szkoda i zawieszenia i felg).

A Q7 na 20" to też jest trochę wyższy profil opony :p

A w Krakowie drogi faktycznie są masakryczne. Ale chyba nie ma co biadolić tylko jak się ma to trzeba jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale porównywanie 6er i Q7 do E9x na sportowym zawiasie jest troche nie na miejscu.

tak samo kierowca MPK moze powiedziec ze jezdzi na co dzien na 22.5calach i nie ma tragedii :mrgreen: :mrgreen:

http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Panowie aż zadzwoniłem i dopytałem q7 to 295/35 r 21 :) fakt to są dwa różne samochody ale dziura nie patrzy czy to jedzie q7 czy e92

Wszystko zależy od samochodu w jakim jeżdżą koła , kiedyś jezdziłem testową insignią z 20 calowymi felgami to pomimo 10 tys km przebiegu wydawało mi się że samochód poprostu się rozpada

Karol wkładaj foty jak wygląda samochód na tych kołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ciekawi mnie jak bedzie sie prezentowała E92 na 20;)

 

Wyślij mi PW ile chciałbyś za 313.

 

Ja też tak z ciekowości zapytam ile ? Bo 313 coco jumbo ślicznie się prezentują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam pierwszy filmik nagrany GOPRO HERO3

Jak dla mnie rewelacja ta kamerka :super: zwłaszcza w połączeniu z aplikacją APP :cool:

... niestety film na youtube nie w najlepszej jakości bo na łączu na którym dzisiaj pracuje musiałbym przesyłać 5 godzin a tyle nie mam czasu siedzieć przed kompem :/

Nie miałem jeszcze wtedy uchwytu więc kamerka umiejscowiona w zagłówku i przed wcześnie się wyłączyło nagrywanie :zawstydzony:

ale uchwy dedykowany do trójki juz mam więc sie ponagrywa mam nadzieje jeszcze lepsze filmiki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam pierwszy filmik nagrany GOPRO HERO3

Jak dla mnie rewelacja ta kamerka :super: zwłaszcza w połączeniu z aplikacją APP :cool:

... niestety film na youtube nie w najlepszej jakości bo na łączu na którym dzisiaj pracuje musiałbym przesyłać 5 godzin a tyle nie mam czasu siedzieć przed kompem :/

Nie miałem jeszcze wtedy uchwytu więc kamerka umiejscowiona w zagłówku i przed wcześnie się wyłączyło nagrywanie :zawstydzony:

ale uchwy dedykowany do trójki juz mam więc sie ponagrywa mam nadzieje jeszcze lepsze filmiki ;)

 

 

nagrywales w 1080 ? ile klatek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

nagrywales w 1080 ? ile klatek ?

Nagrywałem w najwyższej jakości tylko zmienilem jakość w movie markerze żeby zmniejszyc pojemność i skrócić czas przesyłu - na 720p

na komputerze z GOPRO jakość jest :shock: :cool2: :shock: :cool2: :shock:

Jest potencjal, tylko drogi nie widac przez umiejscowienie kamery :\... z uchwytem bedzie cudownie ;)

no wiem ale myślę jeszcze coś ponagrywać na uchwycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc pelna jakosc na jutube, jak mozesz to nagraj cos tez w 60kl/s i pusc w movie makerze w tempie 30 kl/s (powinno byc plynne spowolnienie)

 

Ogolnie spoko, widac Twoje nogi i dlonie, krzywe ///MPerformance :mrgreen: :mrgreen: (wiem, kochasz mnie za to :norty: )

 

oczywiscie zartuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamera potencjał ma :cool2:

 

Kierowcy nie byłoby łatwiej gdyby trzymał koło w pozycji :15/3, tak aby kciuk na dole opierał się o ramiona kierownicy a od góry zapierał wypustką...większa kontrola, większe naciski, mniejsza bezwładność...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek ty jak cos napiszesz :mrgreen:

Postaram się przy następnym filmiku który już mam ale musze jeszcze delikatnie pozklejać - dotyczy dźwięku przed MG ;)

 

AO (Adam?) - tak mi się się chwyciło więc i pewno dobrze mi się jechało ;)

niektórzy rajdowcy uczą o godzinie za 10 czternasta więc ja jestem wypośrodkowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaj jak Ci wygodnie :wink:,

 

auto ma potencjał, który chcesz jeszcze bardziej wykorzystać, korekta dłoni to też potencjał, który można wykorzystać ale: trzymaj jak Ci wygodnie ...

 

"Rajdowcy" przeważnie uczą 15/3 dla tradycyjnej kierownicy 3 ramiennej, 10/2 dla tradycyjnej kierownicy 4 ramiennej, jak uczą to też przeważnie tłumaczą:

... tak aby kciuk na dole opierał się o ramiona kierownicy a od góry zapierał wypustką...większa kontrola, większe naciski, mniejsza bezwładność...

 

jakość fimu jak z transferu na youtube: 1.klasa :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Karol, kurtka/bluza ślizga Ci się nieco po fotelu :mrgreen: Ile wyciągnąłeś na tej drodze bo z tego ujęcia to 0 poczucia prędkości?

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że nie pamiętam,

było ślisko, nawierzchnia mokra i temp. 0 stopni i to w lesie przy roztopach więc wiesz

ale 1.. było ;)

 

A kurtka się zwykle ślizga na fotelu albo tylnej kanapie bo nie cierpię być ograniczany jadąc samochodem.

Fakt mogłem ułożyć w kostkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W kostkę ślizgałaby się jeszcze bardziej, wyżej punkt ciężkości i mniejsza powierzchnia tarcia :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.