Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dźwięku, to chyba każdy jest ciekaw jak to wyjdzie. Także zaraz po zmianach prosimy o filmik :). A może i nagrać lepiej przed i po wymianie? Oczywiście jak znajdziesz chwilkę wolnego :8)

Tak :cool2: myslę zrobic pare nagrań ;)

Bo sam jestem ciekaw róznicy :roll:

...

Ja myślę, że to nawet będzie obowiązek pokazać jakiś filmik. :D Karolu mam nadzieje, że opiszesz jak wrażenia po modyfikacji, a przede wszystkim odczucia słuchowe. Na fabrycznym wydechu dźwięk 3.0 bi-turbo nie odzwierciedla mocy auta, ale nawet fajnie "mruczy". :) To niczemu nie szkodzi gdy auto jest równie nie pozorne z wyglądu, ale do twojego auta to on w ogóle nie pasuje. Będzie to pierwsze BMW 3 Diesel M-Performance. :cool2:

 

P.S.

Może da się układ tri-turbo założyć :mrgreen:

HEHE będzie :cool2:

Cudów nie będzie dźwiękowych na pewno ale może coś się poprawi :wink:

Dzięki ;)

PS: tri-turbo ponoć wcale takie trudne nie jest zrobić ale chyba łatwiejszy i lepszy byłby przeszczep z 550d///MPerformance zrobić

... ale tego ja nie będę robił :)

...

 

Jakiś zestaw nalepek znajdziemy :mrgreen: :) A tak poważnie to coś pomyślimy :wink: I zaproszeń też było kilka :evil:

:norty: :wink:

Zaproszenia były oj były :oops: tylko wiesz jak to jest z czasem ;)

...No właśnie i o tym mówię, że Hero 3 ustawili jak jak Hero 2, tylko że dla dwójki to był maks a dla trójki "pół gwizdka".

Hero 3 jest w stanie kręcić nawet z rozdzielczością 1920 x 1440, lub w full hd 1920x1080 60fp.

Szkoda że nie zrobił typowego porównania w nocy, ja byłem z Hero 3 na podświetlanym stoku jak było ciemno i jakość uważam za super. Poza tym lepszy mikrofon i wbudowane WiFi to o czym napisał Karol. Jak ktoś już ma Hero 2 i nie jest to jego narzędzie pracy to może nie być sensu zmiany, ale jak ktoś teraz kupuje to warto rozważyć zakup hero 3.

Zgadzam się :cool2:

Karol, przylacze sie do offopica jaki na chwile panuje w Twojej galerii i mam nadzieje ze sie nie pogniewasz ;)

 

... w sumie napisalem stos pytan wszedlem na google i sam sobie na nie odpowiedzialem ;)

 

jedyne co rozwala w tej kamerce to cena:

http://allegro.pl/kamera-gopro-hd-hero-3-black-faktura-w-wa-i3012837786.html

prawie 1000 zl wiecej niz hero2.

 

Czy to wszystko jest warte tej ceny?

SPOKO ;)

Ja miałem taki sam dylemat i stwierdziłem że warto ;)

To co kupujesz :) ?

hobby jest warte każdej ceny

 

... hehe... wiem :cool2:

 

Dokładnie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj odebralem nowy kolektor przed montażem IC/WYDECHU/i nowego PROGRAMU

więc pozostaje umówić się na serwis na jego wymiane i klocków hamulcowych :)

Wymieniam profilaktycznie - stary ma jakieś tam zapocenie więc nie chce żeby za jakiś czas było :shock:

choć pocenie itp. to normalne po przebiego 100tys.km a czasem i mniejszym w 6 cyl. dieslach :|

 

http://img689.imageshack.us/img689/9409/img0736th.jpg

http://img545.imageshack.us/img545/8257/img0737s.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/2025/img0738mv.jpg

http://img268.imageshack.us/img268/9210/img0739yj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Wczoraj odebralem nowy kolektor przed montażem IC/WYDECHU/i nowego PROGRAMU

więc pozostaje umówić się na serwis na jego wymiane i klocków hamulcowych :)

Wymieniam profilaktycznie - stary ma jakieś tam zapocenie więc nie chce żeby za jakiś czas było :shock:

choć pocenie itp. to normalne po przebiego 100tys.km a czasem i mniejszym w 6 cyl. dieslach :|

 

U mnie bylo dokladnie to samo przy 90tys.

Wymienilem na nowy a teraz zaluje ze wymienilem na ten od 330d bo slyszalem ze moglem zalozyc od 335d bo sa podobno mocniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po serwisie :)

Auto po wymianie kolektora, klocków i przeglądnięte - weryfikacja brak uwag co do samochodu, brak jakichkolwiek wycieków, luzów itp. itd. :mrgreen:

 

Także byle do odstawienia do MG :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety musisz wymienić cały kolektor, a przy okazji zlikwidujesz problem klapek w kolektorze które stopien zużycia przypada najczęściej przy jego poceniu i wyciekach.

 

Ja dalem za kolektor około 2000zł - oczywiście nowy w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwe podejście do zagadnienia,

 

"wycinanie" klapek zbytnio nie pasuje do Ciebie :cool2: i całe szczęście...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak byłem w serwisie również wspominali o przeciekach na kolektorze (103tyś. przeb.) Ale myślałem że wystarczy wymiana uszczelek. Ile za takie cudo dałeś, jeśli można wiedzieć oczywiście ;)

 

Klagosza nie ma sie co pytac o takie rzeczy... u niego na aucie wszystko jest po 2000 zl.

 

Kolektor 2k

Lotka 2k

Splittery 2k

GoPro 2k

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho :!: :!: :!:

Teraz zobacze czy dotrzymujesz złowo i nie wypaplasz nawet na PW :lol: :norty: :!:

To ma być SURPRISE :twisted:

 

THE ENDu - nie będzie :)

 

Z3 będzie "delikatnie" zmodzone ;)

Na razie odpoczywa w garażu choć przed wczoraj się przejechałem po czarnym asfalcie co by nie pordzewiała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.