Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HEHE :8)

 

Kolejny mały MOD:http://img687.imageshack.us/img687/4063/img0685ez.jpg

Przed:

http://img189.imageshack.us/img189/2774/img0683uq.jpg

Po:

http://img266.imageshack.us/img266/4141/img0684x.jpg

 

No i zaczynam zabawę z GOPRO - dzisiaj odebrałem paczkę - kamerka pierwsza klasa :cool2:

http://img853.imageshack.us/img853/9301/img0681qv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie robiłem.

Dzisiaj dzwoniłem do MG i parę rzeczy poustalałem jak dostane odpowiedź napisze co wymyśliłem i co mi będą robić.

 

... dodam tylko, że na wydechu się nie skończy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się właśnie bardzo podoba podejście Klagosza do tematu. Kupuje to co chce, jak chce i kiedy chce. Nie znam go osobiście i nie chce wnikać czy wydaje na to swoje ostatnie pieniądze czy też nie :D. Ale skoro robi to co lubi i może sobie na to pozwolić to musi mieć łeb na karku, a co za tym idzie spełnia chłopak swoje marzenia :cool2:

 

P.S. Sam jestem zdziwiony że chce zmieniać auto bo dla mnie jest w nim praktycznie wszystko to co potrzeba (mnie osobiście brak charakterystyki benz. silnika ale rekompensuje to apetyt na olej.) a i nawet więcej :D

Szerokości przyczepności i wszystkiego dobrego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol nie wydaje ci sie ze bedzie ci bardzo ciezko potem sprzedac auto ? nie mowie o kupujacych, tylko o tym ile w nie wlozyles serca czasu no i kasy tez nie bedzie ci zal ?

Na razie się tym nie przejmuje ponieważ nie mam potrzeby pozbywania się go ;)

Zawsze jest żal jak sprzedaje swoje auto, przy każdym tak samo, bo o każde dbam i nie traktuje samochodu jako środek transportu z pkt A do pkt B tylko coś co daje przyjemność z życia

... no ale jak sprzedaje to potem nadchodzi nowe i kolejne zmiany więc znów się człowiek cieszy :8)

A mnie się właśnie bardzo podoba podejście Klagosza do tematu. Kupuje to co chce, jak chce i kiedy chce. Nie znam go osobiście i nie chce wnikać czy wydaje na to swoje ostatnie pieniądze czy też nie :D. Ale skoro robi to co lubi i może sobie na to pozwolić to musi mieć łeb na karku, a co za tym idzie spełnia chłopak swoje marzenia :cool2:

 

P.S. Sam jestem zdziwiony że chce zmieniać auto bo dla mnie jest w nim praktycznie wszystko to co potrzeba (mnie osobiście brak charakterystyki benz. silnika ale rekompensuje to apetyt na olej.) a i nawet więcej :D

Dzięki za zrozumienie :cool2: zgadzam się :mrgreen:

 

PS1: na razie nie sprzedaje

PS2: może kiedyś się spotkamy na jakimś zlocie albo torze

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się właśnie bardzo podoba podejście Klagosza do tematu. Kupuje to co chce, jak chce i kiedy chce. Nie znam go osobiście i nie chce wnikać czy wydaje na to swoje ostatnie pieniądze czy też nie :D. Ale skoro robi to co lubi i może sobie na to pozwolić to musi mieć łeb na karku, a co za tym idzie spełnia chłopak swoje marzenia :cool2:

 

P.S. Sam jestem zdziwiony że chce zmieniać auto bo dla mnie jest w nim praktycznie wszystko to co potrzeba (mnie osobiście brak charakterystyki benz. silnika ale rekompensuje to apetyt na olej.) a i nawet więcej :D

 

 

 

a czy ja mowie ze mi sie nie podoba ?auto jst jedyne w swoim rodzaju :> dodam nawet , ze jak bylo wystawione bylem zaintresowany kupnem tego AUTA .Ale dziecko sie pojawilo wiec stwierdzilismy ze jednak 4 drzwi i wieksze auto ...

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje sie zapytac ile juz w to to tuningowanie wlozyles hajsu :D ale bryka jedyna w swoim rodzaju takiego 335d nie ma w pl

:duh: ... nie pytaj :wink: :mrgreen:

Dzięki ;)

...

 

a czy ja mowie ze mi sie nie podoba ?auto jst jedyne w swoim rodzaju :>

HEH spokojnie

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to następne modyfikacje tym razem od strony mechanicznej i po części elektronicznej :mrgreen:

 

Dzisiaj potwierdziłem termin w MG :8)

Ciągle przekładałem terminy potem umówiłem się że jak im wypadnie jakiś samochód z grafiku to mieli do mnie zadzwonić ale już za długo to trwało.

Koniec końców zdecydowałem się na odstawienie im auta na parę dni za niecały miesiąc.

 

... no ale chyba dobrze że czekałem bo teraz zamiast samego wydechu będzie jeszcze :norty: :

 

- IC intercooler wydajniejszy i większy z małymi przeróbkami

- zestaw tłumików z przyłączami z końcówkami 90mm z ceramiką od katów (DPF zostaje)

- programu w dynosoft.pl - idywidualne strojenie wraz z AT po montażu wydechu i IC

 

Docelowo chcę uzyskać 350-360KM - bezpieczna granica.

 

W przyszłym tygodniu wymieniam komplet klocków, a także profilaktycznie kolektor bo jest małe zapocenie więc wole dmuchać na zimne żeby mi nie sprawił niespodzianki albo rzygnął olejem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki bedzie grubo!

Z tego co wiem ;) to Karol ma jeszcze w planach kilka innych "detali" także następny sezon zapowiada sie grubo :twisted:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki bedzie grubo!

Z tego co wiem ;) to Karol ma jeszcze w planach kilka innych "detali" także następny sezon zapowiada sie grubo :twisted:

Cicho ;)

Będę się chwalił na bieżąco :D

Nie chce się narzucać ale ...... przewieziesz mnie ? :D

Na 307 km auto chodziło mega :) ale przy 350 to już będzie :cool2:

Co prawda jezdziłem e60 535d zrobioną na ok 380 KM i to chyba był mój najszybszy przejazd Kraków - Katowice

Spoko założę taryfikator zanim usiądziesz ;)

Żart bo jakbyś chciał to sam mi ją podwędzisz :twisted:

 

OCZYWIŚCIE KAMILU PRZEWIOZE CIĘ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a tlumik byl robiny juz? ciekaw jestem co wypadnie na setna strone o tym aucie :>juz niedaleko :)

 

na setnej stronie bedzie : jednak kupuje M3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo chcę uzyskać 350-360KM - bezpieczna granica.

W przyszłym tygodniu wymieniam komplet klocków, a także profilaktycznie kolektor bo jest małe zapocenie więc wole dmuchać na zimne żeby mi nie sprawił niespodzianki albo rzygnął olejem ;)

no to to ja lubie, to ja rozumiem :wink: ...u mnie kolektor też przed nowym strojeniem wleci :wink: ....niech moc będzie z nami :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz 350-360 to sie chetnie ustawie w kolejce co by sie tym "padlem" przejechac :wink:

hehe :lol: spoko

Klagosz, powiedz mi gdzie zamowiles ta piekna lotke tylnia?;) tez chetnie sprawilbym sobie taka! PS. bardzo ladna ta Twoja e92! wracajac do tego tylu to lampy po lifcie pasuja bez problemu? pzdr

Dzięki ;)

Lotka którą mam na aucie zamawiałem w ASO z akcesorii BMW Performance - OEM CARBON cena około 2000zł

Lampy LCI nie pasuja PLUG&PLAY, musisz dokupić przejściówki złączy i przekodować moduł świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.