Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i po przymiarce :D

 

Będą to lusterka z M3.

 

Potwierdzilo się że jest to "pełna opcja" lusterek jak u mnie znaczy elektryczne skladanie, fotochrom, obniżanie...

Fot nie zrobiłem bo nie wziąłem do garażu ani aparatu ani telefonu a zdjąlem je bo musze dac je do lakiernika bo są z białej M3.

I chyba je też obkleje na szary mat to będzie mniej więcej tak:

http://img171.imageshack.us/img171/198/img0141.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol jeśli chcesz obkleić folią to nie maluj, bo odparzy folie. Więc po malowaniu wartałoby odczekać co najmniej dwa tygodnie.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te lusterka i myślałem że się nie składają, ze względu na ten plastik u góry :duh:

http://www.autopressnews.com/2007/m05/BMW/BMW_M3_Coupe_mirror.jpg

Skoro sie składają to pewnie na zasadzie, że się obracają do góry :lol:

 

Gratulacje moda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co ja kupiłem!? ;)

Składają się jak najbardziej :)

Ja się zdziwiłem że lustreko prawe jest węższe w sensie wystawania w obrysie samochodu od lewego/kierowcy.

Ale porownywałem i tak jak jest na tym zdjęciu M3 co dodałem też tak jest/się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem czy do dobry mod... Lusterka M3 zostawmy dla M3. Pakiet M jest ok jak najbardziej bo rozni sie od zderzakow M3. Mysle Karol ze CI sie bardzo nudzi :D i ... modzisz :D latwo przedobrzyc...

Lepiej sprzedaj i kup sobie M3 nie bedziesz miec problemu zeby sie do niej upodabniac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem ze sprzedaży samochodu bo zrezygnowałem z kupowania M3 :?

 

po raz 5 (po e90 320d, e92 330d, e93 330d, e92 335d) kupować BMW z serii e9x to już zrobiłoby mi się nudne ;)

Teraz celuje w F32 serie 4 coupe która premierę będzie miała prawdopodobnie na jesień.

 

Nudzi mi się to fakt :twisted:

A mod jak dla mnie z lusterkami jeśli w dodatku mają identyczną opcję wyposażeniową to jak najbardzie fajny.

Jeszcze z pewnych które zrobie w aucie to wydech i lampy tył LCI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F82 :>

Karolu ja tylko nie wiem co Ty będziesz w tym bmw serii 4 unowocześniał /przerabiał , bo znając Ciebie z forum tak pewnie będzie :) a raczej nie będzie odrazu po wyjsciu auta części do przeróbek ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie 3 turbinowy motor tez bedzie w tym coupe seri 4 ///M440d pewnie będzie się to nazywać....taka moc z do takiego autka to ja nie mam pytan ...a jezdziles moze m550d ?

 

 

ha tak z ciekawości wpisałem 550d i widzę ze niektórzy sie wzorują na Tobie http://otomoto.pl/bmw-m550d-1-wl-salon-polska-polecam-fv-C26960965.html chodzi o kolor lampy tyl brewki :> spojler , ale im troche jednak brakuje do Ciebie

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po sprzedaży E63 645 za cel obrałem M3 z DKG, a 335d była tylko "wozidłem" przejściowym, bo się taka trafiła. Może dlatego sam nie jestem znudzony serią E92. Po szóstce tęskniłem jednak za dźwiękiem V8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie 3 turbinowy motor tez bedzie w tym coupe seri 4 ///M440d pewnie będzie się to nazywać....taka moc z do takiego autka to ja nie mam pytan ...a jezdziles moze m550d ?

 

 

ha tak z ciekawości wpisałem 550d i widzę ze niektórzy sie wzorują na Tobie http://otomoto.pl/bmw-m550d-1-wl-salon-polska-polecam-fv-C26960965.html chodzi o kolor lampy tyl brewki :> spojler , ale im troche jednak brakuje do Ciebie

Wydaje mi się, że BMW w większości swoich modeli zacznie pomału wprowadzać linie modelową ///M Performance z mocnymi silnikami diesla.

Co do tej 550d to całkiem w moim guście taką u siebie właśnie m.in. widzę ... tylko z kołami bym coś pokombinował :wink:

Miałem kiedyś sie przejechac testową M550d ale czasu nie mialem i jak tylko bedzie okazja to spróbuje się przejechac i zobaczyc jak to jeździ w stosunku do 335d.

Ja po sprzedaży E63 645 za cel obrałem M3 z DKG, a 335d była tylko "wozidłem" przejściowym, bo się taka trafiła. Może dlatego sam nie jestem znudzony serią E92. Po szóstce tęskniłem jednak za dźwiękiem V8.

Jak dla mnie moje 335d zwykłym wozidłem nie jest.

Jeździłem M3 DKG i M3 w manualu i jak dla mnie M3: po za wyglądem, trochę lepszym prowadzeniem, i dźwiekiem silnika nie ma aż tak dużej przepaści jak ty to opisujesz.

Może i ktoś to uzna za słowa: "swój swoje chwali" ale swojego zdania nie zmienie.

 

Ale też nigdy nie zaprzecze że każde M3 jest klasą samą dla siebie i nie porównuje się jej do zwyklych wersji trójek tym bardziej do diesla :wink:

Nie zaprzecze też, że nigdy nie będę w posiadaniu którejś generacji, bo chcę i to bardzo, ale póki co patrze przede wszystkkim na posiadanie auta z punktu ekonomicznego :wink:

 

...

obudowy, wywala się OEM łupinę a zakłada się OEM carbon łupinę

mam to na swoich lustrach od M3, spasowanie :cool2:

To pomyśle nad nimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.