Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

...

"oho, waldek popi34d4Ia" ;)

hehe :lol:

 

Ale chyba rezygnuje ze sprzedaży nawet myślałem ściągnąć ogłoszenie ale jak już jest to niech sobie wisi ;)

 

Dzisiaj odebrałem auto po wymianie zawieszenia na seryjne sportowe i parę słów o aucie tylko mnie utwierdziło w tym że szkoda jednak mi tego auta w takim stanie sprzedawać :duh: :wink:

 

Wleci jeszcze wydech i remapik i będzie pięknie :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szykuje się kolejny diesel killer.

Na forum BMW sport jest taki koleś: Palladium, ma 335d z nowiutkimi turbinami i po chipie, to szedł równo ze mną. (100-240) (ale z michałem już nie:P)

Bdb wynik jak na diesla, aż mi mina tęga się zrobiła :)

Także jak zrobisz sobie takiego potworka to też fajnie. Autko masz ładne... od początku jestem fanem projektu.

Za wyjątkiem kierownicy i krzywego napisu MPerformance na desce :D a co:d trzeba sobie trochę ponarzekać ... hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wleci jeszcze wydech i remapik i będzie pięknie :8)

335d ma duży potencjał, więc będą ładne kreski ;)

Dla mnie auto marzenie ... do tego modyfikacje w które włożyłeś dużo serca i funduszy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :cool2:

 

Ostatnio pojawiły się fotele ale gość nie spuści ani zlotówki więc nie kupuje :twisted:

http://allegro.pl/fotele-bmw-performance-m3-e92-nowe-i2808722271.html

Z drugiej strony 10 tys.zł za fotele :roll: mam dwa nowe środki z M3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :cool2:

 

Ostatnio pojawiły się fotele ale gość nie spuści ani zlotówki więc nie kupuje :twisted:

http://allegro.pl/fotele-bmw-performance-m3-e92-nowe-i2808722271.html

Z drugiej strony 10 tys.zł za fotele :roll: mam dwa nowe środki z M3

 

Swoja droga to ladnie chlopa zrobili w konia, jak takie fotele kosztuja 1.500 EUR za sztuke a on dal 24.000 zl za komplet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że masz M3, po roku użytkowania M3 widział bym u Ciebie taki opis:

http://moto.allegro.pl/bmw-m3-e92-2008-edc-m-drive-i2813549715.html (zamienie na...)

HEHE no fajne fajne :wink:

Dzięki :cool2:

 

Ostatnio pojawiły się fotele ale gość nie spuści ani zlotówki więc nie kupuje :twisted:

http://allegro.pl/fotele-bmw-performance-m3-e92-nowe-i2808722271.html

Z drugiej strony 10 tys.zł za fotele :roll: mam dwa nowe środki z M3

 

Swoja droga to ladnie chlopa zrobili w konia, jak takie fotele kosztuja 1.500 EUR za sztuke a on dal 24.000 zl za komplet...

1500 EURO gdzie?

z drugiej strony to tak

1500 EURO ~ 6500zł sztuka plus mocowania plus montaż ~ 9tys.zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie ;). Przynajmniej tutaj w Austrii czy Niemczech... http://www.leebmann24.de/bmw-performance-sportsitze.html

 

1500 EUR to cena z poduszkami, podgrzewaniem, szynami/mocowaniami i wszystkim. Wiec jak chlop zaplacil 11000 za zalozenie tego to nie mam pytan.

 

Edit: tutaj na forach pisza ze robocizna (nawet w ASO) to 20 min od fotela. Wiec wychodzi mi ze 275 zl za minute ;) - niezla stawka... chyba czas zmienic fach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol Tobie te fotele do miodowego środka by nie pasowały. Gdybyś chciał grubo polecieć po bandzie to kupił bym tam takie fotele jak Maksss, z tym że obszył siedzisko alkantara łączona ze skórą ( kolor taki jak masz teraz ) a tył ze skóry karbonowej jak listwy. Ale by du** urywało :mrgreen:

 

 

wujekwadus jaki krzywy napis :twisted: chyba się muszę do tej warszawy przejechać wytłumaczyć Ci że jest prosty :mrgreen: A tak na poważnie, napis idzie razem z listwą która jest zaokrąglona.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol Tobie te fotele do miodowego środka by nie pasowały. Gdybyś chciał grubo polecieć po bandzie to kupił bym tam takie fotele jak Maksss, z tym że obszył siedzisko alkantara łączona ze skórą ( kolor taki jak masz teraz ) a tył ze skóry karbonowej jak listwy. Ale by du** urywało :mrgreen:

 

 

wujekwadus jaki krzywy napis :twisted: chyba się muszę do tej warszawy przejechać wytłumaczyć Ci że jest prosty :mrgreen: A tak na poważnie, napis idzie razem z listwą która jest zaokrąglona.

 

Kwestia gustu, jak wszystko. Moim zdaniem ciemne fotele w miodowym otoczeniu moga wygladac oblednie i mam na to dowody ;)

http://666kb.com/i/c96wsidw8ynrkq8me.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos: ty się miałeś wybrać do warszawy ale po co innego ;)

hehe, no nie wiem może krzywo patrzę po prostu ;)

 

Jeszcze wczoraj było już postanowione że jadę, ale niestety wypadło mi coś pilnego i pojechałem... :roll:

Ale myślę że będzie jeszcze okazja.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos: ty się miałeś wybrać do warszawy ale po co innego ;)

...

 

Jeszcze wczoraj było już postanowione że jadę ...

A ja miałem z nim jechać ;)

 

...

Kwestia gustu, jak wszystko. Moim zdaniem ciemne fotele w miodowym otoczeniu moga wygladac oblednie i mam na to dowody ;)

http://666kb.com/i/c96wsidw8ynrkq8me.jpg

Ten samochód znam od dawna :wink:

Jak dla mnie modzony z głową i w moim guście :cool2:

 

PS: to faktycznie cena foteli za granicą rewelacyjna :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiły się fotele ale gość nie spuści ani zlotówki więc nie kupuje :twisted:

http://allegro.pl/fotele-bmw-performance-m3-e92-nowe-i2808722271.html

 

Z drugiej strony 10 tys.zł za fotele :roll: mam dwa nowe środki z M3

 

Cena jest i tak dobra wg mnie, bo na rynku wtórnym takich foteli poprostu nie ma :)

 

Srodki od m3 nie umywaja sie do Performance, tak samo jak jazda i waga :)

 

Kolejnym plusem jest tez to, że fotele Performance, czy też Recaro Cs, jak kto woli, bo to to samo, mozesz zamontowac w kazdym aucie spod znaku Bmw, no i na tym nie stracisz, takze dobra lokata kapitału :8)

 

1500 EUR to cena z poduszkami, podgrzewaniem, szynami/mocowaniami i wszystkim

 

no to jest normalna cena, po kursie euro wychodzi okolo 12500 zl za komplet + transport = +/- 13 tys czyli o 3 taniej niz w PL

 

 

Wiec jak chlop zaplacil 11000 za zalozenie tego to nie mam pytan.

 

sciemnia, fotele w ASO bez znizek kosztuja 16 tys za komplet :)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze wyglądają dobrze i trzymają super na boki.

Ale do codziennej jazdy (gdy nie jeździmy choćby co tydzień po torze) wsiadanie i wysiadanie "16" razy dziennie z samochodu z tych foteli nie jest już takie komfortowe. Fotele są dodatkowo twardsze od standardowych, dokładając do tego obniżone zawieszenie, komfort kierowcy i zdrowie naszego kręgosłupa mocno spada - chyba :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co kto lubi, do czego jest przyzwyczajony i co dla niego znaczy komfort :)

 

Siedziałem u Maksss'a w jego CS'ach i nie uważam żeby były twardsze ani mniej wygodne od sportowych foteli w Porsche. Wsiadanie może minimalnie trudniejsze, ale w autach sportowych normalnym jest że wsiadając pierwsze sadzamy cztery litery a potem wchodzą nogi. :)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiły się fotele ale gość nie spuści ani zlotówki więc nie kupuje :twisted:

http://allegro.pl/fotele-bmw-performance-m3-e92-nowe-i2808722271.html

 

Z drugiej strony 10 tys.zł za fotele :roll: mam dwa nowe środki z M3

 

szkoda, że nie mam wolnej dzyszki na zbyciu :wink:

 

zgadzm sie z tym, że w codziennym użytkowaniu mogą one delikatnie przeszkadzać ale do auta nie na codzien lub jako drugiego w obejsciu są super...zaczynają mi chodzić po głowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jason pisał że nie sprzedaje swojej 335d a jednak ogłoszenie jest i nawet chwali się w nim nową M-ką.

:?:

 

Pomimo że wcześniej myślałem o pozostawieniu 335d ostatecznie jednak uznałem, że ponieważ nie będę miał czasu ani ochoty na jeżdżenie nią, lepiej niech ktoś inny korzysta z jej osiągów. Mając do wyboru M albo 335d, diesel zawsze przegrywa. Zapuściłaby korzenie w garażu.

 

Pierwotnie miało być odwrotnie M w garażu a diesel na co dzień, ale po dwóch tygodniach uważam że M jest idealne każdego dnia pomimo oczywistego, większego spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy się tak jarają (za przeproszeniem) tymi fotelami z bmw performance.Moim zdaniem są okropnie niewygodne i twarde jak beton.Siedziałem w takich tylko i wyłącznie na postoju ale gdybym miał w nich przejechać choćby nawet 2 kilometry to po kilkuset metrach bym wolał wyskoczyć przez okno.Ławka w parku już chyba jest wygodniejsza :duh:

sory za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy się tak jarają (za przeproszeniem) tymi fotelami z bmw performance.Moim zdaniem są okropnie niewygodne i twarde jak beton.Siedziałem w takich tylko i wyłącznie na postoju ale gdybym miał w nich przejechać choćby nawet 2 kilometry to po kilkuset metrach bym wolał wyskoczyć przez okno.Ławka w parku już chyba jest wygodniejsza :duh:

sory za OT.

no mnie tez te fotele nie przekonuja... siedzialem chwile, dobre na tor i po bulki do sklepu . Jak ktos ma wnich zrobic 600km no to chyba ciezko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy się tak jarają (za przeproszeniem) tymi fotelami z bmw performance.Moim zdaniem są okropnie niewygodne i twarde jak beton.Siedziałem w takich tylko i wyłącznie na postoju ale gdybym miał w nich przejechać choćby nawet 2 kilometry to po kilkuset metrach bym wolał wyskoczyć przez okno.Ławka w parku już chyba jest wygodniejsza

 

Performance według mnie tez klapa , miałem okazję jezdzić M5 e60 z fotelami performance i mam zdanie podobne do Krzyśka

 

no mnie tez te fotele nie przekonuja... siedzialem chwile, dobre na tor i po bulki do sklepu . Jak ktos ma wnich zrobic 600km no to chyba ciezko :D

 

 

Panowie, za przeproszeniem - pierd...cie :D jaki beton :?: jaka ławka w parku :?: takie porównania ok można robić, ale do foteli typowo kubełkowych, używanych do rajdów :) Performance, czy jak kto woli Recaro CS to chyba najwygodniejszy pseudo kubełek, bo według mnie jest to poprostu fotel sportowy, sam już zrobiłem przeszło 1500km w tych fotelach i w porównaniu do zwykłych sportów to jest niebo, a ziemia, ale każdy ma swój gust i pojęcie wygody, jednak porównywanie ich do deski lub ławki w parku jest co najmniej śmieszne :)

 

Jak będe robić dłuższa trase to zapraszam na pokład, będzie można przekonać się na własnym kregosłupie, że jest wygodnie :)

 

Sorry Klagosz za OT :)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy się tak jarają (za przeproszeniem) tymi fotelami z bmw performance.Moim zdaniem są okropnie niewygodne i twarde jak beton.Siedziałem w takich tylko i wyłącznie na postoju ale gdybym miał w nich przejechać choćby nawet 2 kilometry to po kilkuset metrach bym wolał wyskoczyć przez okno.Ławka w parku już chyba jest wygodniejsza

 

Performance według mnie tez klapa , miałem okazję jezdzić M5 e60 z fotelami performance i mam zdanie podobne do Krzyśka

 

no mnie tez te fotele nie przekonuja... siedzialem chwile, dobre na tor i po bulki do sklepu . Jak ktos ma wnich zrobic 600km no to chyba ciezko :D

 

 

Panowie, za przeproszeniem - pierd...cie :D jaki beton :?: jaka ławka w parku :?: takie porównania ok można robić, ale do foteli typowo kubełkowych, używanych do rajdów :) Performance, czy jak kto woli Recaro CS to chyba najwygodniejszy pseudo kubełek, bo według mnie jest to poprostu fotel sportowy, sam już zrobiłem przeszło 1500km w tych fotelach i w porównaniu do zwykłych sportów to jest niebo, a ziemia, ale każdy ma swój gust i pojęcie wygody, jednak porównywanie ich do deski lub ławki w parku jest co najmniej śmieszne :)

 

Jak będe robić dłuższa trase to zapraszam na pokład, będzie można przekonać się na własnym kregosłupie, że jest wygodnie :)

 

Sorry Klagosz za OT :)

 

To jeszcze ja dorzucę coś od siebie. Jedziecie po tych fotelach Performance jak po burej suce, a tak prawdę mówiąc to pewnie każdy z Was chciałby je mieć w swoim aucie.

 

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.