Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

z calym szacunkiem do kolegi wyzej i jego milosci do audi ..... ale audi a bmw to dwie inne bajki

 

Akurat nie jestem aż tak nieobiektywnie "bezstronny" jak Ty :D Moją miłością potrafię obdzielić obie marki - hehe :cool2: Każdy ma prawo do własnego zdania, ale niech ono będzie obiektywne :wink: No - chyba, że bierzemy pod uwagę Audi FWD, to co innego.

Miałem Audi, wiem, jakie było i jak jeździło - mam BMW i się teraz bardziej ciesze, niż z poprzedniego auta :roll:

Nie róbmy już klagoszowi syfu w temacie - peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiedzmy od stowki<100tys pln > w gore czy cos nie mowie od zlotowki bez jaj ..... a tylko i wylacznie mowie o licytacji gdyz teraz taka moda na przyklad za kilka dni wszytkie auta ambergoldu ida na licytacjie a tym bmw7 i bmw x5 http://www.ambergold.com.pl/ Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no powiem wprost :D Temat zaczyna przypominać brazylijską telenowele :) Najpierw dyskusja o sprzedaży 335d, dalej o m3, teraz o wyższości Bmw nad Audi lub odwrotnie i o wystawianiu auta od 1 zl na licytacje :duh:

 

Na każde auto znajdzie się kupiec, skoro Klagosz napisał że nie ma ciśnienia ze sprzedaża, to po co wogóle rzucać takie propozycje o licytacji..sprzeda sie to sie sprzeda, nie to nie, chyba plakać nie bedzie, bo nie parzy go to auto i nie potrzebuje zmiany na gwałt..

 

Sorry za ton wypowiedzi, ale inaczej tego sie nie da skomentować.

 

P.s Licytacje w PL zazwyczaj wyglądają tak, że jest milion kupujących, a póżniej nagle 99% się wycofuje w tym ten co wygrał aukcje, także dla mnie to jest totalnie nieporozumienie wystawiąć dobre auto na licytacje..

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki maksss :wink:

 

Tak samo uważam, że mi licytacja nie potrzebna.

Jak ktoś będzie się interesowal to zapraszam na oględziny i wtedy bedziemy dogadywać się w kwestii ceny :)

Licytacja jak dla mnie nie maja racji bytu przy samochodach od prywatnych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo uważam, że mi licytacja nie potrzebna

 

+ miałbyś dziesiątki maili typu: "Panie biore za 8 dych od zaraz itd" :D nie no zainteresowanie takich osbób byłoby napewno spore :)

 

Jakby nie to, że lubie swój samochód to pewnie dziś rozmawialibyśmy inaczej o 335d ;)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mialem chrapke na to auto, ale ... rocznikowo mi juz nielezy... w 3cim samochodzie ogladac to samo... bezsensu.

Oby trafilo na kogos z forum , zreszta patrzac na cene , wg mnie jest troche sporawa - fakt to 335d ale ... '06 , mysle ze nie trafi do nikogo innego jak do BMW maniaka. Samochod jest zaj_ebi_sty , z gustem zrobiony i napewno budzi spore zainteresowanie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RS4 klagosz jakby co też się nie zamieniaj - idzie gorzej niż moja 335i ;))

 

Zapytam z ciekawości: jak to możliwe żeby 330KM szło lepiej niż 420? Jak oglądałem filmy na Youtube to RS4 najczęściej wciąga ze startu M3 (z rolowanego M3 bierze RS4) a gdzie tu jeszcze 335i?

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe masakra :duh:

Na RS4 klagosz jakby co też się nie zamieniaj - idzie gorzej niż moja 335i ;))

 

Zapytam z ciekawości: jak to możliwe żeby 330KM szło lepiej niż 420? Jak oglądałem filmy na Youtube to RS4 najczęściej wciąga ze startu M3 (z rolowanego M3 bierze RS4) a gdzie tu jeszcze 335i?

no też mi się wydaje że RS4 to potwór na czterech łapach :twisted:

Mi się wydaje że chodzi tu Waldkowi o S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Waldkowi chodziło o RS4 - po prostu te auta kompletnie nie trzymają mocy. O ile nówka RS4 lata, to kilkuletnie egzemplarze już nie i z tych katalogowych 420 KM może im zostać ~340 KM.

S5 to już kompletnie nie jedzie, mamy film jak jedziemy we 2 Waldka 335i a gość z S5 jedzie sam... kompletnie bez szans :) Ja jeździłem kiedyś z S3 zrobioną na ~377 KM i objeżdżałem bez problemu ;)

 

edit:

wg. tej rozpiski nowe RS4 do 200 km/h ma 16,9 s. wg. ostatnich naszych pomiarów ja mam równe 17. O ile do 100 km/h RS4 ma lepszy czas o 0,8 s od mojego auta to od 100-200 już jest gorszy o 0,7 s :) Waldek na pewno porównywał się z RS4 z rolki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takto możliwe, RS4 to syf jakich mało, seryjny wynik to jakieś 17s do 200 z czego 4,5 0-100 więc na drugą setkę zostaje 12,5.

Pragnę przypomnieć że u mnie na racelogicu pomiar wyszedł 12,6 100-200. więc różnica 0,1s, ale tu mówimy dla autka trzymającego serię :) a wiadomo że rs4 v8 FSI Żaden nie trzyma serii

 

Z Rs4 brałem się z rolki, rejestracja T7 NFS, koledze odchodziłem mu bez problemu, ale ciężko powiedzieć dokładnie ile bo byłem skupiony na wyścigu z EVO X - które było szybsze niż rs :)

 

Takto jest możliwe że 330 koni wyprzedza 420.

Notabene nowe Rs4 450 km ma chyba 16,5 do 200 z czego również 4,5 do setki, daje to 12s 100-200 (pomiar z automoto ostatniego gdzie jest C63 amg vs rs4) a michał ma 11,4 100-200, wniosek? Złoił by taką rs4 aż miło... ale nie z miejsca ;)

 

 

Wniosek?

Nigdy przenigdy nie brać audi jeśli komuś zależy na osiągach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze słyszałeś, jedyne za co można kochać rs4 to dźwięk :) Cała reszta to profanacja auta sportowego.

Także pamiętaj: jak ktoś Ci oferuje zamiane na rs4, s5, albo inne "cudeńka audi" to nie bierz.

 

Trzymam kciuki aby udało się ///M3 do lipca :) powozisz mnie na torze :cool2: - ale dasz mi się przejechać - zobaczysz co to (cytując twojego kumpla)

"oho, waldek popi34d4Ia" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.