Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedziałem ,że długo nie wytrzymasz :) To jest choroba i ciężko ją wyplenić. 3mam kciuki za m3 :cool2:

 

No dokładnie :D chyba jak się zestarzeje to i choroba dopiero ustapi :roll: ... chociaz cholera wie :mrgreen:

Karol wczoraj jak rozmawialiśmy to chyba opis miałeś gotowy :D

M3 cool ! sam chyba będę na następne polował :)

 

Twoją 335d chętnie bym kupił ale raczej nie chce się cofać rocznikowo w samochodach :(

Dokładnie tak - miałem gotowy ale nie chciałem mówić zdradzilem tylko żebyś obserwował ogłoszenie :twisted:

 

M3 byłaby u mnie to taka kropka nad i

A rocznikiem wg mnie się nie jeździ wole zadbane starsze niż "od germańskiego dziadka jeżdżone tylko po niemieckich autostradach" :wink:

Rocznikiem się nie jeździ :wink:

Trochę szkoda, ale jak zmieniasz na M3 to nie ma co szkodować :D

I TRZECI RAZ "DOKŁADNIE" :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak, a wczoraj o tym gadaliśmy :mrgreen: :)

 

Dzisiaj u mnie w firmie staneła M5 F10, i pewnie 550d lub 535d jest nieznacznie wolniejsze, ale ponownie utwierdziło mnie to w przekonaniu że "eMki" to coś ponad :wink: nie umniejszając topowym seryjnym wersjom.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak, a wczoraj o tym gadaliśmy :mrgreen: :)

 

Dzisiaj u mnie w firmie staneła M5 F10, i pewnie 550d lub 535d jest nieznacznie wolniejsze, ale ponownie utwierdziło mnie to w przekonaniu że "eMki" to coś ponad :wink: nie umniejszając topowym seryjnym wersjom.

Mówiłem fakt ;)

///M - bo to magiczna litera jest :wink:

Od 320d do M3- pięknie :)

Dobrze zauważone :wink:

E46 320d 150KM -> E90 320d 195KM -> E92 330dA 231KM -> E93 330dM 231KM -> E92 335d 307KM -> ... M3 mam nadziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć szczęście do normalnego kupującego. W tych czasach łatwiej jest kupić niż sprzedać auto.

Przywiązałem się przez dwa lata do samochodu, włożyłem trochę części na wszystko mam faktury.. nawet poważniejszych awarii nie miałem i dlatego żal mi sprzedawać auta którego jestem pewien a w sumie jest ten niedosyt, że chciałoby się mieć mocniejszy silnik i jeszcze lepsze wyposażenie..

A przyjedzie ci taki "czesiek" z miernikami, szwagrem, znajomym mechanikiem i żoną i będą wytykać że tu ryska tu przetarcie -pewnie bity, zalany bo ziarnka piasku w bagażniku. Wsiądzie i będzie chciał "gazować do dechy" (bo tak się sprawdza diesle!) potem "jazda życia"; żona puści tekst, że w sumie chciałaby niebieski kolor auta, gość; "mój passat lepiej się zbiera" i na koniec klasyk ; "paanie ile zejdziesz z ceny bo na allegro takie chodzą już po 35-40".

Aż zgroza odbierać kolejny telefon.. ostatnio sprzedawałem Yorka szczeniaka i był ISTNY dramat co ludzie potrafią wygadywać żeby dostać za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sincere - zgadzam się jak sprzedawałem swoje poprzednie auto 3drzwiowe przyjechała rodzinka z rocznym dzieckiem , cała familiada zapakowała się do samochodu , pojezdzili i stwierdzili że gdyby nie 3dr to by kupili :D więc tylko się przjechali i podnieśli mi ciśnienie :)

Następny przyjechał magik z miernikiem lakieru i 5 mechanikami , oblecieli auto miernikiem nic nie znależli to juz mówili że pewnie części kupiłem w kolor nadwozia , a mechanik stwierdził że wszystko ok ale nikt nie sprzedaje dobrego samochodu .... i ze przebieg troche niski a książkę serwisową można podrobić .... więc tylko odpowiedzialem ze jak mu to przeszkadza to mogę mu zrobić na liczniku 150 tys km jak będzie się czuł lepiej .

na koniec przyjechał dziadek z babcią w wieku 70-75 lat z Gdańska pociągiem wsiedli do samochodu dziadek wyjechał na autostradę 160km/h przyjechał do mnie pod dom i pyta " ustawi mi Pan nawigacje na Gdańsk" i po temacie ;) pieniądze przeliczyłem dziadek z babcią wsiedli i pojechali , nawet bagażnika nie otwierał . Auto bardzo się spodobało a jak to starsi ludzie widzieli że nie umawiam się pod sklepem na sprzedaż auta tylko u siebie w domu w dodatku w której jest kilka działaności więc zaufania nabrał .

 

Klient klientowi nie równy

Ogólnie jak sprzedaje samochody to dochodzę do wniosku ze koniec świata faktycznie coraz bliżej , bo codzień więcej idiotów

 

Więc jeżeli auto mamy pewne i nic nie ukrywamy to ja bym się nie przejmował kimś " Panie tu odstaje tu porysowane "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile wsadziles w przerobki do tej pory kompletnie? zostaly ci tylko tylne lampy do wymiany prawdziwy BMWholik z ciebie

ps ciekawe czy zona/dziewczyna wie ile wydales na gadzety :wink:

 

a co ma do tego zona/ dziewczyna :) na pewno od niej Klagosz nie bral na mody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile wsadziles w przerobki do tej pory kompletnie? zostaly ci tylko tylne lampy do wymiany prawdziwy BMWholik z ciebie

ps ciekawe czy zona/dziewczyna wie ile wydales na gadzety :wink:

 

a co ma do tego zona/ dziewczyna :) na pewno od niej Klagosz nie bral na mody :D

 

ale może być zazdrosna o to, że klagosz bardziej dba o samochód niż o nią :norty: :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna Mka na forum będzie ;) tylko ta pewnie będzie zrobiona na MaXXa ;)

Fajnie - cena w miare też dobra - pewnie szybko pójdzie ;)

 

M w dkg bierzesz ?

Miejmy nadzieje że Mka będzie :cool2:

Tak DKG :wink:

to ile wsadziles w przerobki do tej pory kompletnie? zostaly ci tylko tylne lampy do wymiany prawdziwy BMWholik z ciebie

ps ciekawe czy zona/dziewczyna wie ile wydales na gadzety :wink:

hehe DZIĘKI :wink:

Tego to ja sam nigdy nie wiem ile włozyłem kasy w auto :twisted:

No to ładnie :wink: ...i kto tu 335d bedzie modifikował teraz..nie zostawiaj mnie samego :D

Spokojnie :mrgreen: dasz rade jakby co :wink:

...

ps ciekawe czy zona/dziewczyna wie ile wydales na gadzety :wink:

 

a co ma do tego zona/ dziewczyna :) na pewno od niej Klagosz nie bral na mody :D

:mrgreen: dokładnie :twisted:

...

 

...

 

ale może być zazdrosna o to, że klagosz bardziej dba o samochód niż o nią :norty: :-D

Czasami tak jest :twisted:

PS: dziewczyna dla wyjaśnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Karol, dlaczego mnie to nie dziwi, że sprzedajesz ?:D nadążyć za Tobą... :P ale życzę szybkiej sprzedaży i jeszcze szybszego auta - M3 bardzo słuszne auto, jak kupisz, to przyjadę w odwiedziny i pokażesz mi te cacko :)

 

czyżby jasons w tym wątku http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=201883 Cię tak napędził na zmianę auta ? :mrgreen:

 

btw. dobra cena, jakbym nie kupił mojej 6, to na pewno bym od Ciebie ją odkupił, bo podejrzewam że w auto wsadziłeś z 40k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jason pisał że nie sprzedaje swojej 335d a jednak ogłoszenie jest i nawet chwali się w nim nową M-ką.

Karol powinieneś zabrać się za odrestaurowywanie starych samochodów bo z nowymi ci za szybko idzie. Jak już doprowadzisz auto do perfekcji dopieścisz je i sprzedajesz. Ze starymi tak łatwo nie ma ale jak widzę z jaką starannością i dbałością o szczegóły przerabiasz samochód to na pewno dał byś rade :cool2:

Tak czy inaczej poprzednie auta były fajne ale to jest najlepsze jak na razie jedynie co je przebije to właśnie M3. Tylko jak długo pozostanie seryjne :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Karol, dlaczego mnie to nie dziwi, że sprzedajesz ?:D nadążyć za Tobą... :P ale życzę szybkiej sprzedaży i jeszcze szybszego auta - M3 bardzo słuszne auto, jak kupisz, to przyjadę w odwiedziny i pokażesz mi te cacko :)

 

czyżby jasons w tym wątku http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=201883 Cię tak napędził na zmianę auta ? :mrgreen:

 

btw. dobra cena, jakbym nie kupił mojej 6, to na pewno bym od Ciebie ją odkupił, bo podejrzewam że w auto wsadziłeś z 40k :)

HEHE ;)

jasons nie ma nic wspólnego z tym tak po prostu mnie wzięlo

no dobrze trafiłeś w tych 40tys.zł :twisted:

Klagosz dla zachęty :

 

 

Chyba najlepszy filmik z launch control M3 (E90).

 

Tak będzie chodziło Twoje przyszle auto :).

 

To było dobre fuck it is quick :P.

Film to film wolałbym to widzieć i czuć w rzeczywistości :wink:

jason pisał że nie sprzedaje swojej 335d a jednak ogłoszenie jest i nawet chwali się w nim nową M-ką.

Karol powinieneś zabrać się za odrestaurowywanie starych samochodów bo z nowymi ci za szybko idzie. Jak już doprowadzisz auto do perfekcji dopieścisz je i sprzedajesz. Ze starymi tak łatwo nie ma ale jak widzę z jaką starannością i dbałością o szczegóły przerabiasz samochód to na pewno dał byś rade :cool2:

Tak czy inaczej poprzednie auta były fajne ale to jest najlepsze jak na razie jedynie co je przebije to właśnie M3. Tylko jak długo pozostanie seryjne :?:

DZIĘKI :)

Auto do odrestaurowania juz mam w garażu BMW Cabrio z 1975r. ale nie mam czasu na razie się nim zająć ;)

A kusi mnie jeszcze nadal od X-lat E30 Cabrio 325i

Z M3 spokojnie zobaczymy co czas pokaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.