Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

środek masakruje system :!: ..czyżby dyfuzorek przypasował ?

No ze środka jestem zadowoly bardzo a kolorystycznie uznalem że chce mieć tak w każdym aucie :8)

Z dyfuzrkiemiem odezwę się wkrótce telefonicznie to powiem ci co i jak ;)

tak sobie patrze i....

Dystans na tył!:P hehe

HEHE i kto to mówi ten co nie chcial rzadnych zmian :mrgreen:

Ale dystanu do tych felg nie zakładam bo większe odsadzenie przy tych felgach spowoduje niestety obcieranie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :wink:

Tych carbonowych nakładek w końcu nie zakładałem bo po pierwsze trochę nieciekawie wyglądało to kolorystycznie a po drugie jak dokładnie przymierzyłem niestety spasowanie było nie dokladne tak to jest co nie OEM to nie OEM :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł czasna na koła zimowe.

Miałem nie zakładać ale wczoraj w nocy po seansie filmu SKYFALL jak wracałem do domu zrobiła się gołoledź więc stwierdziłem ze nie ma co czekać.

Na razie jedno zdjęcie z boku bo jeszcze nie założyłem dystansów i wstyd pokazywać z profilu bocznego :oops:

- jedne mi nie podpasowały i musze dokupić 10mm a drugie nie zakładałem bo jednak śruby co kupiłem trochę dłuższe też okazały się za krótkie.

Opony założyłem nowe VREDESTEIN podobne jedne z lepszych w górskie warunki i jednocześnie w trase.

http://img809.imageshack.us/img809/3006/dsc05453e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie spisują się super :cool2:

Ciekaw jestem jak będzie z jazda po śniegu i na błocie pośniegowym ale wydaje mi sie że będzie OK bo w testach i w opiniach właśnie jazda po sniegu to ich najmocniejsza strona.

Michelin według mnie jest przereklamowany miałem go kiedyś Alpin3 w jednym z aut i bez rewelacji nawet w stosunku do znacznie tańszych opon.

Ja za VREDESTEINa dałem 2700zł za 4 koła 18-stki.

 

PS: kurde wczoraj na czyste konto weszły mi 2 pkt karne za brak pasów człowiek czasem zapiernicza a tu za taki bzdet :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie spisują się super :cool2:

Ciekaw jestem jak będzie z jazda po śniegu i na błocie pośniegowym ale wydaje mi sie że będzie OK bo w testach i w opiniach właśnie jazda po sniegu to ich najmocniejsza strona.

Michelin według mnie jest przereklamowany miałem go kiedyś Alpin3 w jednym z aut i bez rewelacji nawet w stosunku do znacznie tańszych opon.

Ja za VREDESTEINa dałem 2700zł za 4 koła 18-stki.

 

PS: kurde wczoraj na czyste konto weszły mi 2 pkt karne za brak pasów człowiek czasem zapiernicza a tu za taki bzdet :mad2:

 

Co do zachowania Vredesteinów na śniegu czy błocie to możesz być spokojny. Są wyśmienite :cool2: . Dwa lata temu jak jechałem z Belgii do Polski w styczniu miałem przez całą drogę intensywne opady śniegu. Na szczęście była sobota wieczorem jak wyjechałem więc mały ruch na autostradach. W Niemczech lewy skrajny pas bielutki a pozostałe dwa woda, błoto, lód, więc pędziłem tym lewym bo wydawał mi się najbardziej bezpieczny mimo że biały. Prędkość 150-160km/h, być może odrobinę za dużo jak na takie warunki, no ale czułem że auto trzyma się nawierzchni więc jechałem tak ciągle. Widziałem tylko w lusterkach , że za mną unosi się tuman białego kurzu :lol: . Najgorzej bo bardzo szybko śnieg osiadał na całym tyle auta i co jakiś czas musiałem ogarniać światła żebym był widoczny. Nie zapomnę tej drogi i warunków jakie panowały do samego domu ale opony się spisały w 100%. Także jak ktoś się waha nad ich zakupem śmiało może brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie ;)

 

a ty juz załozyłes zimówki?

 

jeszcze nie, nawet jeszcze nie mam zakupionych :lol: , ale w Belgii zimy nie ma na razie, więc myślę, że mam jeszcze troszkę czasu

dziś byłem pytać o cenę Vredesteinów tylko 17 calowych - 153EUR za szt. z montażem, z zamówieniem się jeszcze wstrzymałem bo może kupię 18 calowe 313 z serii 1 (czekam na reakcję od sprzedającego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun ty chlopie to miales tych bemek ta ostatnia fajna tylko szkoda ze nie w m pakiecie , ktora nastepna bedzie e92 m3 czy m5 e61? fajna kolekcja jest sie czym po chwalic szacun :D ty znowu zmieniles ta 92 na e92 m pakiet czy jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

313 i 269 to najladniesze felgi z palety BMW, wiec szacun za gust. A co do pasow, to dobrze ci tak - pasy naprawde ratuja zycie i moim zdaniem powinno sie za to jeszcze ostrzej karac. Ale to nie temat o pasach tylko o twojej e92 wiec juz sie zamykam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun ty chlopie to miales tych bemek ta ostatnia fajna tylko szkoda ze nie w m pakiecie , ktora nastepna bedzie e92 m3 czy m5 e61? fajna kolekcja jest sie czym po chwalic szacun :D ty znowu zmieniles ta 92 na e92 m pakiet czy jak

Dzieki ;)

 

Kurcze tak napisaleś że nie rozumiem :twisted: napiszę kolejno co mialem:

E46 320d, E90 320d, E92 330d, E93 330d, E92 335d

W każdym aucie mialem M-pakiet alebo dokładany albo fabryczny.

W 335d dołożyłem M-pakiet dwa tygodnie po zakupie więc też od dawna jest bo w sumie tylko tego jej brakowalo.

313 i 269 to najladniesze felgi z palety BMW, wiec szacun za gust. A co do pasow, to dobrze ci tak - pasy naprawde ratuja zycie i moim zdaniem powinno sie za to jeszcze ostrzej karac. Ale to nie temat o pasach tylko o twojej e92 wiec juz sie zamykam ;)

Dzięki :wink:

Co do pasow to bez przesady z tym karceniem :oops:

Praktycznie zawsze zapinam. Ten przypadek byl taki że jechałem z Galerii do mieszkania dziewczyny w Krk 1km w mieście i nie zapinalem bo mialem kurtke a nie lubie jeździć w niej i miec zapięte pasy. Z resztą co sie będę tlumaczył każdy jeździ jak uważa to za stosowne. Są takie przypadki że nie zapięcie pasów ratuje życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink:

Co do pasow to bez przesady z tym karceniem :oops:

Praktycznie zawsze zapinam. Ten przypadek byl taki że jechałem z Galerii do mieszkania dziewczyny w Krk 1km w mieście i nie zapinalem bo mialem kurtke a nie lubie jeździć w niej i miec zapięte pasy. Z resztą co sie będę tlumaczył każdy jeździ jak uważa to za stosowne. Są takie przypadki że nie zapięcie pasów ratuje życie.

 

Owszem, ale o stokroc razy czesciej ratuja zycie. Mam tak samo jak ty z kurtka, dlatego ja sciagam zanim wsiade do auta... lepsze to niz smutna dziewczyna bo okazalo sie ze w polowie drogi z galerii do jej mieszkania musza cie zdrapywac z budy jakiejs ukrainskiej ciezarowki. I nie wydaja mi sie ze ktos moze uwazac za stosowne ryzykowanie swojego zycia bo mu w kurtce nie wygodnie - nawet jezeli ufasz sobie, to powinienes wiedziec jak jezdza niektore barany po krakowie. Ale nie jestem twoja mama wiec koniec kazan...

 

Back to topic: Jeszcze raz szacun za wizje i konsekwente dazenie do celu. E92 ktorego nie powstydzili by sie w niemczech czy stanach - swoja droga to moglbys wrzucic nowe foty tez na e90post, bo chyba jeszcze nie bylo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra temat pasów sobie zostawiamy :wink:

Na pewno jestem ich zwolennikiem a nie przeciwnikiem :cool2:

 

Co do e90post to jeśli chodzi o fot po frozengrey to dodałem zdjęcia na drugiej stronie:

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=694908&highlight=klagosz&page=2

tylko nie wiem jak zmienić tytuł tematu wyswietlanego na pierwszej stronie bo edytuje ale zapisuje jako podtemat :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to przegapilem aktualizacje. Na e90post raczej zakladaja nowe tematy - nawet dla jednej fotki - niz aktualizuja stare, bo chyba nie da rady zmienic tytulu.

 

Chetnie zobaczyl bym auto na zywo, moze w okolicach swiat bozego narodzenia - bo wtedy bede w polsce - bedzie jakis spot w Krk, bylo by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.