Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

To zakładaj a nie trzymaj :twisted:

 

Gdzie kupiłeś nakładki - ASO?

Jest to nakładka czy zamiennik obudowy?

 

aaa gdyby był czas , przez zimę chce odłożyć trochę gotówki i na wiosnę przyszaleć z nowymi modami , ale u mnie codziennie coś innego :D raz zbieram na nowy samochód raz na nowe mody a kolejny na pałac :D

Kupiłem kiedyś na allegro od gościa który chyba to sprowdazał , przymierzałem do lusterek i trochę trzeba będzie się pobawić aby to idealnie zamontowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nakładki jak pasują i trzymają się lusterek mogłyby zostać, będą pasować do splitterów

z tego co się orientuję nie ma OEM carbonowych nakładek na zwykłe lusterka, są tylko na lusterka do M3 (myślę nad kupnem tych nakładek do moich luster, tylko cena nieco zabija bo 500euro, tzn. 499 :( jednoeurówka zostaje na wóżek do marketu :mrgreen: )

myślałem też nad zrobieniem luster jak na zdjęciu poniżej :wink: , czy Twój pomysł na lusterka nie jest czsem podobny :?: :wink:

http://imageshack.us/a/img198/6176/011wrz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)z tego co się orientuję nie ma OEM carbonowych nakładek na zwykłe lusterka, są tylko na lusterka do M3(...)

 

Nie tylko do M3, jednak cena również odjechania http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=KG71&mospid=52119&btnr=51_7158&hg=51&fg=95

 

Pozdrawiam

 

masz rację, tylko widzę że od 2009 czyli do poliftowych, do "naszych" nie było a pre lci miałem na myśli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil20011 - mody, nowe auto, pałac - ja mysle że osiągniesz wszystko :cool2:

 

damp21plbe - rozszyfrowałeś mnie :twisted:

takie coś własnie myslę tylko w innym kolorze,

 

co do OEM lusterek carbonowych występują do pre LCI i są nawet w ASO ale cena jest powalająca 2000zł za komplet bez rabatu :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klagosz do Twojej aż się proszą te lusterka M3.. sam bym takie założył do Coupe..

Nie mówie że nie zaloże jak trafi się jakas okazja na allegro albo ebay ale puki co czekam na jedną rzecz i zobaczymy jak to wyjdzie :norty:

 

Ciekawy jestem jak na żywo wyglądają te lustra...

Może uda mi sie wyrwać wkrotce do ciebie to ci pokaże najwyzej nie założone :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba rozwiązana zagadka moich felg z prototypu :8) :mrgreen: :!:

Są to koła pochodzące najprawdopodobniej z samochodu VERITAS zbudowanago na podzespołach z BMW co tlumaczy taki sam rozstaw śrub.

No i wydaje się też prawdopodobne to co mowił mi sprzedający że koła pochodzą z prototypu BMW ze Szwajcarii - tak to mogło wyglądać.

Tłumaczy to też fakt że felgi mają wytłoczone symbole i Made in German po wewntętrznej stronie felgi.

Moje maja inne ranty i inny rozstaw śrubek skręcających.

Paradoksem jest to że teraz się to wyjaśniło bo felgi wczoraj zawiozłem do wulkanizatora z zakupionym kompletem opon i postanowiłem za jakiś czas do nich powrócić.

 

 

Zagadkę rozwiązał kol. Santino z innego forum który odnalazł coś takiego:

http://www.carsuk.net/wp-content/gallery/salon-prive-2010/salon-prive-veritas-1.jpg

http://image.europeancarweb.com/f/features/epcp_1004_veritas_rs_iii/28152451+w791/epcp_1004_02_o+veritas_rs_iii+wheel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu zagadka rozwiązana ;)

 

za 2 lata już nikt nie będzie mówił że odpust felgi, po prostu Polska jest zawsze z tyłu i ludzie się wolniej przekonują do wszystkiego co ekstrawaganckie.

 

ps. literówka w temacie :P

http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 313 performance to :cool2:

Ale twoje auto twoja sprawa ;)

Kamil poczekaj z opinią jak zobaczysz je na żywo ;)

Zaje...te te alusy

...

na odpust pod remizę :norty:

Mam nadzieję, że ich nie założysz do takiego ładnego auta :twisted:

ech ... :roll:

w końcu zagadka rozwiązana ;)

 

za 2 lata już nikt nie będzie mówił że odpust felgi, po prostu Polska jest zawsze z tyłu i ludzie się wolniej przekonują do wszystkiego co ekstrawaganckie.

 

ps. literówka w temacie :P

Coś w tym jest :cool2:

dużo złego na rynku felg zrobiły chińskie felgi ...

PS: dzięki za literówke coś mi zjadło litere :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arnold dobry gif w podpisie :P

co do felg - zdania nie zmienię i chociaż kosztowałyby więcej niż moje auto to i tak nadal mi się nie podobają i jeżeli je założysz to osobiście Cie odwiedzę i zdejmę Ci te koła w nocy tylko po to,żeby nie szpeciły tej pięknej trójki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prototypie wyglądają bardzo dobrze, na Bmw słabo i zdania dalej nie zmienie, oklepane Performance nawet w czerni są lepsze.

 

Czasem tak jest, że nawet rarytas nie pasuje..ale rób jak chcesz :)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prototypie wyglądają bardzo dobrze, na Bmw słabo i zdania dalej nie zmienie, oklepane Performance nawet w czerni są lepsze.

 

Czasem tak jest, że nawet rarytas nie pasuje..ale rób jak chcesz :)

Chciałbym żeby Performance byly tak oklepane jak np BBS-y.

Nie którym może się nie podobać ale jak każdemu mówie zobaczysz może kiedyż na żywo to ocenisz :wink:

Haha nic się nie martw ;)

...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w srebnym kolorze te felgi to jak dla mnie dzieło sztuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.