Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem, że to spalanie na trasach?

Jeśli tak to przy oszczędnej mam + 1l (ok 8l/100)

przy średniej podobne

a przy dynamicznej znaaacznie wyższe, ostatnio na 40 km zabawy poszlo ponad 15 litrow - moja i kolegi 335i spaliły więcej niż 645i.... :)

 

 

to chyba jakąś zepsutą miał tą 645i :D

 

ja ostatnio trasę na spokojnie robiłem to 12 litrów, później trochę szaleństwa na trasie to podskoczyło do 15,5 l, wynik końcowy średniego spalania na baku 19,5 l. Tyle ile pokazał komp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19,5l to spalanie miejskie lub trasa przy BARDZO mocnym pałowaniu, u mnie w 4,8 - większym pojemnościowo silniku od poprzedniego 4,4 montowanego w 645 miasto wychodzi w okolicach 18 ~ 21l, natomiast trasa przy normalnej jeździe 11 - 12l, podczas turlania się myślę że wynik poniżej 10l jest osiągalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Rozumiem, że to spalanie na trasach?

Jeśli tak to przy oszczędnej mam + 1l (ok 8l/100)

przy średniej podobne

a przy dynamicznej znaaacznie wyższe, ostatnio na 40 km zabawy poszlo ponad 15 litrow - moja i kolegi 335i spaliły więcej niż 645i.... :)

 

 

to chyba jakąś zepsutą miał tą 645i :D

 

ja ostatnio trasę na spokojnie robiłem to 12 litrów, później trochę szaleństwa na trasie to podskoczyło do 15,5 l, wynik końcowy średniego spalania na baku 19,5 l. Tyle ile pokazał komp ;)

uwierz mi ze zepsuta nie była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze cos- 650i jest nowszym silnikiem i jest troche oszczedniejsza od 645i

sam do konca sie wachalem- miedzy 335i a 650i

autem jezdze tylko jak mam wolne i koszta paliwa nie byly tu decydujace

koszta serwisu sa jednak duzo wyzsze w serii 6, podobnie ubezpieczenie, podatek..itd

wygral rozsadek w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kolega PawełRat chętnie się z tobą zamieni na 335i a najchętniej chciał by miec obie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowanie do wyjazdu na NURBURGRING mały serwis wykonany z przeglądnięciem auta a dzisiaj jeszcze wyważenie kół:

http://img849.imageshack.us/img849/7730/img2587c.jpg

 

Kombinowałem jeszcze z oznaczeniem modelu najpierw okleiłem kolejno 335 kolorami z ///M ale nie podobało mi się i tylko się

zastanawiam nad takim rozwiązaniem co o tym myslicie (na razie ściągłem i w dodatku ułamałem trójkę :evil: ) ...

http://img191.imageshack.us/img191/2765/img2590si.jpg

http://img849.imageshack.us/img849/8379/img2591uq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ale e92 nie wychodziło ;)

320i/d mogłoby być ale mam dwie końcówki :twisted:

 

w galerii jest kombi 2.0d z podwójnym wydechem oraz kilka aut z dwururką jak w R6 więc nie widzę przeszkód żeby twoja udawała 320d ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem ciekawą wypowiedź, no ale to tak jest jak ktoś jest nie zorientowany w temacie... klient się zapytał czy moja klapa była malowana.. bo oznaczeń nie mam :lol: hehe :roll: :wink: :8)

 

Karol nic nie naklejaj :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.