Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

TO wygląda na serie.

no raczej ... widzialem kiedys filmiki 335d i musze przyznac ze ta Klagosza to jest zapieprzacz jakich malo :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko, moj az tak dobrze powyżej 200 nie leci :wink: kagańca na predkość też nie mam, a 280 auto zamyka na serii. Jak będę miał okazje to nagram dla porównania, ale na 90% jest wolniej

Jak możesz to nagraj :wink:

startuje jak rakieta a pózniej leci jak pocisk :D

coś pięknego :)

:mrgreen:

 

TO wygląda na serie.

no raczej ... widzialem kiedys filmiki 335d i musze przyznac ze ta Klagosza to jest zapieprzacz jakich malo :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

no w porównaniu do innych filmików na youtube to faktycznie jest mała różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu chce zamówić sprężyny VOGTLAND i przy okazji ich montażu pomyślałem też o zakupie rozpórki.

Chciałem założyć tą z Performance ale cena powyżej 3000zł jest dla mnie nie na miejscu w stosunku do korzyści tylko wyglądowych i znalazłem taką:

http://moto.allegro.pl/rozporka-wiechers-sport-gorna-bmw-3-e90-e91-e92-i2341815149.html

Miał ktoś styczność z tą firma.

Jak się ma jakość wykonania i precyzja wykonania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz pytanie, czym się różni ta M od tej oryginalnej? :roll:

 

Pzdr.

podpinam sie ...jakie wieksze korzysci :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozpórki to chyba faktycznie będzie ciężko znaleść

Link dałem na szybkiego.

 

 

Ale mniejsza z tym :mrgreen: bo...

Dziś jak się wyrobie jestem umówiony na shamowanie o 18 :twisted:

Zobaczymy co pokaże :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz pytanie, czym się różni ta M od tej oryginalnej? :roll:

 

Pzdr.

podpinam sie ...jakie wieksze korzysci :?:

Napewno cena :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozpórki to chyba faktycznie będzie ciężko znaleść

Link dałem na szybkiego.

 

 

Ale mniejsza z tym :mrgreen: bo...

Dziś jak się wyrobie jestem umówiony na shamowanie o 18 :twisted:

Zobaczymy co pokaże :]

 

 

Czekam z niecierpliwoscia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po hamowni ...

 

A jednak auto zostało wcześniej przez kogoś zsoftowane - auto generuje moc 307KM na dzień dzisiejszy nie po świeżym przeglądzie i wymianie filtrów :twisted:

DPF jak na razie siedzi :)

 

I w sumie sie cieszę bo mam w gratisie dobrego chipsa 21KM więcej i wyższy Nm :cool2:

 

Wykres ładny równy, mocy w aucie wystarcza, budzik zamknięty na pełne 280km/h, przyspieszenie do setki zapewne lepsze od fabrycznego (ale to jeszcze sprawdze ;) )

 

A po za tym myslę sobie teraz że fajnie mi się układa w piramidę moce moich aut:

E46 320d 150KM -> E90 320d przed chipem 163KM po 195KM -> E92/E93 330d 231KM -> SI STI 300KM (ale wydaje mi się że serii nie czymalo) -> no i 335d 307KM

najwyżej jak mi się będzie nudzic to za jakis czas coś się podniesie :wink:

 

tylko ciekaw jestem co będzie po 335d - 550xd //M Performance :norty: ... życzę sobie

 

Poniżej wykres i fot. z hamowania:

http://img23.imageshack.us/img23/7831/335de.jpg

http://img832.imageshack.us/img832/8384/img2331ku.jpg

http://img845.imageshack.us/img845/7049/img2330f.jpg

http://img41.imageshack.us/img41/1718/img2333v.jpg

http://img696.imageshack.us/img696/5157/img2332eh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile w serii miała (czy ją trzymała czy nie) ale zapewne tego się już nie dowiemy. Pytałeś się może co z ta odcinką przy 280? czy tak zostało ustawione czy może limiter jest zdjęty i na tyle mocy starcza? według mnie przy 307 kucach powinna iść dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinka zostala najprawdopodobniej przełożona z 250 na 280 bo auto tak jak pisałem przy filmiku ciąglą i rozpędzało sie do samego końca.

Ponoć serie praktycznie każda 335d trzyma albo nawet wykazuje wyższe wartości ale tak jak piszesz tego się już nie dowiemy :|

o cholera ładnie kopie :)

widzę że znajome miejsce i czarne felgi założone :)

Tak to samo miejsce bo hamowanie po promocyjnej cenie z klubu :cool2: jednak czarne mi lepiej leżą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Grzesiek hamowal fure :cool2: to czemu sie odrazu na program nie zgodziles?

Soft wyglada na fajny ale nie wyzylowany zbytnio ...

 

zobacz sobie wykres 330d po programie, u CIebie pieknie dlugo trzyma moment (zasluga drugiej wiekszej turbiny ) ale myslalem ze mala turbina sprawi ze ten moment bedzei szybciej osiagniety a tak nie jest...

Edytowane przez mmcv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś bardzo delikatnie się z nią obszedł te cuda się robi na 320KM (jak zdrowa). No ale pewnie są jeszcze jakieś rezerwy i ten kaganiec:) moc ładnie trzyma do końca tak jak u mnie :) super się jeździ po programie. Na serii do 3,5 tyś szła dobrze a później zaczynała słabnąć po programie wściekła do końca tak jak u ciebie :cool2: jak mam się przyczepić to u mnie rozkład momentu lepszy :mrgreen:

do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś bardzo delikatnie się z nią obszedł te cuda się robi na 320KM (jak zdrowa). No ale pewnie są jeszcze jakieś rezerwy i ten kaganiec:) moc ładnie trzyma do końca tak jak u mnie :) super się jeździ po programie. Na serii do 3,5 tyś szła dobrze a później zaczynała słabnąć po programie wściekła do końca tak jak u ciebie :cool2: jak mam się przyczepić to u mnie rozkład momentu lepszy :mrgreen:

do zobaczenia na trasie

wlasnie wrzucilem Twoj wykres dla porownania... no troche lepszy ... u Ciebie wczesniej osiaga moment ale za to krocej . Tam przy 3600 jest jeszcze 600NM :shock: :shock: u Ciebie 540

 

Panowie... "wkurzacie" mnie ztymi wykresami ... a ja teraz nie chce programu robic :mrgreen: :mrgreen:

Edytowane przez mmcv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

wlasnie wrzucilem Twoj wykres dla porownania... no troche lepszy ... u Ciebie wczesniej osiaga moment ale za to krocej . Tam przy 3600 jest jeszcze 600NM :shock: :shock: u Ciebie 540

 

Panowie... "wkurzacie" mnie ztymi wykresami ... a ja teraz nie chce programu robic :mrgreen: :mrgreen:

Gdzie wrzucileś ten wykres bo nie widze?

No bo jak to tak wypada że kolegów wozisz na hamownie a sam nie pojedziesz :twisted: :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HERE :

 

http://images46.fotosik.pl/1550/73b3c5823bcca052gen.jpg

 

 

Grzesiek nie ma 4x4 i jakies tam sa pozyczki hamowni potrzebne , bo ja raczej nie zamierzam odpinac napedu bezpiecznikiem(da sie) ale nie chce. Wole hamowac 4x4. Pozatym...jeszcze nie czas na program :mrgreen:

Edytowane przez mmcv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.