Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

tryb D z włączoną trakcją:

 

Udało mi się wrzucić następny:

Widać/Nie widać od 40s że trzyma 280km/h (z normalnego punktu widzenia jak w avatarze wujekwadus) i tak nadal się rozpędzał a w 46 sekundzie odcina paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tryb D z włączoną trakcją:

 

Udało mi się wrzucić następny:

Widać/Nie widać od 40s że trzyma 280km/h (z normalnego punktu widzenia jak w avatarze wujekwadus) i tak nadal się rozpędzał a w 46 sekundzie odcina paliwo.

 

Podjedź na hamownie i sprawdź bo może już ktoś coś dłubał :) subiektywnie rozpędza się jakby miała przynajmniej ze 300KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie Ci jak burza nie masz co narzekać :cool2: masz na prawde fajne/szybkie autko i do tego pali 1/2 tego co mój gdyby jeszcze miało dźwięk to już w ogóle 335i stało by się bez sensu... czasem sam się zastanawiam czemu nie kupiłem 335d... + chip... i te spalanie mniejsze ... :)

 

To ja skromnie się nie chwaląc u mnie na BC pojawił się wynik z trójką na początku, jak znowu będe w dojczlandach to będę chciał aby na BC bylo 31X i od razu wezme GPS aby sprawdzic ile to realnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie Ci jak burza nie masz co narzekać :cool2: masz na prawde fajne/szybkie autko i do tego pali 1/2 tego co mój gdyby jeszcze miało dźwięk to już w ogóle 335i stało by się bez sensu... czasem sam się zastanawiam czemu nie kupiłem 335d... + chip... i te spalanie mniejsze ... :)

 

To ja skromnie się nie chwaląc u mnie na BC pojawił się wynik z trójką na początku, jak znowu będe w dojczlandach to będę chciał aby na BC bylo 31X i od razu wezme GPS aby sprawdzic ile to realnie... :)

 

czyli licznik się zatrzymuje (delikatnie wychodzi za 280) a V= na BC idzie dalej? No to Waldek skoro już 300+ na liczniku przełamane w 335i to następne auto będzie musiało ciągnąć do 340 żebyś był zadowolony :mrgreen: Właśnie ciekawe jak takie wskazania mają się do tego z GPS.

 

u mnie już też limiter zdjęty, ale ja się takich wyników jak u ciebie w 330d nie spodziewam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest modzona ... bo nie sadze zeby 286koni tak szlo... od 200 -250 idzie jak moja od 180-220 ... masakra jakas... Albo bylo ostro z gory !!

 

335i leci 3paczki ?????????? :shock: :shock: :shock:

 

Klagosz... dbaj o to auto i nie sprzedawaj szybko bo ja tez lubie czeste zmiany...a chodzi mi coupe po glowie ...szkoda ze nie kupiles LCI ... znow ta stara navi :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

335i leci 3paczki ?????????? :shock: :shock: :shock:

 

Leci leci, i gdyby nie Pan bez lusterek zmuszający mnie do hamowania do 130km/h pewnie poleciało by jeszcze szybciej :)

Klagosz, zrób pomiar na hamowni, wszyscy są ciekawi :)

 

Tak prawde mówiąc patrząc na filmiki to leci identycznie jak moja, ( http://www.youtube.com/watch?v=6TwviQsTs2o )

trzeba by się spotkać :) Jeśli leci tak jak moja to objeżdżasz audi S5.... (~350koni V8....)

 

Weź też nagraj coś 100-280 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no s5 objedzie bo to wolnossak i audi generalnie te motory zawsze robi z ...niedostatkiem mocy . S4B7 na hamowni zawsze pokazywalo mniej o 15-20km . Wiec 320-340km w wolnossaku kontra podwojnie uturbione R6 z plaskim momentem to nawet nie ma co startowac to V8 .

Wujek ostra masz ta furmanke... :norty: :norty: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Klagosz autko śmiga aż miło - ciekawe jaki uda się v-max osiągnąć ;) Ja jestem prawie pewien, że ma więcej niż seria :)

mmcv nie przesadzaj, S5 wcale nie są takie wole. 335i bez chipa nie ma z nią szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klagosz autko śmiga aż miło - ciekawe jaki uda się v-max osiągnąć ;) Ja jestem prawie pewien, że ma więcej niż seria :)

mmcv nie przesadzaj, S5 wcale nie są takie wole. 335i bez chipa nie ma z nią szans.

hmmm ... kiedys widzialem na torze wjakims programie i chyba S5 dostalo becki ...

Wujek ma chipsa?

 

 

pierwszy z brzegu ...ale ja nie jezdze 335i tylko Ty wiec Ty powinienies wiedziec czy objedzie czy nie .

http://www.youtube.com/watch?v=nmgpd6n9L5M

Edytowane przez mmcv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv nie przesadzaj, S5 wcale nie są takie wole. 335i bez chipa nie ma z nią szans.

Nie żebym negował s5 ale wolnossak w cięzkiej budzie a5 i dotego z dużo spowalniącym 4x4(samo 4x4 spowalnia auto w ciul,wiem po swoim) w stosunku do ośki w bmw to raczej by miało ciężko.

Edytowane przez krzysiekOST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv nie przesadzaj, S5 wcale nie są takie wole. 335i bez chipa nie ma z nią szans.

Nie żebym negował s5 ale wolnossak w cięzkiej budzie a5 i dotego z dużo spowalniącym 4x4 w stosunku do ośki w bmw to raczej by miało ciężko.

 

ze startu zatrzymanego do 100 ma szanse (335i bedzie walczyc o trakcje) , ale z rolki moim zdaniem nie ... tam jest staly naped.

 

ale to sa tylko dywagacje. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 vs 335i seria czy z rolki czy od zera to 335i jest zawsze ZA S5 (przynajmniej za dobrym egzemplarzem....)

z tego co pamiętam to przy 250km/h przód mojego autka znadował się metr-dwa za S5.. niby niedużo, ale zawsze, on odstawał przy niższych prędkościach ja przy wyższych.

Natomiast po chipie wsio na moją korzyść :)

 

Generalnie nie róbmy już of topa (którego defacto zacząłem - więc sorry) na temat S5 w temacie Karola 335d bo się jeszcze na mnie obrazi :cry2: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI :mrgreen: za pozytywne komentarze :cool2:

A więc tak to małżeństwo (zwłaszcza facet) od którego kupiłem 335d zarzekało się że nic z autami (moje 335d i 730d) pod względem zmian mocowych nie robiło. Ale wiadomo jak to jest czasami.

Ale samemu się coraz bardziej zastanawiam że mogło coś być dłubane bo po autobanie jedzie jak szalone.

Z drugiej strony auto jeździło ponad rok po niemieckich drogach więc nie jest powiedziane że tam już coś nie było modzone :roll:

Dziwi mnie jeden fakt że auto odcinke ma po 280km/h bo jeśli by miało ściągnięty kaganiec to by też nie odcinało :?

Podjedź na hamownie i sprawdź bo może już ktoś coś dłubał :) subiektywnie rozpędza się jakby miała przynajmniej ze 300KM

JW - i będę chciał sprawdzić jak najszybciej tylko czasowo teraz nie wyrabiam :(

Idzie Ci jak burza nie masz co narzekać :cool2: masz na prawde fajne/szybkie autko i do tego pali 1/2 tego co mój gdyby jeszcze miało dźwięk to już w ogóle 335i stało by się bez sensu... czasem sam się zastanawiam czemu nie kupiłem 335d... + chip... i te spalanie mniejsze ... :)

 

To ja skromnie się nie chwaląc u mnie na BC pojawił się wynik z trójką na początku, jak znowu będe w dojczlandach to będę chciał aby na BC bylo 31X i od razu wezme GPS aby sprawdzic ile to realnie... :)

HEHE :lol:

... no ale dźwięk masz bez dwóch zdań piękny :cool2:

 

Sam chciałbym osiągnąc 3 na przodzie.

 

Faktycznie przyspiesza jakby była już modzona albo jechałeś z górki :mrgreen: A co ze speed limiter'em masz ściągnięty?

 

ps: To w Niemcowni byłeś osiągi sprawdzać? :norty:

Te filmiki akurat były kręcone na prostej ale większej róznicy nie ma czy z górki czy bez :)

JW i ... tak w Niemcowni :wink:

Idzie jak do pożaru - coś mi tu chipsem śmierdzi.

:)

JW

Pocisk :twisted: :cool2:

:wink:

Jak dla mnie jest modzona ... bo nie sadze zeby 286koni tak szlo... od 200 -250 idzie jak moja od 180-220 ... masakra jakas... Albo bylo ostro z gory !!

...Klagosz... dbaj o to auto i nie sprzedawaj szybko bo ja tez lubie czeste zmiany...a chodzi mi coupe po glowie ...szkoda ze nie kupiles LCI ... znow ta stara navi :mad2:

JW i ... zapisuje do kolejki chętnych :wink: a dbać dbam jak o każde swoje :cool2:

335i leci 3paczki ?????????? :shock: :shock: :shock:

 

Leci leci, i gdyby nie Pan bez lusterek zmuszający mnie do hamowania do 130km/h pewnie poleciało by jeszcze szybciej :)

Klagosz, zrób pomiar na hamowni, wszyscy są ciekawi :)

 

Tak prawde mówiąc patrząc na filmiki to leci identycznie jak moja, ( http://www.youtube.com/watch?v=6TwviQsTs2o )

trzeba by się spotkać :) Jeśli leci tak jak moja to objeżdżasz audi S5.... (~350koni V8....)

 

Weź też nagraj coś 100-280 :)

No niestety przy takich prędkościach trzeba mieć oczy wytrzeszczone :twisted:

No jak ogarne więcej czasu i lepsze usadowienie kamerki/telefonu to postaram się coś nagrać więcej.

Też od 0-100 :wink:

Klagosz coś jest na rzeczy - na hamowanie trzeba jechać :)

 

Pzdr.

:D

JW

Klagosz autko śmiga aż miło - ciekawe jaki uda się v-max osiągnąć ;) Ja jestem prawie pewien, że ma więcej niż seria :)

mmcv nie przesadzaj, S5 wcale nie są takie wole. 335i bez chipa nie ma z nią szans.

:) MIŁO MIŁO :wink:

JW

...Generalnie nie róbmy już of topa (którego defacto zacząłem - więc sorry) na temat S5 w temacie Karola 335d bo się jeszcze na mnie obrazi :cry2: ;)

NO PROBLEMO - sam czytam to co piszecie :cool2:

Edytowane przez klagosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to ten Mpack co dołożyłeś... kiedyś były takie lotki co dawały +10km/h :mrgreen:

 

innym sposobem :)

tak z grubsza mody

felgi 313 M +10KM

M pakiet +15KM

dokładka do zderzaka +5KM

Zaciski malowane na złoto +5KM

obszycie wnętrza +10KM

lampy przyciemnione z tyłu +4KM

 

podliczając

286kM+10KM+15KM+5KM+5KM+10KM+4KM =335KM dlatego idzie jak wściekła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.