Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HEHE dzięki :cool2:

 

No to faktycznie pasuje się ustawic na spota w Krk.

 

PS: no wasze porównanie na pewno by było ciekawe 330xd vs 530xd ciekawe jaka różnica między modelami jest albo czy wogóle jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eXiDe - to czekamy w takim razie na ciebie żebyś podał termin kiedy a my się będziemy chcieli dostosować :cool2:

 

kamil20011 - spoko ale następnym razem odpuść drzemkę obiadową :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eXiDe - to czekamy w takim razie na ciebie żebyś podał termin kiedy a my się będziemy chcieli dostosować :cool2:

 

kamil20011 - spoko ale następnym razem odpuść drzemkę obiadową :twisted:

 

 

Gitez majonez :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie na lipiec cos zorganizujcie-

bede w Pniu, Toruniu, Gdsku... :cool2:

 

ja równiez w lipcu się wybieram do PL, więc może udałoby się zgromadzić większą ilość e9X :wink:

 

To może to was zainteresuje jeśli wypadnie w Poznaniu :) :

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=185804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sie kiedyś we trójke posprawdzać :) Poza tym mmcv jeszcze my sie musimy po"moc"ować jak bedziesz po programie :twisted:

 

oczywista sprawa Krzysiek :cool2:

 

Panowie jesli chodzi o ten miesiac to raczej nie dam rady , w przyszlym gdzies w polowie ale bede jeszcze przed programem bo planuje gdzies pod koniec lipca program zrobic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj korzystając że jeździłem po niemieckiej nieograniczonej autostradzie :wink: nakręciłem coś nie co :twisted:

280 km/h nagrałem 3 filmiki ale jeden był warty pokazania bo najciekawszy oślepiło obiektyw w iPhonie :evil:

Ciekawe jest to że auto powinno odcinać paliwo przy 250 a robi to przy 280 (rezerwy bylo jeszcze więcej ewidentna odcinka) ale to może nakręce jeszcze kiedyś.

 

tryb D z włączoną trakcją:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj korzystając że jeździłem po niemieckiej nieograniczonej autostradzie :wink: nakręciłem coś nie co :twisted:

280 km/h nagrałem 3 filmiki ale jeden był warty pokazania bo najciekawszy oślepiło obiektyw w iPhonie :evil:

Ciekawe jest to że auto powinno odcinać paliwo przy 250 a robi to przy 280 (rezerwy bylo jeszcze więcej ewidentna odcinka) ale to może nakręce jeszcze kiedyś.

 

tryb D z włączoną trakcją

 

Nieźle idzie :cool2: Ja widzę na tym filmiku jakieś 275 :mrgreen: . Trochę pojeździć zrobić program i zdjąć limiter. Wtedy będzie prawdziwy killer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz odcięcie przy 275 :) (albo nie poszedles dalej)

jesli tak to niezłe masz przekłamanie 20/5km/h przy 250/5... ja miałem ~12km/h.... :) rob program i poczujesz roznice :)

jesli nie to mozliwe ze masz zdjety limiter i przy okazji cos dlubniete, bo leci lepiej niz seria 335d :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przekłamania i na tym filmiku nie ma odcięcia pokazanego tylko musiałem hamować :twisted:

Jak będę miał chwilę jeszcze to wrzucę ten oślepiony filimik na którym widać to odcięcie.

To było na zasadzie takiej że chwile trzymał 280km/h rozpędzał się dalej i odcinało.

A nagrywałem z boku i wskażówki wydają się jakby by 5km/h mniej jechało.

Trzymał przez chwile 280 tak jak ty masz w avatarze :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.