Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

michosz:

No lecą lecą :8)

Poprzednią tak mialem zerknij kilkanaście stron wcześniej ale ta ma sztywny dłuższy bat i się za bardzo wygina obierając o rowek koło szyby :)

 

marjot2009:

Nie to napewno nie moja, ja jedyny raz to auto wystawiałem na allegro w grudniu ale zrezygnowałem wtedy ze sprzedaży i ściągnąłem ogłoszenie.

Podobna :evil: :!: .... :wink:

Edytowane przez klagosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolega mowil ze to twoja ..... to musiala byc bardzo podobna tylko ze kolega pamieta twoje auto z kolami letnimi 313 nie na tych ktore masz teraz

 

ogloszenie wczoraj bylo dzis ju nieaktywne - zrodło ---->mobile.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolega mowil ze to twoja ..... to musiala byc bardzo podobna tylko ze kolega pamieta twoje auto z kolami letnimi 313 nie na tych ktore masz teraz

 

ogloszenie wczoraj bylo dzis ju nieaktywne - zrodło ---->mobile.eu

:!: Kurde :roll: żeby to nie było z tych ogłoszen co fikcyjnie się pojawiają bo bym chyba się [bAD] :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnieli zabrać kasę ;) może to i lepiej, przemyślą czy warto dołożyć te 3000zł które dodatkowo chcieli urwać, najśmieszniejszy był powód na który miałbym opuścić...

... skoro żaden inny się nie znalazł to wymyślili "nowy seryjny wydech, bo w aucie jest za głośno" ;)

 

podobno gdzieś Cię tam widzieli, do Brzeska mają 20km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolega mowil ze to twoja ..... to musiala byc bardzo podobna tylko ze kolega pamieta twoje auto z kolami letnimi 313 nie na tych ktore masz teraz

 

ogloszenie wczoraj bylo dzis ju nieaktywne - zrodło ---->mobile.eu

:!: Kurde :roll: żeby to nie było z tych ogłoszen co fikcyjnie się pojawiają bo bym chyba się [bAD] :evil:

ja kiedyś znalazłem ogłoszenie na mobile ze zdjeciami mojego samochodu (tablice zakryte)...troche sie zdygałem bo pomyslalem, że ktoś szuka kienta ma moje auto...no ale po chwili zastanowienia pomyślałem ale po co,,gdyby ktoś chciał obejżeć czy coś to jak ?...napisałem do mobile i za pare godzin już tego nie było...nie wiem jaki jest sens takich ogłoszeń :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnieli zabrać kasę ;) może to i lepiej, przemyślą czy warto dołożyć te 3000zł które dodatkowo chcieli urwać, najśmieszniejszy był powód na który miałbym opuścić...

... skoro żaden inny się nie znalazł to wymyślili "nowy seryjny wydech, bo w aucie jest za głośno" ;)

 

podobno gdzieś Cię tam widzieli, do Brzeska mają 20km...

 

Miałem takiego dla którego ptasia kupa to 500zł mniej :duh: Kocham Cię Polsko :D

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnieli zabrać kasę ;) może to i lepiej, przemyślą czy warto dołożyć te 3000zł które dodatkowo chcieli urwać, najśmieszniejszy był powód na który miałbym opuścić...

... skoro żaden inny się nie znalazł to wymyślili "nowy seryjny wydech, bo w aucie jest za głośno" ;)

 

podobno gdzieś Cię tam widzieli, do Brzeska mają 20km...

HEH ale wymówka :mrgreen:

no kolega mowil ze to twoja ..... to musiala byc bardzo podobna tylko ze kolega pamieta twoje auto z kolami letnimi 313 nie na tych ktore masz teraz

 

ogloszenie wczoraj bylo dzis ju nieaktywne - zrodło ---->mobile.eu

:!: Kurde :roll: żeby to nie było z tych ogłoszen co fikcyjnie się pojawiają bo bym chyba się [bAD] :evil:

ja kiedyś znalazłem ogłoszenie na mobile ze zdjeciami mojego samochodu (tablice zakryte)...troche sie zdygałem bo pomyslalem, że ktoś szuka kienta ma moje auto...no ale po chwili zastanowienia pomyślałem ale po co,,gdyby ktoś chciał obejżeć czy coś to jak ?...napisałem do mobile i za pare godzin już tego nie było...nie wiem jaki jest sens takich ogłoszeń :|

No własnie sam się zastanawiam :roll:

Bo jeszcze OK jakby ktoś do ciebie zadzwonił w formie pośrednika jeśli ci podeśle klienta ale tak !?

Mam nadzieje że nikt się nie będzie bawił moim autem w ogłoszenia.

 

Jakby ktoś znalazł link to prosze, dajcie mi znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.