Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Michał 330xd ten kolor zmiażdzył, przepiękny ;o

 

Karol jak nie masz sprawdzonych gości od polerki to we Wrocławiu zawiozę Cię do kozackiego gościa (żałuje że u niego nie robiłem). Ostatnio jak byłem u kumpla,który ostatnio był swoimi dwoma czarnymi mercami u niego,to myślałem że auto było świeżo pomalowane,bo błyszczało się jak psu jajca,a koszt takiej przyjemności to tylko 250zł :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze w Krakowie spokojnie znajdzie dobry zaklad :D , po co gonic auto do Wrocka i zostawiac na dwa dni ...

Za 250zl to nikt porzadny nie bedzie bawil sie w renowacje lakieru, za tyle to robia zwykla polerke silnymi srodkami ktora zbiera lakier i czesto gesto jak ktos nie zna terminu finish , tworzy dziesiatki hologramow... widocznych dopiero w pelnym sloncu. Zapewne jakby stanac z lampa przy tym za 250 to sie okaze ze juz tak nie blyszczy...

Kazdy ma inna percepcje i dla kazdego blyszczy i swiezo malowany znaczy co innego. Moj kolega kiedys tez mi pokazywal swoje auto czarne zaraz po polerce to rece mi opadly, a on twierdzil, ze jest zaje_biscie i wyglada jak nowe ... :cry2:

W tym momencie sprawdza sie "to co dla jednego jest sufitem dla drugiego jest podloga" .

Ja wiem ze za dobrze zrobiony lakier trzeba dac od 500/600 zl za sama dobra renowacje(czyli polerka , wykonczenie , nablyszczanie , wosk) - oczywiscie jesli tego nie zrobi znajomy kolega , przyjaciel ,rodzina . Jak chce sie uzykac super efekt no to juz jest sprawa 1k .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor extra i jego też wymieniłem na liscie :twisted: :cool2: :

 

 

...

Co do obklejenia mam 100 pomysłów ale najbliższe realizacji to:

- ........... :mrgreen: mat

- biały mat

- pomarańczowy mat

- niebieski połysk (taki odcień jak na śmigle BMW)

- szary mat

dokładnie w takiej kolejności się zastanawiam pierwszego nie zdradze :twisted:

 

Co detalingu to na razie czasu nie mam odstawić auto :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol wpadaj do nas tym show car'em, ogarniemy lakier a potem obkleimy :mrgreen: i sie jakoś dogadamy :)

 

Raz te lampy zdecydowanie lepiej... Generalnie rzecz biorąc :cool2:

 

* przy dzisiejszych trendach i możliwościach folii szedł bym albo w mat albo w chrom. Teraz są rożne kolory chromu a efekty kosmiczne.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Czarny chrom :roll:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, ale już jestem, wróciłem i muszę w końcu przejrzeć waszą galerię w Nurburgringu. Mam nadzieję że następnym razem też się wybiorę. :) Napewno było super!

 

 

Czarnego chromu nie ma, ale złoty/miedziany, czerwony, niebieski... Jest trochę wyboru, no i jest możliwość łączenia co daje niesamowite pole do popisu. Np miedziany chrom w połączeniu z czarnym matem robi kosmiczny efekt. Możecie sobie obejrzeć filmiki z ostatniego Gumballa 3000 tam już wiele osób rzuciło się na chrom :wink:

Wszystko zależy od tego jak bardzo chcemy być widoczni/indywidualni i czy autem jeździmy na codzień czy weekendowo bo wiadomo że na codzień nie zrobimy sobie auta wyglądającego jak rajdówka w kilku kolorach.

 

Karol zadzwoń do mnie, to się jakoś dogadamy :mrgreen: , Kamil wrzucę jakieś zdjęcia chromów jak się ogarne :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekaw jak wygląda niebieski mat. KoKoS jak będziesz miał chwilkę to wrzuć jakieś poglądowe zdjęcia różnych chromowych kolorów,może i ja bym się skusił :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie :twisted:

 

Wyjeżdżam na wakacje i zamierzam oddać na ten czas auto do kol. KoKoS - porządnego CAR SPA i innych rzeczy (np. listw które mi obszył) :cool2:

:arrow: http://www.moto-spa.com.pl

na car detailing i być może do obklejenia :mrgreen:

 

I się tak trochę waham, po pierwsze czy wogóle obklejać a po drugie jeśli tak to na jaki kolor.

Doradzcie :? wiadome ze zrobie i tak po swojemu ale sugestie mile widziane :wink:

- złoty mat z efektem metalicznym

- szary mat z efektem metalicznym

- biały mat

- niebieski połysk albo mat (taki odcień jak na śmigle BMW)

 

dokładnie w takiej kolejności się zastanawiam pierwszego nie zdradze :twisted:

... pomarańczowy mat odrzuciłem raz że GTRa z mojej e92 nie zrobie a dwa że coraz więcej tego jeździ.

Edytowane przez klagosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie szary mat bedzie bomba :cool2: , bialy mat nie mam przekonania... biala to mi sie podoba perla.

Jak isc w niebieski to tylko LeMans Blue :cool2: :cool2: ...dla mnie najlepszy mozliwy kolor ori BMW

 

pozatym... jak zrobi Ci fajne SPA odnowi lakier...to moze nie ma sensu nic obklejac. Poczekasz wrocisz z wakacij zobacyzsz fure ... i oszalajesz :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ja wczoraj oddawałem firmówkę do oklejenia i wypytywałem o oklejenie mojej e90 w biały połysk lub jakiś mat , ale po zastanowieniu się doszedłem do wniosku że chyba lepiej wydać te pieniądze na porządne odnowienie lakieru bo nasze czarne są piękne . Oklejenie samochodu bardzo fajna rzecz tylko ja mam obawy jak wygląda lakier po zerwaniu takiej folii. Jeżeli miałbym samochód porysowany to chętnie bym go okleił ale przy dobrym stanie lakieru hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, jakbym miał oklejać to nie robiłbym auto detailingu, środek masz zadbany więc jest to zbędne,a co Ci da kompletna polerka,woski itd jak nałożysz zaraz folie? Folia może Ci się znudzić (znając Ciebie) za miesiąc, zdejmiesz ją i wtedy dopiero zrób detailing (chociaż z drugiej strony przed zimą też trochę bez sensu),albo zmienisz po prostu kolor. Ja bym szedł w taki kolor jak dał Michał 330xd,jeżeli bierzesz pod uwagę taki kolor to u mnie jest na pierwszym miejscu. Podejrzewam że u Ciebie na pierwszym jest srebrny chrom coś tego typu http://cache.jalopnik.com/assets/images/12/2009/09/Chrome_R8_1_01.jpg

 

Jednak jak dla mnie ten kolor na dole jest przepiękny, powiem Ci tak - jak okleisz to przyjadę specjalnie do Krakowa obejrzeć auto,nawet pozwolę Ci posłuchać mojego wydechu :mrgreen: przy tym niebieskim zostawiłbym czarny dach taki jak masz, Twoje piękne czarne koło w połączeniu z czarnym dachem i tym kolorem będzie dawało taki efekt,że będą się ludzie oglądali jak za dźwiękiem mojej bumy :D

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/bmw-santorini-blue.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie szary mat bedzie bomba :cool2: , bialy mat nie mam przekonania... biala to mi sie podoba perla.

Jak isc w niebieski to tylko LeMans Blue :cool2: :cool2: ...dla mnie najlepszy mozliwy kolor ori BMW

 

pozatym... jak zrobi Ci fajne SPA odnowi lakier...to moze nie ma sensu nic obklejac. Poczekasz wrocisz z wakacij zobacyzsz fure ... i oszalajesz :norty:

 

Kolega dobrze gada Le Mans Blau :cool2:

 

A tak naprawdę to podzielam zdanie Kamila - porządna renowacja z powłoką kwarcową.

Oklejanie zawsze kojarzy mi się z tymi detalami w innym kolorze po otwarciu drzwi czy klap i odchodzeniu w tych miejscach folii po jakimś czasie...

 

Na pokazanym M3 jest chyba ten sam co w nowym M125d

jeździłem taką w niedzielę i o ile na słońcu ten kolor jest OK o tyle bez słońca jest taki damski majtkowy..

 

http://i1269.photobucket.com/albums/jj581/chillychilli/125d2private.jpg

http://i1269.photobucket.com/albums/jj581/chillychilli/125d1private.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja Ci radzę nie oklejaj, tylko zrób pełną korektę lakieru, na to Cquartz i będzie pięknie.

Widziałem niedawno czarną X6 oklejoną w biały połysk. Kiedyś się zastanawiałem nad oklejeniem auta w przyszłości, ale po tym jak zobaczyłem tą X6 to już na pewno auta nie okleję.

Być może ktoś spartolił robotę, ale wyglądało to masakrycznie. Na krawędziach drzwi i słupków folia się odklejała, w niektórych miejscach były widoczne pęknięcia.

Oklejenie kosztować będzie około 4tys. w zależności od wybranej folii, a za to można mieć np bardzo fajny wydech.

Ale decyzja należy do Ciebie.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic nie oklejaj!!! Jak już to pełna profesjonalna korekta lakieru. Bardzo łatwo auto przekombinować i tym jest dla mnie oklejenie, tym bardziej, że widziałem z bliska jak to wygląda...a po bliższym przyjrzeniu wygląda katastrofalnie :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także bym nie oklejał.. niby fajnie, ale jednak to folia. Nie wiem co ludzie w tym widzą.. :) no ale co zrobić. Dla tych co to robią to biznes także wiadomo chodzi o kasę.

 

Karol zrób konkret porządek z lakierem i tyle :8) :wink:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tą folią :) Dobrze obklejona folia wygląda super, a o jej ściągnięcie bym się nie martwił. Ostatnio ściągaliśmy folię z nowej 6er po dwóch miesiącach, lakier igła.

 

Jak dla mnie szary mat z metalikiem, czyli tzw. antracyt mat jest przepiękny. I dosyć ładnie kontrastuje z czarnym, tak jak u mnie.

Ale wiadomo, kolor to kwestia gustu. Co do środka, i pomysłu żeby nic nie robić ze środkiem :) To większości się wydaje że mają czyste i zadbane, jak się jeździ i używa to zawsze jest brudne to raz, a dwa to to że detailing wnętrza to nie tylko oczyszczenie ale przedewszystkim zabezpieczenie i impregnacja które dosyć że zmniejsza przyleganie brudu to zmniejsza wycieranie farby ze skór podczas eksploatacji ( wsiadanie/wysiadanie ) :wink:

 

Ale wiadomo, każdy robi co uważa :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komus nie lezy folia to Plasti Dip i po sprawie :D Tak jak napisal KOKOS dobrze obklejona folia wyglada super. :cool2:

 

Klagosz zrob Ankiete!!! :norty: :norty: ja glosuje na szary mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.