Skocz do zawartości

kupno e30 sedan czy coupe co lepsze


BoRo1232

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam taki dylemat nie wiem co kupić mam bmw e30 coupe z silnikiem m50b20 buda nie jest w najgorszym stanie tylko szkoda mi już kasy w nią ładować, a jest na sprzedasz też e30 z silnikiem m40b18 za 4000zł w dobrym stanie tylko jest w sedanie i tu dylemat w cupecie mi się bardzo podobają bo wygląda jak sportowe auto ale są nie praktyczne a w sedanie są ładne ale tak jakoś mi nie wpada w gust i jest bardziej praktyczna. jak śądzicie co mam zrobić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Właśnei, podoba Ci się coupe, to kupuj coupe. Jak sedan to sedan. POtrzebujesz sedana, wozisz cały czas matkę teściową, dziecko, to kup sedana. Nie masz takie potrzebu kupuj sedana. I rzeczywiście obejrzyj dokładnie to M40, bo za 4 tyś to ideał nie bedzie. Niestety idealne e30 kosztuje wiecej niz e36.

 

pzdr>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołączę się do tematu i zapytam czy kupno 320i sedan z 89 roku , przebieg 250 tys.km , wspomaganie kier., abs, oryginalne alufelgi bmw , radio na kasetę , sportowe siedzenia, wszystko w stanie idealnym za 2000 EUR ma sens ?

Mam E60 i nim jeżdżę na codzień ale mam taką propozycję i zastanawiam się czy nie kupić takiego auta by jeździć nim na zloty zabytkowych bmw .

Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok e30 z 88 tez będzie można na żółte wsadzić i co?

 

tylko pytanie czy warto oddawać państwu swój samochód rejestrując jako zabytek?

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi koniecznie o żółte tablice ale o samo uczestnicwo takim autem w zlotach .

Myślałem też by je kupić aby E60 robić mniej km ale to chyba nie jest zbyt dobry pomysł .

Dziękuję jednak za odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hmmm auto zabytkowe...raczej nie, ale młody klasyk już bardziej. Do zabytku to e30 brakuje jeszcze z 10 lat. Ale na zloty jakiś "rekinów" czy innych yongtaimerów to jak najbardziej. Szczególnie jeśli mowa o wersji na waskije lampie w chromowanymi zderzakami...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie.

 

Dla mnie coś co ma plastikowe zderzaki nie można nazwać zabytkiem, a oficjalnie samochody wyprodukowane przed 86 rokiem można rejestrować jako zabytkowe.

Skoro dla Ciebie kryterium jest plastikowy zderzak, toś głupi i tyle.

 

 

Tu chodzi o epokę. Jeśli coś było zrobione w czasach gdy już wprowadzili plastikowe zderzaki to to nie jest zabytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Już nie przesadzaj, za kilka lat takie e30 na szerokiej lampię bez problemu zarejestrujesz jako zabytek. E30 m3 nie miało metalowych zderzaków...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu męska decyzja...

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.