Skocz do zawartości

e87 japanrot cypisek SKRADZIONO


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm, X3. Pamiętam do dziś, moje pierwsze BMW ever :D ..... i zaś najgorsze wykonanie wnętrza ever :D .... i te czasy jak się tankowało do pełna po 300km bo 15L to minimum :cool2: ...... to były czasy :shock:

Powiedział właściciel peżota :D Myślałem że na zmywaku wiecej sie zarabia i można sobie BMW kupić normalne, a nie pół auta i do tego na F :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 462
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Coś ty, na zmywaku teraz słabo płacą i trzeba BMW sprzedać (bieda, bieda i jeszcze raz bieda), chyba nawet wrócę do kraju bo dłonie już coraz bardziej szorstkie :(

 

Dobrze pamiętam jak podczas otwierania się nawigacji dzwięk był taki jakby nawigacja chciała się zaraz złamać/wyłamać :duh:

 

 

Szerokości, ale szybko żonie auto zabierzesz :lol:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto będzie ciągnąć skuter wodny i kochany mój motorek :) wiec nie ma opcji na zmianę na nudne e60...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobić można samemu - GPS tracking.

 

Przy okazj, nowe BMW mają to już w standardzie (connected drive). Ciekawe czy taki typowy mirek złodziej wie, żeby to wyłaczyć w menu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić można samemu - GPS tracking.

 

Przy okazj, nowe BMW mają to już w standardzie (connected drive). Ciekawe czy taki typowy mirek złodziej wie, żeby to wyłaczyć w menu :D

Sławek nie podpowiadaj złodziejom jak kraść bmw :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodzieje zajmujący się kradzieżą jednej marki, na przykład BMW wiedza o nich więcej niż sam producent. Wiec dla nich niema auta którego nie ukradną i koniec. Widziałem kiedyś jak e60 otworzyli zdalnie nawet nie podchodząc do niej , a zrobili to przez system nawigacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

coś jedynki ostatnim czasem są strasznie chodliwe szczególnie E87 w Niemczech. Chodzi mu tutaj akurat o kupno a nie o kradzież. Sam miałem spory problem żeby kupić, bo co dzwoniłem to oferta była już nie aktualna lub auto właśnie zostało sprzedane. Na szczecie mnie koszmar kradzionego auta omija szerokim łukiem w rzeczywistości i spotyka mnie tylko taka sytuacja we śnie jako KOSZMAR:) Tu w Niemczech gdzie mieszkam na szczęście aut nie kradną. Od 6 lat spokojnie parkuje auta pod domem bez zamontowanego alarmu. Ale być może sytuacja się zmieni, bo do kraju napłynęło oficjalnie 1.1 MLN muzułmanów a nie oficjalnie 2.5 MLN?? Przestępczość rośnie, policji brakuje, wiec może i auta zaczną kraść.

 

Współczuje kradzieży auta, znam ten ból (mniej więcej), szczególnie, że sporo się zainwestowało w auto. Już nie raz mi radio ukradli z auta we Wrocławiu pod domem a co dopiero samo auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jak ukradli ci radio to nie bardzo wiesz co to znaczy jak ukradna Ci auto przy ktorym wszystko robisz sam. ;) spoko juz to przebolałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jak ukradli ci radio to nie bardzo wiesz co to znaczy jak ukradna Ci auto przy ktorym wszystko robisz sam. ;) spoko juz to przebolałem...

 

masz racje. Tego uczucia tak naprawdę doznaje tylko podczas koszmarów nocnych:) Ale jestem sobie to w stanie wyobrazić:) No nic, najważniejsze, ze odszykowanie dostałeś. Jakie plany na nowe auto? Czy już jakieś nowe masz, bo nie czytałem całego watka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podpisie jest X3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.