Skocz do zawartości

Zdjęcie osłon podłogi e90


sewe25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
Chodzi ci o te oslony na nadkolach z wystajacym dzyndzlem przed kolem jak patrzysz od przodu? Jezeli tak to ne sa polaczone one sa polaczone wlasnie z nadkolem, ostatni o jak potracilem liska to wlasnie urwal mi ta tzw kierownice powietrza i polowe nadkola :duh:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
dziqsek chodzi mi o osłony boczne lewą i prawą mają od przodu dziwną szparę i tak jak by lekko wiszą sa tam 2 miejsca na śruby ale nie ma do czego to przykręcić może i faktycznie to się łączy z nadolem ale czym może mi znaleźć taką czesc zebym zobaczyl jak to wyglada , dzisiaj jadąc do pracy wjechalem w małą dziurę i osłona sie wygieła i tarła od droge to więc coś tam brakuje. Podjechałem do mechanika i wiem już na pewno ze brakuje i mi osłony skrzyni ale czy ona sie w jakies sposób łączy z tymi bocznymi zeby je nakryć? Bo na logike jadac z zime bedzie mi sie zbierał snieg pod tymi osłonami . Cieżki temat do opisania chyba bede musiał zrobic zdjećia jakies ale nia mam kanału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te boczne osłony są połączone z nadkoladmi? bo znalazłem takie coś na allegro jak osłona usztywnienia nadkola i tak myślę, że może to jest połączone z bocznymi osłonami i dlatego tak odstają? krzysiek a masz możliwość zrobienia zdjęcia swojej bmw od dołu? bo seria 1 i seria 3 mają chyba takie same osłony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie mam jak dzisiaj ,ja wymienialem prawa on wchodzila pod nadkole ale od spodu sa takie korki i je trzeba zdemontowac u mnie juz byly urwane teraz tylko musialbym przyspawac!!nie ma to jak obnizone auto w PL :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

j bym na bym na Twoim miejscu nie obnizal jak duzo jezdzisz same klpoty!!!ja mam 226 niby ok 30mm nizej od standardu a juz klopty sa!

najlepiej zebyc wszedl po nia i zobczyl co tam urwane jest,przy okazji bym okrecil osone na silnik czy nie masz wyciekow jakis,na skrzyni zimerngi czesto puszczaja z dwoch stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.