Skocz do zawartości

problem iDrive BMW E60 530xd 2007 (przedlift)


RobertWawa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na forum jak również w świecie BMW więc na początku witam wszystkich zapalonych fanów BMW!!!

 

Przejrzałem forum, google i inne źródła wiedzy i szczerze mówiąc nie mogę znaleźć prawie nic na problem który doskwiera mojej Buni, a który przydatny jest w codziennej eksploatacji.

 

Problem leży w iDrive, w zakładce Info sources ->Service -> Service reguirements. W tej ostatniej powinny wyświetlać się wszystkie inspekcje, wymiany itp operacje które muszę już, bądź w przyszłości wykonać w BMW, niestety u mnie ta zakładka jest niedostępna i nie mogę w nią w ogóle wejść. Świeci mi się na komputerze "przedawniony serwis rejestracyjny" i nie mogę zmienić choćby daty, nie mówiąc już o sprawdzeniu całej reszty, pozostaje mi tylko ukryte menu, lecz tam daty serwisu rejestracyjnego nie zmienię...

 

Może jest ktoś kto miał taki problem, bądź wie jak sobie z nim poradzić. Jedyne co wyczytałem na stronach jest - zmiana softu. Cóż byłem w serwisie i życzą sobie za to holendarne pieniądze, a jestem przekonany, że taki sam soft potrafi wgrać niejeden z Was.

 

PROSZĘ O POMOC I POTRAKTOWANIE MNIE POBŁAŻLIWIE BO JESTEM ŚWIERZAK:P

 

Z góry dziękuję i liczę na Waszą pomoc!!!:)

Jeździłem wieloma samochodami, ale tylko BMW daje przyjemność, komfort i powoduje uśmiech na twarzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gdybyś nie znalazł kogoś na forum kto mógł by wgrać Tobie soft to polecam Auto-Sew Warszawa, Żyzna 5 tel. 022 679 93 25 lub AutoClassicService Raszyn ul. Jasna 4 tel. 603975574
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zgadnę??? na pewno masz polskie super menu w swoim idrivie? jeśli tak to wina leży właśnie po stronie skopanego przez kogoś menu. jest na to rada i nie trzeba nikomu dużo płacić wystarczy do modułu navi dodać FA S607A Instalacja Teleservice i zresetować navi w aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje guzior2 za kontakty i adresy, jesli nikogo nie znajde podzwonie na pewno.

 

Odnosnie Twojej wypowiedzi malyjurek - zgadza sie, mam super fajne polskie menu w idrive:p nie ukrywam ze chcialbym zachowac to polskie menu, nie mam problemu z angielskim, ale nie jestem jedynym uzytkownikiem auta. Poza tym do auta mam dwa "cartrigde" bo ciezko nazwac to kluczykiem i jeden jest oryginalny, niekombinowany z oryginalnym softem i zakladka rowniez nie dziala. Powiedz mi jak wgrac to o czym mowisz i zresetowac navi? Moze to dla Was glupie pytanie, ale jak juz mowilem dopiero zaczynam sie ogarniac. Poprosze o pomoc i instrukcje co mam zrobic badz u kogo?

 

Pozdrawiam i dziekuje za dotychczasowa pomoc!!!

Robert

Jeździłem wieloma samochodami, ale tylko BMW daje przyjemność, komfort i powoduje uśmiech na twarzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktos z Warszawy kto zna sie na obsludze programow INPA prosze o udzielenie sie w temacie badz PW:) mam nadzieje ze pojawia sie chetni do pomocy:)

 

Pozdrawiam!

Jeździłem wieloma samochodami, ale tylko BMW daje przyjemność, komfort i powoduje uśmiech na twarzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Napisz do kolego prmaxa od nas z forum i powiedz ze ci go polecilem :) ogarnie temat mysle :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zamiar, tyle tylko ze najpierw wolalby zobaczyc jak robi to ktos kto zna sie na temacie, bo sam moge cos spieprzyc... Poza tym czytalem na forum i tych programow jest mnostwo, nawet nie wiem ktory mam wgrac by miec dostep do podstawowych rzeczy z wlasnego laptopa?

 

Pozdrawiam

Jeździłem wieloma samochodami, ale tylko BMW daje przyjemność, komfort i powoduje uśmiech na twarzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Capaz, jak już samochód będzie zrobiony na tip top, na pewno skorzystam z Twoich porad i skorzystam z Twojej wiedzy by nauczyć się obsługi NCS'a:) Mam nadzieje ze będziesz tak miły i wytłumaczysz "łopatologicznie" co i jak zrobić:)

 

Pozdrawiam!!!

Jeździłem wieloma samochodami, ale tylko BMW daje przyjemność, komfort i powoduje uśmiech na twarzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.