Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest KS to już dobrze. Poproś o skan, zadzwoń pod ostatni podany numer serwisowy i będziesz wszystko wiedział. Blachy oryginalne wyjazdowe, tylko czy na pewno z tego auta. Telefonicznie uzyskasz wszystkie informację. Jak masz czas i parę złotych na telefon, możesz z serwisem rozmawiać nawet godzinę, zawsze będzie grzecznie i wyczerpująco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom (wiki) - Capitol of Switzerland(...)

 

A tak na serio, mam nadzieję, że zapaliła ci się lampka gdy zobaczyłeś szwajcara z radomia. Jakiś czas temu na forum ostrzegano przed 328ci sprzedawanym przez ten komis - był to totalny szrot. Nie mówię o tym aucie, nie znam jego historii. Wygląda fajnie, dobre wyposażenie, brak chyba tylko szyberdachu do full opcji i radia.

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpakiet jest dokładany. Jednego odstrasza inny nie.

 

Jeżeli o to chodzi mi osobiście to nie przeszkadza nawet jest na + :) jeżeli znalazł bym jakieś fajne 328ci lub 330ci to bym m-pakiet dołożył bo całkowicie zmienia wygląd auta. Natomiast ważniejsze jest to czy np został walnięty i właściciel jak go naprawiał postanowił sobie dołożyć... czy zrobione jest to tylko ze względu na wygląd i upodobania właściciela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te blachy wyglądają na plastikowe(robione w PL), brak podkładki pod blachę na przednim zderzaku w kol. nadwozia, 'dół' tylnego zderzaka pomalowany w kolor :roll: , tyle lampy zmienione na polift, chyba brak przednich krótkich nadkoli - ale ręki nie dam sobie uciąć :) Wydaje mi się że warta oględzin, zapewne było coś z nią grzebane - byle nie za mocno i jeśli dobrze zrobione to brać :wink:
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpakiet jest dokładany. Jednego odstrasza inny nie.

 

Jeżeli o to chodzi mi osobiście to nie przeszkadza nawet jest na + :) jeżeli znalazł bym jakieś fajne 328ci lub 330ci to bym m-pakiet dołożył bo całkowicie zmienia wygląd auta. Natomiast ważniejsze jest to czy np został walnięty i właściciel jak go naprawiał postanowił sobie dołożyć... czy zrobione jest to tylko ze względu na wygląd i upodobania właściciela...

 

Widzisz wszystko musi do siebie pasować. Prezentowane auto ma zderzaki Mpakiet połączone z chrom listwami i tytanową wyściółką lamp. Jak to wygląda? ..Jak traper do garnituru.

Ja chciałem zamontować sobie czarne matowe felgi, niestety mam chrom pakiet i ...zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Mi te blachy wyglądają na plastikowe(robione w PL), brak podkładki pod blachę na przednim zderzaku w kol. nadwozia

bo to Szwajcaria - moja też nie miała, bo miała małą tablicę z podkładką serwisu Porsche :lol:

Musiałem kupić dokładkę i sobie sprejem pomalować...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Chyba niezbyt jasno się odniosłem :oops: chodziło mi o brak podkładki na zderzaku, nie o legalność tablic...

 

Przy okazji może powiedz - moja szwajcarka z przodu miała mała tablicę, z tyłu dużą. W ogłoszeniach widać różne. Jest jakaś zasada czy mają może dowolność wyboru, albo coś w ten deseń?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.