Skocz do zawartości

BMW wzywa do serwisow...


pieczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszystkich

mam dla Was informację , a mianowicie przed wczoraj moje bmw samoczynnie się zapaliło właśnie w bagażniku , na szczęście udało się ugasić ale straty są dośc duże. jestem ciekawy czy uda mi się usunąć szkodę na koszt producenta czy pójdzie z ubezpieczenia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Jestem świeżo po zakupie E60 523i N53 2007r. i z ciekawości zadzwoniłem do ASO BMW Bawaria Motors ul. Czerniakowska, i zapytałem się czy łapie się na jakąś akcje serwisową... Pan z serwisu stwierdził ze mam nieodbyte 3 takowe akcje w których skład wchodzi:

 

1. Wtryskiwacze

2. Cewki

3. Osłona przewodu +

 

Pan mnie zapewniał ze te akcje są bezpłatne, ale czy tak jest naprawdę to nie wiem. Jak wyglądały wasze akcje serwisowe ? Coś płaciliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak więc udało się :)

Wymieniono mi osłonkę przewodu, wszystkie cewki zapłonowe, jeden wtryskiwacz oraz umyli autko. Widzę że akcje serwisowe są niezależne od wieku auta i przebiegu, ja mam E60 523i N53 LCI 2007r. i przebieg 182300km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To módl się aby ci reszta wtrysków wytrzymała jak najdłużej . Bo niestety w tym modelu to nagminnie padają : Cewki zapł, wtryskiwacze, czasami i pompa wys ciśnienia a także Czujnik NOX . . Ja u siebie robiłem 2 wtryski i czujnik NOX i naprawa do tanich nie należy niestety :(

BMW czyli Bardzo Miły Własciciel

E60 523i 2007

(oo=[][]=oo)


Ex: BMW E-30 318iS M42 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :) Przed kupnem podjechałem do Serwisu i wyskoczyło ze jest uszkodzona Pompa Wysokiego Ciśnienia, wiec sprzedający mi jeszcze opuścił cenę na jej wymianę :D tak więc sądzę że jak na razie jedynie co może mi się popsuć to pozostałe 5 wtrysków oraz czujnik NOX :/ A tak z ciekawości ile płaciłeś za wtryski i czujnik NOX ? Robiłeś to w ASO ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo to robione w ASO tylko w warsztacie zajmujacym sie BMW od 20 lat. Koszt naprawy czujnika wyszedl 2500 zl w tym bylo testowanie katalizatora czy jest dobry , a pozniej doszla wymiana 2 wtryskow i swiec za 2200 zl . Wiec zabolalo mnie to mocno bo w ciagu tyg poszly moje 2 wyplaty na naprawe :(

BMW czyli Bardzo Miły Własciciel

E60 523i 2007

(oo=[][]=oo)


Ex: BMW E-30 318iS M42 90'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnikowi spalił się od tego kabla cały bagażnik i tylna kanapa miesiąc temu w 530d, naprawa w ASO ponad 8500zł.

Ubezpieczyciel się wypiął, bo to wada fabryczna. Próbuje uzyskać zwrot od BMW, ale jak już zapłacił za naprawę, to nie wiem czy nie jest już "po ptokach"... Dam znać jak cała sprawa się skończyła, ale nie bagatelizujcie tej usterki! :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam kupiłem bmw 545i (sprowadzony ze szwajcarii) i chciałbym się dowiedzieć czy można by było też z nim pojechać do serwisu na w razie czego wymianę (akcja serwisowa) ,czy aut sprowadzonych to nie dotyczy lub jest płatne? Pozd.

Akcje serwisowe nie maja zastosowania terytorialnego takze mozesz śmiało wbijać do ASO tylko po co. :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na ten kabel (oslone) akcja byla i gdyby auto bylo regularnie serwisowane to by juz dawno wymienili. :norty:

 

No mnie to tez zdziwiło ze nie było to wcześniej wymienione tym bardziej ze potwierdzony serwis w ASO był prowadzony do 2009 roku a potem jeszcze kilka razy auto bylo w serwisie przy okazji jakis pierdół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.