Skocz do zawartości

e46 323 1998r. Włocławek proszę o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Rozglądam się za BMW e46 z mocną benzyną i gazem. Znalazłem taki oto egzemplarz, który wzbudził moje zainteresowanie. Przez weekend zdążyłem już troszkę prześledzić autko i rozmawiałem parę razy z właścicielem. Twierdzi, że auto jest bezwypadkowe oprócz jednorazowego spotkania z psem w efekcie czego wymienione zostało lewe nadkole. Wstawiony jest element zamienny o niestety lekko innym odcieniu niż reszta auta, nie stanowi to jednak problemu, element można zawsze polakierować. Dostałem parę dodatkowych zdjęć, na których widać oryginalny zniszczony element (właściciel wciąż trzyma go w garażu), dodatkowo parę zdjęć siedzisk przednich foteli (czego mi brakowało w ogłoszeniu) oraz lewej strony auta. Nie znam się zbytnio więc nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Proszę o opinie, każde spostrzeżenie będzie bardzo cenną uwagą i nauczką na przyszłość. Z góry dziękuje !!

link do ogłoszenia:

http://otomoto.pl/bmw-323-C23411300.html

 

link do dodatkowych zdjęć nadesłanych przez właściciela:

http://zapodaj.net/01740e921110.jpg.html

http://zapodaj.net/cadea5e86fb0.jpg.html

http://zapodaj.net/61ea60852e49.jpg.html

http://zapodaj.net/3c9b55de75ac.jpg.html

http://zapodaj.net/a438c2abfab6.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zderzak to rzeczywiście nie za bardzo spasowany, z prawej bardzo duża szpara, z lewej prawie zachodzi na błotnik. Wymieniony wydaje się być również lewy halogen, szczególnie widać to na 3cim zdjęciu z ogłoszenia, ale może tak padać światło. Zadzwoń i zapytaj o nr VIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I tak powinien wyglądać skórzany fotel po 250 tyś. :cool2: już duży plus dla właściciela, wnętrze też ogólnie interesujące, ciekawie wygląda połączenie tej skóry z tymi listwami, ja bym go obejrzał, niefachowo naprawiony po małym bum, ale to nie problem. Kolorek ciekawy, ładne autko.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadaj też dokładnie co tam za instalacja siedzi - komputer to Stag, ale nie wiadomo co z resztą. A 6 garów i 170 KM nie każda sekwencja obsłuży. A ładowanie się w wymianę wtrysków i reduktora - bo aktualne powiedzmy powyżej 4000 RPM nie dają rady - to kolejne, niemałe pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosilem juz wlasciciela o numer vin ale jeszcze nie otrzymalem odpowiedzi. mowil ze instalacja jest stag 300 czy cos takiego. faktycznie spasowanie zderzaka jest kiepskie ale nie stanowi to duzego problemu a jest podstawa do zbicia ceny, zgadzam sie rowniez z wczesniejsza wypowiedzia. po obejrzeniu aukcji balem sie o stan foteli skoro nie bylo zadnych zdjec, jak otrzymalem je na maila to bylem w szoku, wyglada na to ze mozna nie zniszczyc skory nawet po 250 tys km :)

jak tylko bede mial numer vin to rzecz jasna napisze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wyposażenie

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAAM31070JD55962

Kod typu AM31

Typ 323I (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M52/TU

Pojemność skokowa 2.50

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor STAHLBLAU METALLIC (372)

Tapicerka STANDARDLEDER/GRAU (N6TT)

Data prod. 1998-07-14

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S279A LM RAEDER/STERNSPEICHE 45 Obr. BMW, st. le. nie zd. do j. po uszk.

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S660A RADIO BMW REVERSE Radio BMW Reverse (C42)

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S884A ITALIENISCH/BETRIEBSANL./SERVICEH. Instrukcja obsługi, jęz. włoski

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel jest pracownikiem firmy inter cars, mowil ze instalacja, ktora jest tam zamontowana jest porzadna, robil to jego znajomy z firmy i ze zaplacil za nia 2900zl

no skoro mówił, że porządna i że 2900 zł to znaczy że porządna i że 2900

 

no stary jak z takim zaufaniem podchodzisz do tych spraw to bez żadnej zjadliwości (serio) będę Ci życzył powodzenia i dobrego farta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOD: przeczytaj regulamin, zwłaszcza część o cytowaniu poprzedzających wiadomości.

 

 

Ja do 1.6 montowałem STAG 300 - PREMIUM za 3100 PLN - a to 4 cylindry i tylko 110 koni - więc mhy ... to chyba będzie na Alasce do 88 kw i klepiących valtekach :8) Chociaż skoro to robił znajomy - spytaj co ma na fakturze z montażu :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem ze tak powiedzial mi wlasciciel :) spokojnie, z ksiezyca sie nie urwalem :) , nie wierze we wszystko co mowia ludzie ale przeciez to wszystko jest do sprawdzenia, nawet jesli pojade obejrzec auto to rzecz jasna z mechanikiem i komputerem zeby w razie mozliwosci wszystko ladnie sprawdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko :) skombinuj od sprzedawcy papiery i fakturę na montaż instalacji (musi mieć!) to tam będą wszystko podzespoły wypisane - a mechanik nie będzie raczej umiał rozpoznać gratów LPG, chyba że sam też zakłada

 

po prostu w cenie ok 3000 do takiego silnika można różne rzeczy założyć, a dodatkowo dochodzi kwestia regulacji i robi się nie tak prosto - podstawa jednak to to, żeby praca autka na gazie nie była możliwa do rozróżnienia od pracy na benzynie, czy to podczas spokojnej jazdy czy (przede wszystkim) pałowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.