Skocz do zawartości

Oklejanie listwew


Kecaj72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak się zastanawiam. Mam w swojej e90 listwy na konsoli drzwiach i tunelu środkowym w kolorze srebrnym. Wnętrze auta jest również szare. Jakoś w/g mnie to smutno wygląda. Szukałem na allegro listew w kolorze najchętniej ciemnego drewna, jednak nic nie znalazłem. O ile są osobno listwy na drzwi, listwy na konsolę, o tyle w pełnym komplecie nic nie znalazłem, a tylko komplet by mnie interesował. No chyba że ktoś z użytkowników forum ma taki komplet, to proszę o kontakt.

Przyszło mi na myśl ewentualnie oklejenie jakąś dobrą folią 3m drewnopodobną listew. Moje pytanie brzmi, czy kotoś już coś takiego robił, ewentualnie może polecić kogoś , kto tym się zajmuje. Wiem, że to substytut, ale zawsze coś... chociaż nie ukrywam, że wolałbym kupić komplet listew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Na allegro poszukaj, ostatnio bylo chyba z 5 aukcji z drewienkami, od jasnych po ciemne ( jak w f30) ale ceny byly slone

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na allegro , ale tak jak wspomniałem - nic w komplecie nie znalazłem. Był jeden fajny komplet, ale listwa tunelu środkowego była bez miejsca na i'drive niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O hydrografice nie myślałem, zastanawiałem się ewentualnie na oklejeniu jakąś dobrą folią.

Nie wiem czt hydrografika nie wyjdzie drożek niż używki na allegro....tyle że na razie takowych nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Pomysl fajny i koszt mniejszy niz komplet :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszym i rozsądnym dla portfela rozwiązaniem będzie oklejenie folią jak dla mnie czarny połysk :cool2:

Tak ja tez chce czarny polysk :) widzialem od e92 caly komplet ale chyba szybko poszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszla mi do glowy hydrografika bo obawiam sie dokladnosci/jakosci oklejenia folia. Bede chcial zmienic drewniane dekoracje na desce w Touaregu i sklaniam sie ku hydrografice. Jak juz sie zbiore i to wykonam to podziele sie efektem.

a mozna np tylna klape zrobic w karbonie w hydrografice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - najchętniej kupiłbym oryginalne listwy ewentualnie okleił folią te co mam (zawsze można wrócić do oryginału). Hydrografika takiej możliwości nie daje.

Może ktoś wie jaką folią najlepiej byłoby oklejać, ewentualnie gdzie można by to zrobić, najlepiej na terenie woj. podlaskiego, ewentualnie stolica....

 

Czy demontaż listwe to problem?? Z tego co wiem to z drzwi schodzą dość łatwo (chyba), natomiast jak jest z kosolą oraz tunelem środkowym?? Są one jakoś przykręcone, czy tylko na wcisk, na zatrzaskach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - najchętniej kupiłbym oryginalne listwy ewentualnie okleił folią te co mam (zawsze można wrócić do oryginału). Hydrografika takiej możliwości nie daje.

Może ktoś wie jaką folią najlepiej byłoby oklejać, ewentualnie gdzie można by to zrobić, najlepiej na terenie woj. podlaskiego, ewentualnie stolica....

 

Czy demontaż listwe to problem?? Z tego co wiem to z drzwi schodzą dość łatwo (chyba), natomiast jak jest z kosolą oraz tunelem środkowym?? Są one jakoś przykręcone, czy tylko na wcisk, na zatrzaskach?

Prosze bardzo http://moto.allegro.pl/listwy-ozdobne-bmw-e90-i2235842707.html Listwy konsoli sa na wcisk, na bolcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem - widzialem je. Około godziny 14.45 rozmawiałem telefonicznie ze sprzedającym chcąc uzyskać więcej informacji...Niestety w czasie rozmowy ktoś wcisnął "kup teraz" i ... du.a :x .

Jeszcze nie tym razem, choć cena 300 wydawała się być atrakcyjna. No nic - trzeba szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.