Skocz do zawartości

ABS/ASC/ AIR BAG Predkosciomierz


Lukasek25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od jakiegos czasu mam problem z predkosciomierzem i wskaznikiem tymczasowego spalania (przestaly dzialac podczas jazdy) dzisiaj wymienilem przod prawa strona kontrolki zgasly ale tylko na chwile gdy ruszylem samochod zaczal szarpac zachowywac sie tak jakby paliwa nie dostawal wogole jak naciskalem pedal hamulca to za kazdym razem wlaczal sie Abs gdzie nie powinien:( no i zrobilem 1km i znowu pali sie abs i asc gdzie moze byc problem? tak samo poduszki powietrzea wymienilem nowy sensor ten pod lokietnikiem i te dwa czujniki pod siedzeniami i dalej swieci mi AirBag :( masakra juz nie wspomne o predkosciomierzu. Prosilbym o jakas dobra mądrą rade.

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziałający prędkościomierz i kontrolka abs/asc sugeruje czujnik abs lewy tył. Podłączyłeś się pod komp? Co wymieniałeś z przodu??

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czujniki TYLKO ORYGINAŁY bo zamienniki zwyczajnie nie działają.

 

A pod fotelami co wymieniałeś?

 

A jak tam mata w fotelu psaażera?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wymienisz czujnik abs to na zaden komp jechac nie trzeba. Blad kasuje sie sam!

Jesli do kompa jechac to tylko po to aby upewnic sie ze to lewy tylni czujnik padl (najprawdopodobniej bo predkosciomierz nie dziala) Jesli tak to kup siemensa bo te sa niezawodne. Dzialaja zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie podlaczalem pod kompa to pokazywalo prawy przod i rzeczywiscie jak go wykrecilem to bym uszkodzony i na kompie tylko to pokazywalo ale kumpel sprawdzal mi to przez carsoft 6.5. pod fotelami wymienilem te dwa male czujniki przykrecone na dwie śrubki na kompie nie pokazywalo ze mata uszkodzona tak niby twierdzil moj znajomy. Na to wychodzi ze bede musial kupic orginalne czujniki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.