Skocz do zawartości

E61 530D 2005ROK CZY NIE DROGO???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Dalej poszukuje swojej następnej Beci ale już nie w Niemcowni a w Austrii bo po wstępnych obliczeniach wyszło że bedzie taniej.Dodam że autko bedzie zarejstrowane właśnie w Austrii wiec koszty zakupu pozostają bez zmian. Wiec byłem dzisiaj na jeżdzie próbnej i już jestem zauroczony modelem e61.Auto jest z 2005 roku i ma na dzis około 119000tyś,kupione i serwisowane do końca w jednym salonie.Środek jak nowy,fotele perfect.Ma pare rysek na karoseri ale to nie nowe auto.Acha do wymiany są tarcze i klocki 4szt. i wymiana oleju.Jeśli się zdecyduje na zakup zrobią to w cenie autka.12miesiecy gwarancji na silnik i cały osprzet(turbo,pompa,itp) też kusi tylko cena :?: Wytargowałem na 18500euro.Powiedzcie panowie czy za ten rocznik to dobra cena?Auto naprade igła,przeglądałem dzis z gościem całą historie w kompie.Oto link

http://www.auer.bmw.at/247/gebrauchte_fahrzeuge/bmw_gebrauchtwagen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie bangla.

 

Ale to mi się podoba: "przeglądałem dzis z gościem całą historie w kompie" - tak to powinno zawsze wyglądać, tym bardziej przy konkretnych autkach. Ale też wiesz kolego za co teraz płacisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Austrii są drogie auta,ale jeśli masz pewność i gwarancję to warto dołożyc i mieć spokój.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOD: czytali regulamin o kopiowaniu poprzedzających wiadomości?

 

A co wolisz te tańsze z allegro? :D

Akcyza jest taka sama jakbyś targał fure z Niemiec.Wiem że troszke drogo ale jestem pewien że do stanu technicznego auta mało kto by się przyczepił z tego forum :norty:

Powiem tak; czy jest sens przepłacać za stan auta i przebieg względem rocznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

zależy czy dla siebie czy na handelek :D

mój brat oglądał wczoraj dla forumowicza TEN egzemplarz.

cena nie do negocjacji ale naprawdę super nówka mimo że ma prawie 30tkm więcej niż to kombi.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak; czy jest sens przepłacać za stan auta i przebieg względem rocznika?

 

Nie. Jeśli kupisz to auto w tej cenie, to wreszcie zejdę z pudium na drugą pozycję w dziedzinie rozrzutności na tym forum :mrgreen: Oczywiście po kupnie będziesz zadowolony z bezawaryjności, ale po przyjeździe do PL dostaniesz obuchem w łeb, raz, przy zapłacie akcyzy 18,6%, dwa, przy wycenie w TU. Jeśli zamierzasz jeździć 10 lat to kupuj "Bangla e61". Acha, gwarancja jest realizowana tylko w DE, bo u nas ASO ma to w pompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rzecz oczywista że Dopłacasz:

 

- za stan techniczny ok;

- pewną historię serwisowo - nie wypadkową ;) ;

 

Jeśli za drogo to w Pl na pewno już czekają "Igiełki" :norty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="zent"

Nie. Jeśli kupisz to auto w tej cenie' date=' to wreszcie zejdę z pudium na drugą pozycję w dziedzinie rozrzutności na tym forum :mrgreen:[/quote]

[MOD: Proszę cytować selektywnie - regulamin forum do przeczytania.]

 

 

Zero akcyzy!!! Mieszkam a Austrii więc to mnie nie dotyczy(rejstracja na miejscu).Zent powiadasz że też nie gardziłeś groszem na swoją niunie.? :D

A gwarancja jest na całą EU ale jak sie ma to w praktyce to pojęcia niemam.

P.S. Kobita mnie [MOD:Ostrzeżenie za przekleństwo, też regulamin wyjaśni...] bo mówi że na psa dziecko i wózek to małe auto :mad2: Czemu baby są tak mało wyrozumiałe???

Jej sie podoba ford S-max , za tą kase bedzie 2009 rok ze znikomym przebiegiem.Ale dla mnie to straszny cios taka przesiadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
No co Wy? jak chciałem zamienić 330Ci na E60, jak się urodziło 2 dziecko, to usłyszałem, że najwyżej mniej rzeczy spakujemy na wakacje :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik2521, małe sprostowanie, jeśli nie mieszkasz w PL, to oferta jest ok. :cool2:

Zent czesto zaglądam na to forum i na allegro też.To co tu jest nieraz opisywane nadaje sie tylko na żyletki!!!Czekałem na obiektywne odpowiedzi i się nie zawiodłem!

Wiem że auto ma swoje latka ale naprawde panowie ,jak do niego wsiadłem do poczułem sie jak w aucie z salonu.Na codzien pracuje jako prywatny szofer i mam zaszczyt jeżdzić takimi autami jak: Mercedes S500 4 matic 2008rok i porsche panamera S4 2012rok .Są fajne drogie i szybkie ,ale jak wsiadam do swojego leciwego e39 to mam banana na pysku i to jest to co uważam za radość zjazdy.

P.S. A kobicie przegadam że ford będzie dobry dla teścia :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy czy dla siebie czy na handelek :D

mój brat oglądał wczoraj dla forumowicza TEN egzemplarz.

cena nie do negocjacji ale naprawdę super nówka mimo że ma prawie 30tkm więcej niż to kombi.

 

 

JAK TO JEST MOZLIWE ZE ZNAJDUJECIE TAKIE TANIE AUTA JA sory za capsa ja 2005 roki znajduje miedzy 60 a 90 tys pln mowie o 530i jaja chyba nie umiem szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tanie? :mrgreen:

kolega który go wyszukał do sprawdzenia mówił że i tak za drogo.

11 koła Euro skłonny był za niego dać :|

 

 

JAK TO JEST MOZLIWE ZE ZNAJDUJECIE TAKIE TANIE AUTA JA sory za capsa ja 2005 roki znajduje miedzy 60 a 90 tys pln mowie o 530i jaja chyba nie umiem szukac

 

to wbijaj się w furę i jedź bo naprawdę warto.

gościu kasy na gwałt potrzebuje i dlatego taki tani.

cena z ogłoszenia ostateczna.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.