Skocz do zawartości

318 bagnet w kawie z mlekiem


pawi12

Rekomendowane odpowiedzi

Jest Kawa z mlekiem.Bo jeżdze samochodem na krótkie odcinki.Ostatnio w tygodniu chciałem sprawdzić stan oleju,a na bagnecie było tez kawa z mlekiem.(wcześniej było tylko pod korkiem a teraz też na bagnecie) do roboty uszczelka pod głowicą czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mialem w byłej e30 m42.Jeździłem po 4km do pracy a przewaznie jezdze sobie spokojnie i nawet silnik nie zdażył się nagrzać do temp roboczej i tez się wystraszyłem, że uszczelka ale z drugiej strony odpalał normalnie, nie pałił na niebiesko ani się nie grzał.Kumpel mi powiedział, żebym doprowadził do temp roboczej i tak nim trochę pojeździl.No i pojezdziłem troszkę żwawiej z dobrą godzinę i problem zniknał.Chodzi o to, ze jesli olej sie nie nagrzewa to z czasem wytrąca się parafina i wygląda to tak jakbyś miał rozwaloną uszczelkę pod glowicą.Spróbuj tez to ale na wszelki wypadek monitoruj poziom oleju i plynu bo jak wyjdzie, ze uszczelka to na takim dogrzewaniu silnika bardzo źle wyjdziesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak poszla uszczelka pod głowica to auto bylo slabe strasznie mocno kopcilo na niebiesko i troszke borygo poszlo w olej . jak zgasilem bmw i PO 20 min. chcialem odpallic to nie poszlo nawet nie zakrecila . co sie okazalo mialem wode na 3 tłoku caly byl pelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam nowy kłopot.wracałem z pracy no i jechałem ok 140 nagle temp. na wskażniku poszła do czerwonego.Zatrzymałem się otworzyłem maskę wszędzie mokro.przyczyna rozsadziło odpowietrznik .czego może być winna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czytam tego posta i obstawialbym uszczelke pod glowica. Umnie nie bylo majonezu ale cisnienie robilo sie bardzo duze. Jezdzilem tak sporo czasu szukajac przyczyny. Nawet test CO2 wykluczal uszczelke a jednak, raz trzasnelo spod maski tem na max i juz wiedzialem. Wydmuchalo ja na pierwszym garnku na zewnetrznej scianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.