Skocz do zawartości

Mam problem ze skrzynią automatyczną - brak wstecznego


smutny740

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jest tak faktycznie to coś w tym jest ale .... ale dlatego nie chciałem kupować auta w PL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Generalnie powodzenia i miłej zabawy! Automat nie jest taki zły i można nim latać bokiem! :twisted: ale nie używaj do tego trybu 2, bywa zgubny ;)

 

zaprawde wiadomo, iż 740 to narowiste auto. Ale smutny740 ma ASC , więc moze sobie pozwolic na więcej niz my - szperowcy bez ASC - :D trzeba uwazac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale tak szczerze jak bym miał teraz wybrać między szperą a asc+t wybrałbym SZPERE!!! :twisted2:

 

Oj tak.To prawda.Dlatego zmieniam samochód :D Założyłem wczoraj szperę do 540 i dzisiaj jadę na testing wieczorem na Wawe.Jeżeli ktoś ma chęć to zapraszam na "Drfit night in Warsaw" :D :D :D Jest parę fajnych miejsc.

Najlepiej jest mieć szperę i ASC.

Co do latania bokiem automatem to oczywiście ze się da,ale to nie to samo i te boki są takie wymuszone.Po za tym to jest zawsze strach o skrzynie.Czytając takie tematy i sumy 5000 za parę gratów to odechciewa mi się driftingu automatem.Wy macie takie szczeście że macie szperę.W E-38 to już kosztowna sprawa.Pozostaje mi tylko 540 w manualu na weekendowe wieczory. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to becia wreszcie gania, narazie spokojnie przez pierwszy 1000, potem zmiana oleju i ma być gitarra :-)) Mam pytanko z innej beczki, jak sie zmienia język kompa??? Po resecie wyświetla mi po niemiecku a ja niestety ni w ząb szprechać nie umiem!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.