Skocz do zawartości

Silnik m50b20 sterownik siemens wymagany sygnal z alarmu


hajzer157

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie bo auto po swapie na m50b20 mi nie odpala brak iskry i napiecia na pompie paliwa komputer mam siemensa model 5WK9 002 MS40.1 i elektryk z ktorym rozmawialem mowi mi ze w nich tez jest immobilajzer tylko nie zaden ews tylko jakis inny. Cos wlasnie wyczytalem ze to chyba chodzi o sygnal z alarmu. Ze niby komputer dostaje sygnal z alarmu ze wszystko ok i dopiero w tedy pozwala odpalic auto. I tu jest problem poniewasz moja buda jest z 1991roku i nie ma w niej fabrycznego alarmu. :mad2: Czy wiecie jak sobie z tym poradzic,jak to ominac, mial ktos taki problem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego tak piszesz ze najgorszy?? nie no ale wiesz komputer byl podpiety pod diagnostyke i wyskoczylo ze jest jakis immobilajzer i znalazlem gdzies jakis temat i tam ktos pisal ze on wymaga jakiegos sygnalu z alarm czy wiecie jak sobie z tym poradzic dodam ze ja mam biedna wersje i za schowkiem mam tylko modul centralnego zamka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jak brałeś silnik na swapa to sprawdzałeś w aucie dawcy czy odpala i zabrałeś cały osprzęt z niego? Co do siemensa ms41.0 5wk9 to posiada ewsII musisz poszukać schematów twojego sterownika i sprawdzić czy potrzebuje on ews'a

ps możesz jeszcze poszukać kogoś kto usuwa ews ze sterowników i podpytać jak masz to lepiej go usunąć niż kupować na alegro ews bo nie wiadomo co kupisz

Edytowane przez krzysiu134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.