Skocz do zawartości

Bmw E91 320d SPRZEDANA !!!!!!!!!!!


PabloM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wózek? znaczy się mały pabloM :P?

ah te dzieciowozy ;)

No taa. Mały albo mała wiec teraz trzeba zaczać znowu koszta dzielić na te ważne i te ważniejsze. Oczywiście dzieci lubią chipsy wiec ..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, myślałem, że Ci chodzi jednak o wózek widłowy... :)

 

a jak dzidzia Ci się rodzi to gratuluje :cool2: teraz faktycznie kombii się przyda :)

 

A dziekuje. Tak ze powoli bede sie rozglądał na temat jakiegoś chip majstra z tym ze niewiem czy bedzie to super pomysł jezeli mam juz przelatane 185 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł gratuluje chyba najlepszego modu... wróć dzidziusia :cool2: :)

no to teraz więcej gratów do dźwigania będzie miało auto: dodatkowy wózek, fotelik no i pasażer jak podrośnie :) więc chips wydaje się konieczny :)

co do przebiegu to jeżeli kondycja auta jest ok to nie ma się co bać. Niektóre auta po 100k km są bardziej ściachane niż te po 200 k km. Nie ma reguły. Liczy się stan mechaniczny auta. Jechać na rolki i sprawdzić. Jeżeli wszystko haraszo to można wirusować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł gratuluje chyba najlepszego modu... wróć dzidziusia :cool2: :)

no to teraz więcej gratów do dźwigania będzie miało auto: dodatkowy wózek, fotelik no i pasażer jak podrośnie :) więc chips wydaje się konieczny :)

co do przebiegu to jeżeli kondycja auta jest ok to nie ma się co bać. Niektóre auta po 100k km są bardziej ściachane niż te po 200 k km. Nie ma reguły. Liczy się stan mechaniczny auta. Jechać na rolki i sprawdzić. Jeżeli wszystko haraszo to można wirusować.

 

Chyba tak zrobie. Zaczne od sprawdzenia w jakiej kondycji jest motor. Gdzies musze podjechac na rolki. Moze sie spota przy okazji zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie spota przy okazji zrobi :)

No tak rozpalimy grilla przy hamowni. Nawiewy powietrza szybciej nam rozpalą węgiel. A gościu jak dostanie ciepłą kiełbachę to może zejdzie z ceny :). Kurde ty to masz pomysły :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie spota przy okazji zrobi :)

No tak rozpalimy grilla przy hamowni. Nawiewy powietrza szybciej nam rozpalą węgiel. A gościu jak dostanie ciepłą kiełbachę to może zejdzie z ceny :). Kurde ty to masz pomysły :mrgreen:

 

jezeli masz jakiegos znajomka na homowni to mozna tak zrobic :):)

pogadamy w czwartek :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwał się ten co na grilla idzie, gdybyś był koleżeński to byś grilla do nas przyniósł :)

 

PabloM - nie martw się przebiegiem, ja też się martwiłem - nie warto. Jak coś ma padnąć to i tak padnie, a po chipie poznasz kompletnie nowe autko i bedziesz zadowolony :)

chip to najlepsza inwestycja w autko w relacji koszty/efekty :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Samochód przeszedł sporo zmian i to zmian na + :wink:

możesz mi powiedzieć jak z tą nerką? bo sam planuje pomalować właśnie dziś na czarny mat, tylko się zastanawiam jak z myciem? farba nie będzie schodzić po myciu karcherem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Przeglądałęm całą galerię a wczoraj miałem okazję zobaczyć na żywo :D , gęba sama się cieszy, piękny touring, delikatne zmiany nadające ogromnej satysfakcji kiedy widzi się tą bunie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.