Skocz do zawartości

Aktualizacja mapy drogowej 2012 do nawigacji BMW


wojtas300

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy aktualizowaliście już mapy?

Dla ułatwienia poniższy link:

http://warszawa.bmw-bawariamotors.pl/uslugi_dealera/oryginalne_czesci_bmw/nawigacja

Czy trzeba czekać do planowanego przeglądu by zaktualizowali, czy płacić i aktualizować?

Pozdrawiam :8)

Ja myślę że trzeba prędko aktualizować nie zważając na koszta :mad2:

 

Ale wceśniej polecam lekturę: viewforum.php?f=91

 

 

......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Aktualizowałem wczoraj nic specjalnego parę autostrad dodanych w Polsce a tak to b.z trwa to jakieś 3-4 godziny bo ściągają to z netu, kupuje się tylko kody aktywacyjne musi to zrobić ASO

Pozdrawiam

@maroX3: a ile taka przyjemność (tj. płatna aktualizacja) kosztuje :?:

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z serwisu (akcja serwisowa - pisałem o tym). Aktualizacja navi to jedyne 1100 PLN. Można oczywiście kupić same płyty - 777 PLN i oddzielnie dokupić kod odblokowujący. Wychodzi na to samo :-). Czas trwania aktualizacji ok. 3-4 godziny. Zapomniałem zapytać czy za samą usługę trzeba jeszcze dopłacić jakiegoś tysiaka :-). Nic tylko brać w ciemno, taniocha :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

plyty za 777 zl? wiem, ze to troche inna historia, ale dla porownania, mapy 2012 na Ameryke Pn mozna u dilera kupic za 9 czy 10 dolarow, kod w necie za $100

 

inna sprawa, ze nie kazdy diler wie (albo udaje glupka), ze mozna zamowic same plyty i niezaleznie kupic kod - sami za aktualizacje chca 500-800 dolarow

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.